Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisałem kilka stron wcześniej - ople się smalcem po dachu smaruje i czeka aż psy wpierdolą :kox:

Najlepsze auto to służbowe :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

"Jakim autem zjedziesz po schodach?? Służbowym !!" :))) Suchar, ale pasuję, do rozmowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwint jest w planach na pierwszym miejscu :wink4: Myślę, że w ciągu miesiąca już będzie :decayed:

Ale kolor naklejki gejowski :thumbdown:

oj stary stary.. wszystkie tego typu naklejki są w takich kolorach.... to specjalnie jest tak robione...

Zjechałem już do miasta.... 400km zrobiłem i wszystko mnie boli po tych dziadowskich stołkach :kwasny:

Auto na trasę dobre po warunkiem że nie wyprzedzasz :polew:

Dokładnie... to coś na wzór WHEEL-WHORES.COM :wink4:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 22:18_________________________________________________A co do gleby... to to się nazywa gleba :kox:

569366016_9i_XUL_L_540x360.jpg

3650540372_5ef5927a4b_o.jpg

:notworthy:

to już przesadzone wg mnie. wygląda lepiej jak jednak jest jakiś prześwit, a nie jak koła ocierają o podsufitkę :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodziło o glebę do wyprzedzania tylko a auto służbowe które mamy z żoną w domu...

jest to opel astra 1,7 CDTi 110PS i powiem że dziadostwo.. ma najechane 1000km i już dzisiaj jakiś małe trzaski z podsufitki dochodziły......

A wiem wiem...z tą glebą to tak zupełnie z innej beczki wyjechałem :kox: hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spartan, kolor masz auta na prawde za***isty - nie psuj go jakimiś gejowskimi nalepkami ;) jeśli chcesz mieć taką nalepkę spoko, ale nie w tym kolorze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spartan, kolor masz auta na prawde za***isty - nie psuj go jakimiś gejowskimi nalepkami ;) jeśli chcesz mieć taką nalepkę spoko, ale nie w tym kolorze ;)

Zostanie zerwana... To pierwsza i ostatnia naklejona na lakier... :wink4:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 13:45_________________________________________________A tak w ogóle to nikt nie kojarzy tej mojej padliny? :cool1: Bo kupiłem ją już z klubowymi ramkami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo śmigam po Wrocku ale jeszcze nie widziałem takiego koloru.

Wiesz ludzi sporo jest.. zamawiają gadżety a na spoty nie zawitają boi po co......

Siema tak w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo śmigam po Wrocku ale jeszcze nie widziałem takiego koloru.

Wiesz ludzi sporo jest.. zamawiają gadżety a na spoty nie zawitają boi po co......

Siema tak w ogóle.

Kupiłem :audi: w Poznaniu...ale blachy ZK... Miałem na myśli forum... Czy tutaj się ktoś z groszkiem nie wychylał :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A będzie ktoś dzisiaj na spocie? Zastanawiam się właśnie nad zagospodarowaniem wolnego wieczoru i może w końcu bym dotarł choć na chwilę, się przywitać.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chce się przywitać, bo jeszcze nie miałem okazji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot to spotkanie ludzi... a nie lans A4-kami :polew: :polew: Takie tłumaczenia, że coś jeszcze do zrobienia mam i nie wpadnę to śmiech na sali...

Mnie dzisiaj nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem pod orbita i tutaj same ople :kwasny: zadnej audi

Pojechałeś za daleko !

Zaraz po lewej stronie a nie do końca się jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot to spotkanie ludzi... a nie lans A4-kami :polew: :polew: Takie tłumaczenia, że coś jeszcze do zrobienia mam i nie wpadnę to śmiech na sali...

Mnie dzisiaj nie ma...

Oj tam...musiałem się jakoś wytłumaczyć :gwizdanie: hehe ...dzisiaj miałem zajechać (nawet przejeżdżałem ok 17.30 tamtędy) ale miałem spotkanie z klientem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...