Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: siema pany piękny dzień aby coś chlapnąć po nockach :banan:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Stary chyba dobrze popiłeś :naughty: spot jest jutro

lekko sobie dziabłem :decayed: Ale robotę mam w niedzielę dlatego takie puzzle w głowie miałem. To jak coś to wpadaj dzisiaj tylko zadzwoń wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem oglądać auto w Sycowie, obraz bidy i rozpaczy....

http://otomoto.pl/audi-a4-1999-lift-stan-bdb-alu-17-C23965443.html

Kupił auto w Holandii, nic mu nie wiadomo na jakikolwiek temat. Brak kilku elementów plastikowych pod maską. Ogólnie cena 13,5k + 750zł opłat. Do roboty rozrząd, uszczelka pod deklem, uszczelka pod głowicą, plastik trzymający bagnet upierdolony przez co olej sp***dala. Listwy drzwiowe ledwo się trzymają. Gość jak zobaczył moją furę i laptopa, od razu wiedział, że jej nie sprzeda:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko jak to kurde jest z tymi AC ? Dzisiaj przedłużałem umowę na AC mini w pzu. Wartość według eurotax 17 tyś, wyśmiałem kolesia i powiedziałem, że to kradzież w biały dzień. Zapytałem się go jak to jest, a on do mnie BMW Merc i Audi to najgorsze marki dla eurotaxu. Jest jakiś sposób aby zwiększyć wartość tego auta aby było kurde normalnie, a nie dymanie w dupsko ?:rant:

nic nie zroibsz

---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:21 ----------

BTW rzucił ktoś dzisiaj Rudego pomidorem na rynku? Dobra okazja była.:grin:

Nic nie zrobisz z AC. Tak wyceniają i koniec. Kup sobie Forda ...

Zrobie tak jak mówisz. Kupie co innego niz audi, bmw, merc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Witam

Mam takie pytanko jestem tu nowy szukam osoby która sprawdziła by moje autko Vagiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Witam

Mam takie pytanko jestem tu nowy szukam osoby która sprawdziła by moje autko Vagiem

a co byś chciał sprawdzić ?? Przyjeżdżaj na spoty.. poznasz ludzi, to może się sprawdzi. Było wielu co przyjechali na sprawdzenie i ślad po nich zaginął....

Przemyśl sprawę.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto tutaj ma białą A4 w pakiecie S4 (chyba) z dymionymi tylnymi lampami? Widziałem ją dwa razy ostatnio dzień po dniu i wygląda prze chu**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary chyba dobrze popiłeś :naughty: spot jest jutro

lekko sobie dziabłem :decayed: Ale robotę mam w niedzielę dlatego takie puzzle w głowie miałem. To jak coś to wpadaj dzisiaj tylko zadzwoń wcześniej.

Dzisiaj jestem też zawalony... damy rade jutro się ustawić? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jutro ktoś na spocie czy mam moczyć mordę od rana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/color]

:bry:[color=Sil

[/color]Witam

Mam takie pytanko jestem tu nowy szukam osoby która sprawdziła by moje autko Vagiem

a co byś chciał sprawdzić ?? Przyjeżdżaj na spoty.. poznasz ludzi, to może się sprawdzi. Było wielu co przyjechali na sprawdzenie i ślad po nich zaginął....

Przemyśl sprawę.:decayed:

Aktualnie jestem teraz i pracuje w Holandii ale za tydzień przyjeżdżam na dłuższy weekend co bym chciał sprawdzić hmm ogólnie wszystko (jeżeli mogę tak nazwać) turbo w jakim jest stanie pompowtryski bo delikatnie szarpie mi na biegu jałowym posiadam autko od 3 miesięcy nie ukrywam to jest moja pierwsza audi nigdy nie byłem na spocie a jeżeli byśmy się spotkali to może tak być jak mówisz bo na co dzień nie jestem w domku ale następny urlop nie omieszkam wpaść!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szarpie na biegu jałowym... może dwumas do wymiany ??

Może ktoś zechce Ci sprawdzić auto.. może ktoś się odezwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu mówię że nie ma masakrycznego bujania to są takie sporadyczne nierówności wydaje mi się z pracy silnika.A przyczyną mogą być również poduszki pompki jak i dwumas

Oki dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem oglądać auto w Sycowie, obraz bidy i rozpaczy....

http://otomoto.pl/audi-a4-1999-lift-stan-bdb-alu-17-C23965443.html

Kupił auto w Holandii, nic mu nie wiadomo na jakikolwiek temat. Brak kilku elementów plastikowych pod maską. Ogólnie cena 13,5k + 750zł opłat. Do roboty rozrząd, uszczelka pod deklem, uszczelka pod głowicą, plastik trzymający bagnet upierdolony przez co olej sp***dala. Listwy drzwiowe ledwo się trzymają. Gość jak zobaczył moją furę i laptopa, od razu wiedział, że jej nie sprzeda:grin:

Ej stary a na h*j by Ci było to padło?!

---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:00 ----------

Kto tutaj ma białą A4 w pakiecie S4 (chyba) z dymionymi tylnymi lampami? Widziałem ją dwa razy ostatnio dzień po dniu i wygląda prze chu**

Nie od nas z forum, ale z Nelsonem ją oglądaliśmy jak byłem w Polsce. Kozacka szmata jest, AFB pod maską, całe body z eSy.

BTW Hardjack, od kiedy jesteś jako że z Wrocławia? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio trzymał mi się na d*pie tą białą suką :slina: piękna jest... tylko kierownik jakiś zamulony, szybko go odstawiłem na mieście :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętasz Arku, co miałem cały bagażnik gratów, między innymi Twoje ramki? Wtedy z Nelsonem ją oglądaliśmy. Kierownik może trochę z wyglądu zamulony, nie wiem jak na drodze, ale ogółem wydał się w porządku :wink: no i suka naprawdę piękna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaju aktualnie mieszkam we wrocławiu, ale swojej B5 tu nie trzymam. Od czasu do czasu pojawiam się nią we wro. Wiesz o co chodzi: student na dziennych...:wink: Kiedyś jak ogarnę trochę czasu to pojawię się na spocie :tongue4: Zobaczył bym te Twoje cudo w realu jak już będzie zrobione do końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaju aktualnie mieszkam we wrocławiu, ale swojej B5 tu nie trzymam. Od czasu do czasu pojawiam się nią we wro. Wiesz o co chodzi: student na dziennych...:wink: Kiedyś jak ogarnę trochę czasu to pojawię się na spocie :tongue4: Zobaczył bym te Twoje cudo w realu jak już będzie zrobione do końca

Miło, że jest zainteresowanie projektem :wink: stoi jeszcze u lakiernika, pod koniec miesiąca wjeżdża na podnośnik na montaż gewinde, zmianę hydrauliki, płynów, prawdopodobnie przy okazji też 312 wleci. No i składanie do kupy, "wstępne" zakończenie projektu i jazda z bananem na japie :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętasz Arku, co miałem cały bagażnik gratów, między innymi Twoje ramki? Wtedy z Nelsonem ją oglądaliśmy. Kierownik może trochę z wyglądu zamulony, nie wiem jak na drodze, ale ogółem wydał się w porządku :wink: no i suka naprawdę piękna...

Pamiętam, pamiętam :thumbup1: śni mi się po nocach ten avant :naughty::slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam... Groszek też fajny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...