Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Karolu, jeśli urodzisz (czyt. żona urodzi), to osobiście wpadniemy Ci złożyć gratulacje :yeee::drinks:

---------- Post added at 00:23 ---------- Previous post was at 00:22 ----------

Zbierzemy się w kupe i podjedziemy :kox:

:grin::grin:

Przez pierwszy miesiąc nie planujemy żadnych gości :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parking masz duży :decayed: rozpalimy tam grilla a kiełbane bedziemy ci podawać przez okno :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parking masz duży :decayed: rozpalimy tam grilla a kiełbane bedziemy ci podawać przez okno :kox:

Będę wcześniej musiał postawić znak... dzisiaj proszę nie parkować ponieważ będzie impreza :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sąsiedzi zobaczą co się wyrabia, to sami poprzestawiają:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mamy skierowanie do szpitala.. w środę jedziemy i sam nie wiem ile to potrwa.. pewnie młodej zrobią kompletne badania a kiedy młodego będą wykurzać...

Także mnie w niedzielę pewnie nie będzie... a co do pępkowego to jak Emil mówił.. zrobi się 2 in 1 :decayed: Kajpka niedaleko mnie jest. Jak będę miał chwilę to podejdę zapytam o szczegóły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam pytanie szukam jakies dobrego serwisu klimy mozecie cos polecic ? zeby bylo dobrze wszystko zrobione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol, porobią badania, h*je muje dzikie węże, dopiero wtedy ją wezmą na salę. A z wynikami to może potrwać 2-3 dni. Moja żona też miała skierowanie na 6 stycznia, zajeżdżamy a w recepcji babka się pyta czy jej wody odeszły, lub ma skurcze, jak usłyszeli, że nie, no to baba do nas z pretensjami... Wtedy ja na nią z ryjem wyskoczyłem, no ale mniejsza o to. Do piątku będziesz miał spokojnie wolny czas od kobity, może nawet w niedziele zamiast na spota wszyscy pojedziemy pod szpital, żeby żonke na duchu podtrzymywać, co by jej się lepiej parło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do piątku będziesz miał spokojnie wolny czas od kobity, może nawet w niedziele zamiast na spota wszyscy pojedziemy pod szpital, żeby żonke na duchu podtrzymywać, co by jej się lepiej parło :decayed:

Tak, i wszyscy beda krzyczec, 'dawaj, dawaj!' :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin::grin: nie ma się co śmiać, był który przy porodzie? Ja miałem okazję 2 razy być. Co jak co, ale w życiu bym nie chciał tego przechodzić :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem i podobno według żony idealnie się spisałem:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też mam dwa dyplomy ze szpitala za wytrwałość :facepalm::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast mam na koncie 2 dyplomy za spektakularne ucieczki z pulmonologii :decayed: raz w połowie badań jak mi chcieli jakąś rurę ładować do gardła a 2 raz jak już wyro czekało ja ledwo przytomny i niedotleniony odpaliłem wrotki do auta :kox:

BTW

Audi umarło, Hujdaj umarł czekam na Horneta aby utopić smutki w garażu :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, na pewno nie ma lansu audicami jak niektórzy myślą, po prostu spotykamy się, gadamy, żatujemy, czasami nawet się na piwko skoczy :wink: ja akurat jestem gościem specjalnym (ale sobie wlałem :facepalm: ), ale masz mniej więcej przedstawione jak to wygląda :wink: atmosfera jest naprawdę przezajebista :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gumis, ja jestem swiezakiem i wczoraj bylem pierwszy raz na takim spocie. Auta nie posiadam - dopiero przymierzam sie do zakupu. Jak wyglada taki spot? Normalnie, ludzie w porzadku, i gadasz z nimi normalnie, wymieniasz doswiadczenia, zdobywasz wiedze (jak w moim przypadku :P)

Co robia? Zalezy, od tego na co jest ochota :P

A ile trwa? Zalezy jak stoi ekipa z czasem:P

Polecam, spoty, bo ludzie sa ogarnieci, i z kazdym idzie pogadac :)

to pisalem ja, frajdej (lekko na***ony), ale szczerze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie wiedziałem o co chodzi, dopóki się nie zjawiłem :wink: naprawdę polecam, fajna atmosfera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...