Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Maciek pamiętasz gumy 215/40 o których Ci kiedyś pisałem :whistling: Dzisiaj zabrałem komplet za duże piwo :naughty:

2szt. naxen 7mm :naughty:

2szt. maxxis 5m

No i najważniejsze, że normalny bieżnik bez tej yebanej jodełki... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil, to poszła w końcu Twoja audi czy nie?

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ----------

Maciek pamiętasz gumy 215/40 o których Ci kiedyś pisałem :whistling: Dzisiaj zabrałem komplet za duże piwo :naughty:

2szt. naxen 7mm :naughty:

2szt. maxxis 5m

No i najważniejsze, że normalny bieżnik bez tej yebanej jodełki... :decayed:

A co Ty chcesz od jodełki? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wszystkie cztery z jodełką 225/45 na początku...ku@1a nigdy więcej... szumi to k**estwo strasznie :decayed: przy 200 wrażenie jakbyś miał okna pootwierane :naughty: w mieście też nie wesoło :whistling::decayed: O deszczu nie wspomnę :whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to chyba nie wszystkie jodły wyją...? Ja w tym sezonie już odpuszczam nowe opony letnie. Zimą kupię, jak będą tańsze :decayed: a szykuje się na te:

sessanta.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to wszystkie... ze względu na dużą powierzchnie gumy toczącej się po glebie :decayed: Ale ręki uciąć nie dam :whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten vredenstein to nie jodła, ale za***iście mi się na niej jechało właśnie w tym rozmiarze w A6C5... Osz kuuurwa, powyzej 200 nawet cichutko, na mokrym perfekcyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczuraz masz już te ramki pod tablice ?

a juz masz do czego je przykręcić ? :naughty: jeżeli mam być szczery to temat całkowicie mi wypadł z głowy :facepalm:

najważniejsze, że normalny bieżnik bez tej yebanej jodełki... :decayed:

Mi jodły na przodzie też szumią taki ich urok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil, to poszła w końcu Twoja audi czy nie?

Tak poszło.

---------- Post dopisany at 15:40 ---------- Poprzedni post napisany at 15:38 ----------

Szczuraz masz już te ramki pod tablice ?

a juz masz do czego je przykręcić ? :naughty: jeżeli mam być szczery to temat całkowicie mi wypadł z głowy :facepalm:

Ramki miały być także dla kumpla. No kij wkurzy sie i mu przejdzie, kupi sobie jakies inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry Panowie :hi:

Czas na hard reset... :whistling: ruda z lodem proszę :drunk:

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

Który leciał dzisiaj za mną koło głównego czarnym avantem b6? ramki były :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra cyce... kto ma zbyciu zajechane turbo..... potrzebuję do sprawdzenia patentu. Może być zapieczone i brać olej. Przyznam, że nie chce mi się kupować takich bo jak patent nie wyjdzie to szkoda kasy a może gdzieś komuś jakiś złom zalega :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry :hi:i mały wypadek w pracy palec spotkał się z młotkiem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry :hi:i mały wypadek w pracy palec spotkał się z młotkiem :facepalm:

No ja też miałem mały wypadek ale chyba z nudy. Chciałem się poczuć jak nowo narodzony i ojebałem łeb na łyso... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie zjechałem z miasta a po drodze natrafiłem na oryginalny batmobil :kox:

2012_06_07_028.jpg

właśnie podłączyłem nową zabawkę ale widzę że nie ogarnę sam jej ustawienia :facepalm: gdzie można dorwać instrukcje PL do takiego czegoś ?

2012_06_07_029.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też miałem mały wypadek ale chyba z nudy. Chciałem się poczuć jak nowo narodzony i ojebałem łeb na łyso... :facepalm:

Dobra robota :thumbup1: Dopóki nie poznałem swojej też byłem łysy :decayed: Żyleta jechałeś? :naughty:

---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ----------

DSC00720_kopia.jpg

Jak się widzi? :whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też miałem mały wypadek ale chyba z nudy. Chciałem się poczuć jak nowo narodzony i ojebałem łeb na łyso... :facepalm:

Dobra robota :thumbup1: Dopóki nie poznałem swojej też byłem łysy :decayed: Żyleta jechałeś? :naughty:

---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ----------

http://s8.postimage.org/ndb37k0j5/DSC00720_kopia.jpg

Jak się widzi? :whistling::decayed:

Jakbyś dorwał lampiszony US to jak najbardziej mi się to widzi ;) najpierw maszynką, bo miałem trochę przydługawe, a na koniec poprawiłem żyletą. Nawet mi się koorwa podoba :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie żeby mi się udało dorwać us'y :facepalm: no ale Gwerty coś tam reza to trzeba myśleć nad tematem :whistling::decayed:

Najpierw pryskanie kółka :decayed: Tylko pistoletu nie mam :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...