Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Panowie widział ktoś może to auto na żywo lub obejżałby je dla mnie? to wasze okolice a ja mam 400km w jedna stronę więc byłbym bardzo wdzięczny :good: Oto link: http://otomoto.pl/audi-a4-avant-C14769417.html

Poszukaj kogoś z Lubina. Ja mam kawałek i nie wybieram się do Lubina w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Widze ze ogłoszenie jest juz nie aktywne. A jakiego koloru ten AVANT był...bo nie dawno mój koleszka wystawiał zielonkaweg 1.9tdi 131KM z chipem na jasnej skórze RECARO za 23tys i auto było godne tej kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie sory za OT, W styczniu 2010 kupiłem auto z Wrocławia (Smolec) i koleś miał ramki naszego klubu, czy ktoś kojarzy moją fure? Wiem ze kolo jeździł na skręcanych BBS 18

Auto tak gościa nie . Latam przez Smolec codziennie do roboty a co potrzeba ? [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 20:55_________________________________________________kto się czaił pod milenijnym w niedzielę b6 z klubowym logo i nie zajechał ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam klubowicze,

razem z rodzicami jeszcze nienarodzonego chłopca prosimy o pomoc, zajrzyjcie do tego wątku, każdy grosz się liczy: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=160387.0

pozdrawiam i dziękuję za każdą pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dwa dni temu zakupiłem sobie piękną A4 :> Chciałem zapytać, czy będzie ktoś na spociku w tym tygodniu, kto chciałby obejrzeć autko i pomóc mi w jego ocenie... VAG mile widziany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądnąć można :) Co do vaga ja nie posiadam a z A4 klubu średnio na spotach są ostatnio 2-3 auta . Dobrze że mamy spot zbiorowy z AKP i czasami z A3 klubem bo by to niefajnie wyglądało . :blink: Zapraszam na nastepną niedzielę o 18 pod MM .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dużo osób jest tutaj,które nie posiadają jeszcze audiki :cool1: Więc z czym będą przyjezdzać na spota ? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w zeszłą niedzielę hujdajem ... bo mam audi w klockach :tongue4: Nie wstydziłem się . Na spoty AKP 6 lat temu przyjeżdżałem maluchem i nikomu to problemu nie robiło. :polew: Jak się człowiek chce spotkać to się spotka tak czy inaczej .

Kamil daj mi do siebie kom na PW. [br]Dopisany: 12 Październik 2010, 19:03_________________________________________________Audiobas - Kamil :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

Trwają jeszcze zapisy na ręczniki klubowo-plażowe

Oto link : RĘCZNIKI KLUBOWE - http://www.a4-klub.pl/smf/recznik_plazowy_1_tura_zbieramy_chetnych-t87352.0.html

ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...