Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

no a o czym ja piszę ? :doh:

Nie kumasz ??? Emil się dopytuje bo myśli że jak silnik też 1,8T to koszta są identyczne.:facepalm: a nie całkowicie tak jest:decayed:

---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ----------

Cena za sztukę dobra... ciekawe jak w realu wyglądają... podjechać zobaczyć i brać.... a i pamiętaj żeby przerobić je z TDI na PB :grin::wink:

Hornet Oj tam oj tam. Jak tam Twoje a4b6 od dziadka z SS ?

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ----------

:grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Czekam na informacje o tej sprawie spadkowej.

A jak dziadek z grobu wstanie ? Ty lepiej się zacznij rozglądać za czymś innym, bo tego auta to się nie doczekasz. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na informacje o tej sprawie spadkowej.

A jak dziadek z grobu wstanie ? Ty lepiej się zacznij rozglądać za czymś innym, bo tego auta to się nie doczekasz. :whistling:

Ja sobie zdaję sprawę więc spokojnie ... będzie ciśnienie to zacznie się rozglądanie szybsze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej się zacznij rozglądać za czymś innym, bo tego auta to się nie doczekasz.

chyba ja szybciej połapię b6 1.8T Q niż on fure zmieni :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej się zacznij rozglądać za czymś innym, bo tego auta to się nie doczekasz.

chyba ja szybciej połapię b6 1.8T Q niż on fure zmieni :naughty:

Spokojnie.... kasę muszę ładować w co innego a nie blachę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załatwisz sobie dobry kredyt i starczy na wszystko :naughty:

Nigdy w życiu nic na kredyt nie kupowałem. Mój BIK to 5 linijek na kartce A4. Mam zasadę ...kupuję za gotówkę. Tobie mogę dobry kredyt załatwić......

---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ----------

neo nówka cwaniak - YouTube

---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:56 ----------

Takich jest pełno tylko d*pami trzęsą jak słyszą, że mogą być zwolnieni :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d*pami trzęsą jak dostali się na stanowisko dzięki koneksjom i wiedzą że w innej pracy będą weryfikować ich kwalifikacje. Jak ktoś ma w ręku fach i chce robić to zawsze znajdzie pracę. Jak widzę tych ludzi co przychodza do mnie do roboty i po jednym dniu uciekają bo jest zapierdol to mi ich szkoda bo nigdzie się nie odnajdą. No może jako cieć w impelu.

BTW jak chciałeś zamienić swoje aktualne mieszkanie na domek to chyba nie myślałeś że za gotówkę to zrobisz :naughty: Takie rzeczy tylko po drugiej stronie odry :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW jak chciałeś zamienić swoje aktualne mieszkanie na domek to chyba nie myślałeś że za gotówkę to zrobisz :naughty: Takie rzeczy tylko po drugiej stronie odry :whistling:

czy ja wiem... u mnie na osiedlu chyba ze dwa czy trzy domki były kupione właśnie za gotówkę, bez kredytu. Fakt, że jeden z nich zakupił osobnik zza odry, ale w Polsce też się da :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się bo to złodzieje. Pierwszy pierwszy milion zawsze trzeba ukraść :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema kolega w pracy kupił nową skodę oktawie z silnikiem 1.6 102 KM z fabrycznym gazem prawie golas klima manualna i elektryka przód i licznik z fisem i już mówi że to nie jedzie jedyne około 60 tyś masakra :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema kolega w pracy kupił nową skodę oktawie z silnikiem 1.6 102 KM z fabrycznym gazem prawie golas klima manualna i elektryka przód i licznik z fisem i już mówi że to nie jedzie jedyne około 60 tyś masakra :facepalm:

1.6 to mało jak na takie gabaryty i jeszcze wszechobecny gaz. Szkoda kasy na takie auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema kolega w pracy kupił nową skodę oktawie z silnikiem 1.6 102 KM z fabrycznym gazem prawie golas klima manualna i elektryka przód i licznik z fisem i już mówi że to nie jedzie jedyne około 60 tyś masakra :facepalm:

ale ma nowe i na gwarancji :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema kolega w pracy kupił nową skodę oktawie z silnikiem 1.6 102 KM z fabrycznym gazem prawie golas klima manualna i elektryka przód i licznik z fisem i już mówi że to nie jedzie jedyne około 60 tyś masakra :facepalm:

ale ma nowe i na gwarancji :decayed:

dokładnie! Było powiedzieć, że Loganka w podobnej wersji wyposażenia wyszłaby taniej. A może nawet udałoby się coś z tego wyposazenia uciąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema kolega w pracy kupił nową skodę oktawie z silnikiem 1.6 102 KM z fabrycznym gazem prawie golas klima manualna i elektryka przód i licznik z fisem i już mówi że to nie jedzie jedyne około 60 tyś masakra :facepalm:

ale ma nowe i na gwarancji :decayed:

i musi słono płacić za przeglądy gwarancyjne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem z DE z dwoma fotelami z tyłu... zawsze jak nie ma można kanapę wstawić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...