Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wam szczerze ja wyrosłem z takich rzeczy jak gleba ostatnio miałem przyjemnośc śmigać też b5 zglebioną i żadna frajda i przyjemnośc z jazdy te plastyki trzeszczą mało mu miski nie urwałęm jednym słowem masakra nie mówie że mi sie nie podoba ale raczej bym go jeszcze podniósł :grin:

Goldik chociaż Ty jeden normalny mówisz ludzkim głosem :hi::hi::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: co wy śpicie jeszcze? :decayed:

---------- Post dopisany at 06:48 ---------- Poprzedni post napisany at 06:28 ----------

Kumpel rozdupcył 80tkę właśnie:facepalm: cofał na rondzie inteligent:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: co wy śpicie jeszcze? :decayed:

---------- Post dopisany at 06:48 ---------- Poprzedni post napisany at 06:28 ----------

Kumpel rozdupcył 80tkę właśnie:facepalm: cofał na rondzie inteligent:polew:

szkoda wozu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wczoraj pod Auto Perfect`em :decayed: Nie wiem czy zdjęcia takie, czy co ale mam zamiar też oddać do nich swoją furę ale z tego co widzę to mówiąc delikatnie - nie jest dobrze albo mi się tylko wydaję.

aaa to ty na ramkach klubowych byłeś ? Sławek się mnie pytał czy ktoś odemnie miał nadjechać. Zdjęcia robione moim madafaka telefonem więc wygląda jakby dwa inne kolory były. Tak naprawdę po polerce będzie igła :wink:

---------- Post dopisany at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

czym uszczelnić ten pierdzielony egr żeby mi się nie pocił ? zalać to czerwonym silikonem czy płynnym metalem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorobić taką zaślepkę to nie problem... a jak Maćku nie masz gdzie teogo ogarnąć to ściągnij uszczelkę z pod egru bo i tak chyba nie jeździsz, daj mi na wymiar i Ja Ci to ogarne w robocie za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wczoraj pod Auto Perfect`em :decayed: Nie wiem czy zdjęcia takie, czy co ale mam zamiar też oddać do nich swoją furę ale z tego co widzę to mówiąc delikatnie - nie jest dobrze albo mi się tylko wydaję.

aaa to ty na ramkach klubowych byłeś ? Sławek się mnie pytał czy ktoś odemnie miał nadjechać. Zdjęcia robione moim madafaka telefonem więc wygląda jakby dwa inne kolory były. Tak naprawdę po polerce będzie igła :wink:

---------- Post dopisany at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

czym uszczelnić ten pierdzielony egr żeby mi się nie pocił ? zalać to czerwonym silikonem czy płynnym metalem ?

no a nie chcesz zaślepić dziada tak jak wszyscy polecają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorobić taką zaślepkę to nie problem... a jak Maćku nie masz gdzie teogo ogarnąć to ściągnij uszczelkę z pod egru bo i tak chyba nie jeździsz, daj mi na wymiar i Ja Ci to ogarne w robocie za free

Nawet w aso mozesz kupic ori zaslepke do zaslepienia egr. Chyba z 20zl kosztuje

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie lepiej zrobic w sofcie tak aby silnik pracowal na spalinach tylko przy niskich obrotach (stanie w korku) i dawce, wtedy auto nam sie szybciej dogrzeje zimą.

Ale fakt tjuningowcy zaslepiaja calowicie, tym bardziej jak krwawi egr. Dlatego jaram sie 1.8T wsiadam i po chwili 90C, zimą poezja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie glebiarze i sie jarajcie jak koleś posadził audiole :facepalm:

to je air ride .... a nie stała gleba

---------- Post dopisany at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ----------

Dzisiaj piątunio..... więc, pijemy.... kto chętny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie glebiarze i sie jarajcie jak koleś posadził audiole :facepalm:

to je air ride .... a nie stała gleba

---------- Post dopisany at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ----------

Dzisiaj piątunio..... więc, pijemy.... kto chętny ?

ja o 15 wyjeżdżam do nysy z kolegą po klubowe a4 :) ale o 20 już powinienem być więc ja melduje gotowość i chęci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja teraz śmigam do klienta ale zadzwonię do Paciuloka :)

to smsa poprosze kiedy gdzie co i jak , albo zadzwoń bo ja bede poza netem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

no i kupiłem :banan:

Seat Ibiza 1.9 tdi na mega wypasie

ehh a co mówiłem.... że nie jest taki mały :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...