Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

tragedia z tymi mechanikami , najgorsze jest to ze jak cos spartola to oczywiscie nie sa winni bo stary samochod , albo i tak by sie zepsulo .... mi jak grzalo sie kolo to 3 roznych mechanikow mi je robilo , wymienili gumki , nastepny przeowdy bo niby byly stare a przy okazji odkrecania polamal ten metalowy i za wszystko musilaem placic :) dopiero 3 mechanik stierdzil zardzewialy tloczek , wyczyscil i przesmarowal wszystko i kolo sie nie grzeje , ale wszystko chyba z 300zl mi wyszlo :) masz fakture a wiec dzown do UOKiK i najwyzej pozniej jak pojedziesz to powiedz ze sprawa jest zgloszona , ale jak sie dogadaja z toba to wycofasz i tyle ....powodzenia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

qrczak .. .nic nie będę mówił... miało być tanio i dobrze a wyszło jak zawsze. Gniady polecał swojego mechanika, ja polecałem EVO i wiedzę że pierwszą szkołę dostałeś.

Przykro mi z powodu parówy ale cóż mam powiedzieć.... słuchaj się starszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS Serwis, Roman Śmietanka :wallbash:

Mieli zrobić rozrząd, czujnik temperatury i olej w skrzyni (sprawdzić, ew. uzupełnić).

Moje uwagi:

1. Dostałem smsa z wyceną: 818zł. Na miejscu okazało się, że muszę zapłacić 897zł. Dałem 880, bo tyle tylko miałem przy sobie.

2. W tej cenie nie zrobili skrzyni, chociaż mieli ją zrobić.

Po odebraniu auta:

3. Czujnik temperatury wciąż źle pokazuje (może styki nie łączą, więc przeżyję)

4. Silnik wycieraczek przednich się zacina, wycieraczki nie działają poprawnie, nie składają sie do końca i po ich użyciu coś strzela wewnątrz deski rozdzielczej - zauważone na placyku pod warsztatem, zgłosiłem od razu.

5. Nie działają kierunkowskazy i awaryjne. Same światła są ok, bo dostaje potwierdzenie użycia alarmu.

Auto trafia z powrotem do RS Serwisu, w poniedziałek:

6. Mieli się odezwać zanim cokolwiek ruszą, tymczasem dzwonię dzisiaj i się dowiaduję, że auto już gotowe, wycieraczki chodza pięknie, ale jest mały problem...

7. ...mianowicie, przy naprawie wycieraczek, pękła szyba czołowa (podobno pęknięcie na 10cm)

8. Przez telefon dowiaduję się, że skoro szyba była pęknięta już wcześniej (pajączek od kamienia, średnica 1cm), chcą się "dogadać", co do wymiany szyby

9. Również przez telefon dowiaduję się, że zatarte mechanizmy wycieraczek, to wada fabryczna, która prędzej, czy póxniej by wyszła i że przy tym, co oni zrobili, nie było możliwości, żeby to zostało przez nich uszkodzone (czyt. chcą, żebym wybulił za naprawę)

10. Brak informacji dotyczącej kierunkowskazów i awaryjnych

Troche za dużo tego... Nie sądziłem, że aż tak mi spieprzą auto.

Podobno wycieraczki już działają bez zarzutu :good:

Trochę mnie unieruchomił tydzień bez auta, jednak mam kawałek na uczelnię...

Jutro jadę i będę dyskutował, chociaż nie wiem, jak to będzie. Chcę zadzwonić wcześniej na infolinię UOKiK i zapytać, co oni o tym sądzą.

W związku z powyższymi, jeśli nie będe miał auta w niedzielę, nie ma mnie na spocie :disgust

Ja bym chyba zabił, za taka fuszerkę... normalnie, jak to przeczytałem to mnie :angry: Dlatego staram się nie oddawać autka, do pseudo mechaników ( chodź opinia o tym serwisie jest niezła ) ale niestety, nie ze wszystkim sobie człowiek sam poradzi :wallbash: Wniosek ?! Otwórzmy własny serwis, tylko dla naszych aut :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to że ten zakład (bo warsztatem tego już nie nazwę) kiedyś wyrobił sobie renomę ale ludzie znający się na rzeczy odeszli. Teraz jadą na opinii ludzi którzy kiedyś gdzieś słyszeli że tam dobrze robią. Mojego sąsiada chcieli wydymać na kilka tysi (2.5-3) za pompę do zawieszenia w allroadzie. Zamknął się w 800pln z robocizną w innym "nie renomowanym" ale znającym się na rzeczy warsztacie. Ja robię wszystkie moje auta w warsztacie S-service który prowadzi kolega (kiedyś był w AKP). Ja nigdy nie miałem żadnych problemów ale był jeden któremu nie dokręcili śruby od skrzyni i poszła fama. Ci co nie robili u niego aut myślą że to kowal a nie mechanik a gość na prawdę ma wiedzę. Przykre jest to że te pajace nie mają jaj i nie przyznaja sie ze uwalili Kurakowi coś z elektryką i ze wycieraczka spadła im na szybę ( tak podejrzewam ).

