Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Postaram się być, ale nic nie mogę obiecać.

Długo nie będziemy siedzieć bo Ewa leci jutro z samego rana na uczelnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Wymieniłem dziś szybę przednią, dałem 430zł :wallbash: a tak spierd.... to że szok

Koleś twierdzi że 14 lat to robi na Szybowcowej

Omijać szerokim łukiem a jak powiedziałem o reklamacji to się kocur tag zjeżył.

Poniedziałek dalsza część negocjacji z dziadem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było pilkingtona atakować.

Ja będę w dobrej pizzy koło godziny 20:00 - 20:30 Kurak ma opory bo go książka przygniotła. Obiecał że jak się tylko ogarnie to wpadnie. Hornet masz 10 minut z buta możesz podejść. Załóż kapturek żeby ci było cieplutko i truchtem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było pilkingtona atakować.

Ja będę w dobrej pizzy koło godziny 20:00 - 20:30 Kurak ma opory bo go książka przygniotła. Obiecał że jak się tylko ogarnie to wpadnie. Hornet masz 10 minut z buta możesz podejść. Załóż kapturek żeby ci było cieplutko i truchtem :good:

Ja odpadam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem dziś szybę przednią, dałem 430zł :wallbash: a tak spierd.... to że szok

Koleś twierdzi że 14 lat to robi na Szybowcowej

Omijać szerokim łukiem a jak powiedziałem o reklamacji to się kocur tag zjeżył.

Poniedziałek dalsza część negocjacji z dziadem.

ja wymieniałem z tydzień temu w pilkingtonie, dałem 420 i nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń.

zasnąłem nad klawiaturą, za dużo programowania :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie za 100 punktów .

Zmieści sie do sedana b5, komplet foteli ? tj: 2x przód , kanapa i oparcie nierozkładane. ktoś może już przewoził to wie ? hahaha :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie za 100 punktów .

Zmieści sie do sedana b5, komplet foteli ? tj: 2x przód , kanapa i oparcie nierozkładane. ktoś może już przewoził to wie ? hahaha :decayed: :decayed: :decayed:

Na moje oko nie wejdzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plan mam taki : kanape zaloze od razu a oparcie położę tak,jakby było rozłożone.I na to,przez bagażnik te dwa fotele przednie.No musi wejść... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłeś IMEI jak kupowałeś ? Kolega pracuje w autoryzowanym serwisie szajsunga i mówi ze coraz częściej podkładają w komisach albo lewe karty gwarancyjne albo zerują IMEI. Po takich zabiegach masz po gwarancji.

kurde , pierwszy o ostatni raz kupilem tel od kogos :) sprawdzilem imei ale tylko na telefonie , na nakleice i zgadzalo sie z faktura i karta gwarancyjna ..... w tej polsce to normalnie wszedzie ktos chce cie wyruchac :gwizdanie: narazie oddalem do serwisu i bede czekal co powiedza , a pozniej bede dalej dzialal jak bede mial od nich podkladke ze wada jakas byla przed zakupem . chyba ze naprawia mi na gwarancji ten glosnik i po sprawie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Koledzy,

Pisałam już na jeleniogórskim czy mógłby ktoś mi obejrzeć furmankę, ale może jeszcze u Was zamieszczę bo widzę większą aktywność. :P

Jakby ktoś był przejazdem w Jeleniej i mógł mi sprawdzić te autko to byłabym wdzięczna :naughty: :naughty:

http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9tdi-s-line-xenon-6bie-skory-po-oplatach-i1910528936.html

VIN sprawdzony, jest ok, ori przebieg. :)

Ale i tak, jechać z Gdańska i mieć później zonka mi się nie chce. :)

Oczywiście proszę się nie śmiac z grilla, s4 w środku i lusterek - od razu by poszły na śmietnik. :D

Z góry dziękuję!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...