Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Pi-Jay jeszcze na bielanach siedzi, widziałem go... ja się wybieram na miasto. gdzie i o której się widzimy?![br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 19:15_________________________________________________dobra Pany, 21:00 pod pręgierzem będę na Was czekał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: :hi:

Jak tam wczoraj .... pochlali ?

kontrolnie po kilka piw większy problem był z knajpą bo pustki w pasażu- no i Gobi : ja chce do mundo :decayed:

Gdzie w końcu urzędowaliście ? Wytłumaczyłeś Gobiemu żeby pojawił się na spocie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MUNDO :hi:

hornet,czemu nie dałeś rady ?

Ciężki tydzień miałem i chciałem odpocząć przy żonce .... ona też miała ciężki weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie hasłem wczorajszego wieczoru było MUNDO! Gobi, masz JEJ numer telefonu?! :naughty:[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 16:30_________________________________________________http://moto.allegro.pl/2009-audi-a5-cabrio-3-0-tdi-dpf-quattro-s-tronic-s-i1505623111.html

w czym tkwi haczyk?! spójrzcie na 'inne przedmioty sprzedającego'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to był jakiś ssak klubowy,ładna bo ładna... :decayed: od takiej numeru nie chce :cool1:

a co do linku,to wał jakich wiele. Nawet nie ma co rozmyślać nad tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będę w stanie to z całą pewnością się pojawię. Gniadego nie będzie, jedzie do rodziny, ale Gobi obiecał, że się zjawi :naughty: poza tym standardowa ekipa AKP zapewne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jako element stały pojawię się . A co do wałka to pewnie cięzko będzie wyegzekwować odbiór auta w tych pieniądzach ktoś kliknął kup teraz ciekawe co się stanie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ;] jak coś jest tego jeszcze trochę na innych aukcjach.

Hornet, chcesz jutro obejrzeć tę Vectrę?! Ściągać kolegę na spocik? Jesteś zainteresowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie hasłem wczorajszego wieczoru było MUNDO! Gobi, masz JEJ numer telefonu?!

Sieeee znaczy jakieś dupeczki były... i mnie zabrakło,, no niech to. :confused4:

Wybiera się ktoś na jutrzejszy spot?

Ja jestem i zastanawiam się nad rowerem ..... dzisiaj wyśmienita pogoda była na 2 kółka.

Hornet, chcesz jutro obejrzeć tę Vectrę?! Ściągać kolegę na spocik? Jesteś zainteresowany?

Nie, niech sobie odpocznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do gościa, jak chce sprzedać w tej cenie, to klikam odrazu kilka, i idę do sadu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do gościa, jak chce sprzedać w tej cenie, to klikam odrazu kilka, i idę do sadu :decayed:

Dziwne bo gościu ma trochę pozytywów ale za jakieś pierdoły... latarki, worki, etc. Może ktoś robi na jego koncie przekręty a biedny nic nie wie.... No chyba że leci w chooja i wali po całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie szuka ktoś przypadkiem działki budowlanej w Zórawinie?! :> mam taką akurat przypadkiem na sprzedaż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie szuka ktoś przypadkiem działki budowlanej w Zórawinie?! :> mam taką akurat przypadkiem na sprzedaż...

Daj info na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne dziwne, moze komus "wynajal" konto :wallbash: Wczoraj bania dzisiaj bania :kox: Ahh jak miło :polew: Panowie, :drunk: na odległość, mam nadzieję, że kiedyś się spotkamy na jakiejs popijawie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne dziwne, moze komus "wynajal" konto :wallbash: Wczoraj bania dzisiaj bania :kox: Ahh jak miło :polew: Panowie, :drunk: na odległość, mam nadzieję, że kiedyś się spotkamy na jakiejs popijawie :gwizdanie:

Ja też dzisiaj piję... dodatkowo na środku pokoju stanęła szisza :gwizdanie: :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...