Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też chętnie bym się pierwszy raz pojawił, o ile będzie ktoś z klubu A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy szanowni bardzo :thumbdown:, zamiast pisać że chętnie bym się pojawił ale nie wiem czy ktoś będzie a kto będzie a co tam się robi i tak dalej TO ODPALCIE FURY I PRZYJEDŹCIE a póki co to ostatnio z A4 KLUB pojawiam się ja i Christ-off :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy szanowni bardzo :thumbdown:, zamiast pisać że chętnie bym się pojawił ale nie wiem czy ktoś będzie a kto będzie a co tam się robi i tak dalej TO ODPALCIE FURY I PRZYJEDŹCIE a póki co to ostatnio z A4 KLUB pojawiam się ja i Christ-off :wallbash:

no i jeszcze Ja :P

Będzie ktoś z Vagiem i komputerem?

mogę wziąć kompa,ktoś nam na pewno pomoże ,bo ja to tylko błędy potrafię wykasować lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zaproszenie dla tych, co może nie będą we Wrocławiu, a na południu, bliżej gór...

14 grudnia 2008 robimy spotkanie w Wałbrzychu, dojazd bardzo łatwy.

Szczegóły TUTAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety teściowie mi się dzisiaj zwalają. Nie wiem o której będę wolny. Może umówmy się na spokojnie za tydzień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bc5d4507cd9adc6e.jpg 0c10936577b39ab9.jpg

Zlot Ogólnopolski

Bukowina Tatrzańska

III Urodziny

"Audi A4 Klub Polska"

Przypominam również o możliwości składania zamówień na bluzy oraz polary klubowe do dnia 14.12.2008r.

I to już jest ostateczny termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś uruchomiliśmy nową naszą Hamownię. W najbliższym czasie będziemy organizować Dynoday. Pierwsza tura odbędzie się już we wtorek od godz 9.00 Wszystkich chętnych zapraszam. Dla A4 klubu jest zniżka grupowa 80 zł za 3 pomiary z wykresem. Hamownia była dostrajana do 2 hamowni MAHA LPS3000 i wyniki które pokazuję praktycznie pokrywają się z maha +, - 2PS. Jesli ktoś jest zainteresowany to proszę o zrobienie listy wstępnej czy na wtorek ktoś reflektuje lub na inny termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś uruchomiliśmy nową naszą Hamownię. W najbliższym czasie będziemy organizować Dynoday. Pierwsza tura odbędzie się już we wtorek od godz 9.00 Wszystkich chętnych zapraszam. Dla A4 klubu jest zniżka grupowa 80 zł za 3 pomiary z wykresem. Hamownia była dostrajana do 2 hamowni MAHA LPS3000 i wyniki które pokazuję praktycznie pokrywają się z maha +, - 2PS. Jesli ktoś jest zainteresowany to proszę o zrobienie listy wstępnej czy na wtorek ktoś reflektuje lub na inny termin.

jaką konkretnie hamownie macie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamownia inercyjna BOSCH. Ale tak jak napisałem w pełni dostrojona nawet do bardzo mocnych aut. Były testy na leonie 230ps 460nm, nissanie 350Z 291 PS 333Nm Audi moim i paru innych autach i we wszystkich przypadkach wyniki praktycznie identyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inercyjna

:wink4:

i tak lepiej niz vtech :decayed:

Wykresy MAHA i naszej mamy do wglądu. Także można sobie porównać. Na nasze potrzeby auta do 350 PS spokojnie zmierzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEŻ SIĘ TU DZIEJE, AŻ MIŁO POPATRZEĆ :polew:

napisał gość który ma 3 napisane posty :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEŻ SIĘ TU DZIEJE, AŻ MIŁO POPATRZEĆ :polew:

napisał gość który ma 3 napisane posty :polew: :polew: :polew:

bo niektórzy większość czasu spędzają może na czytaniu?,a nie na głupich komentarzach tego co napisali jego koledzy.

bardzo odważne stwierdzenie...idąc twoim jakże bystrym tokiem rozumowania to wszyscy ci którzy wypowiadają się w tematach technicznych (bo w zasadzie tylko tam włączony jest licznik postów, jakbyś nie wiedział) piszą głupie komentarze...

bystre, nie ma co :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...