Jaki pociąg gdzie chcesz jechać też jesteś bez samochodu ku*** przestańcie.

robicie jakiś pociąg dla VIPów czy jak ?! :polew:

Niektórzy kafelki już od 6.00 wykładają.

ty na 6:00 do roboty jeździsz to myślałem że jakieś zamówienie z Dubaju na ekskluzywny pociąg z kafelkami :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;) Potwierdzam słowa szczuraza, korzystam z usług s-service, dzięki jego poleceniu. Jestem zadowolony, z cen i jakości usług;) Robiłem tam m. in. rozrząd, zawieszenie itp. ;) Na razie, nie narzekam.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra pewnie uderzyli wycieraczką o szybę i rysa poszła dalej a szyba z 550 jak się orientuje dobrze że ja sobie robie sam a jak nie mogę z czymś sobie poradzić prosze kolęge i zawsze pomorze oczywiście nie za darmo :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra pewnie uderzyli wycieraczką o szybę i rysa poszła dalej a szyba z 550 jak się orientuje dobrze że ja sobie robie sam a jak nie mogę z czymś sobie poradzić prosze kolęge i zawsze pomorze oczywiście nie za darmo :>

Wyczuwam tu jakąś reklamę :gwizdanie: Oczywiście nie za darmo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i już (prawie) po sprawie. Za kierunki odpowiedzialny był przekaźnik. Kupili nowy i wymienili. Wycieraczki... Problemem był zatarty mechanizm wycieraczek, podobno standardowa usterka w tych autach. Tłumaczyli, że nie mogli tego oni uszkodzić, bo robili rozrząd i nic tam nie grzebali. Powiedziałem, że ok i wybuliłem za demontaż, czyszczenie i ogarnięcie wycieraczek, znów chodzą ładnie. Wybuliłem też za nowy przekaźnik (dostałem paragon), ale z maksymalną zniżką. Jestem 300 do tyłu, ale mam spokój. Natomiast szyby im nie odpuściłem. Pan Śmietanka próbował się ze mną dogadać, żeby podzielić koszty na pół, ponieważ wcześniej szyba również była pęknięta, ale nie zgodziłem się na to i tutaj za mną stoi UOKiK. Jeśli chodzi o kierunki i wycieraczki, pani prawnik powiedziała, że jeśli są w stanie udowodnić, że usterka nie wynikła z ich winy, to nie muszą tego mi naprawiać. Natomiast jeśli chodzi o szybę, to ewidentnie jest ich wina, więc nie odpuszczałem. W poniedziałek mam dostać telefon w sprawie szyby. Myślę, że sprawa zakończyła się jak w miarę ok. Najbardziej z tego wszystkiego boli mnie to, że szyba była ori, fabryczna :(

Przed wizytą w warsztacie dzwoniłem do UOKiKu i ustosunkowałem się do nich. Nawet jeśli to nie był przypadek, że wycieraczki i te awaryjne przestały działać, to wiem, że najprawdopodobniej byliby w stanie udowodnić, że ani rozrząd, ani nawet ten czujnik temperatury, nie mają nic wspólnego z ani jedną, ani drugą uszkodzoną częścią, a w takiej sytuacji, to ja jestem do tyłu.

Nie ma warsztatu idealnego, zawsze coś się może zdarzyć...

qrczak .. .nic nie będę mówił... miało być tanio i dobrze a wyszło jak zawsze. Gniady polecał swojego mechanika, ja polecałem EVO i wiedzę że pierwszą szkołę dostałeś.

Przykro mi z powodu parówy ale cóż mam powiedzieć.... słuchaj się starszych.

Do EVO się dodzwonić przez ponad tydzień nie mogłem. Chyba po prawie dwóch tygodniach odebrał telefon właściciel(?), ale chciał za wymianę drożej niż RS Serwis.

A co do kolegi Marcina... Też dzwoniłem, ale (jeśli dobrze pamiętam) nie było wolnych terminów na najbliższy czas...

Tak czy inaczej, dzięki za kontakty. Jest jeszcze sporo do zrobienia przy mojej biednej parówce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj kończę reanimację AJL`a kolegi walczyłem wczoraj do 1:30 w nocy ... o 4:40 miałem utrudniony rozruch do pracy. Wymiana soczewek w lampach poliftowych to też nie takie hop siup jakby sie wydawało :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dobry wczoraj gościu skasował audi 80 mojej żony przydzwonił w tył żona już chodzi w kołnierzu

jak myslicie szukać firmy która sie zajmuje odszkodowaniami może możecie cos polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest u nas na forum devon00 który wyciąga siano za takie wypadki Jest ze środy śl . Odzywał sie do mnie jak zebrałem gościa z ronda. Poszukaj go w dziale odszkodowania.

Wczoraj w nocy widziałem 2 pługi :polew: w tym roku drogowcy zaskoczyli zimę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest u nas na forum devon00 który wyciąga siano za takie wypadki Jest ze środy śl . Odzywał sie do mnie jak zebrałem gościa z ronda. Poszukaj go w dziale odszkodowania.

Wczoraj w nocy widziałem 2 pługi :polew: w tym roku drogowcy zaskoczyli zimę

Obiecałeś że nie będziesz tego świństwa brał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...