Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, szukamy z kobitą ładnego auta do podwiezienia na wesele, które odbędzie się w Wołowie :) Ma ktoś jakieś cudo na czterech kółkach (lub więcej :P) i chęć do zarobku na 1. czerwca? :D

Ślub w Wołowie, wesele 10km od kościoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie gdzie we Wrocławiu można kupić garnitur w rozsądnej cenie? Nie mówię tu o butikach w centrum handlowym typu Wólczanka czy coś bo tam ceny są z kosmosu - jestem świadkiem w najbliższą sobotę a jak odebrałem mój stary garniak z pralni to okazało się, że ma jakąś plamę, która nie chce zejść. Poradzicie coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idz do Bytom 20 min przed zamknieciem, ladnie zbajeruj atrakcyjne panie.

Ja w taki sposób kupiłem wysoki model 60% taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukamy z kobitą ładnego auta do podwiezienia na wesele

ja w sierpniu jechałem do ślubu garbatą warszawą m-20 :naughty: mogę Ci dać namiary tylko nie wiem czy Łukasz będzie chciał ją transferować ten kawałek. Zwykle na dalsze imprezy transferował ją na lawecie.

Słuchajcie gdzie we Wrocławiu można kupić garnitur w rozsądnej cenie?

nie wiem co rozumiesz przez rozsądną cenę ale w puerri w factory jak kupowałem to mieli całkiem niezłe ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sierpniu jechałem do ślubu garbatą warszawą m-20 :naughty: mogę Ci dać namiary tylko nie wiem czy Łukasz będzie chciał ją transferować ten kawałek. Zwykle na dalsze imprezy transferował ją na lawecie.

mam raczej na myśli piękną a4 b8 :D chociaż piękną i białą b7 nie pogardzimy :P w sedanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sierpniu jechałem do ślubu garbatą warszawą m-20 :naughty: mogę Ci dać namiary tylko nie wiem czy Łukasz będzie chciał ją transferować ten kawałek. Zwykle na dalsze imprezy transferował ją na lawecie.

mam raczej na myśli piękną a4 b8 :D chociaż piękną i białą b7 nie pogardzimy :P w sedanie

Mogę Ciebie superbem przewieść :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i takie wynalazki mają u nas na wynajem do ślubu. Auto do ślubu Milicz, Milicz okol.: Limuzyny, na wesele

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

Sam ślub i wesele jest już dla mnie wydatkiem więc na garniak na jedną noc nie chciałbym wywalać tysiaka - cena ok 300-400 byłaby do przełknięcia

Ja kupowałem na targu i jestem zadowolony dałem 300zł jakościowo bardzo dobry, polskiej produkcji, tylko spodnie miałem do drobnej poprawki bo były troche za długie ale to szczegół, po co przepłacać w sklepach zwłaszcza w galeriach, gdzie mają przebitkę że głowa mała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam ślub i wesele jest już dla mnie wydatkiem więc na garniak na jedną noc nie chciałbym wywalać tysiaka - cena ok 300-400 byłaby do przełknięcia

Mam zajebistego krawca co mi szyje garniaki... ale za 400zł to nie uszyje:facepalm: może 800zł się zmieścisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji - 800 to za dużo. Ten ślub już mnie kosztuje ponad tysiaka...

:polew::polew::polew::polew: kto liczy kasę na ślub... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji - 800 to za dużo. Ten ślub już mnie kosztuje ponad tysiaka...

:polew::polew::polew::polew: kto liczy kasę na ślub... :facepalm:

No tak tylko to chyba nie jego ślub. On tam idzie za świadka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę na ślub jako świadek a biorąc pod uwagę, że ślub zgrał mi się z ubezpieczeniem auta i koniecznością zakupu opału "na wiosnę" to liczę... bo jestem już grubo pod kreską

No właśnie teraz trzeba liczyć każdy grosz. A że pewnie kolega hornet zarabia więcej to się z nas śmieje. Nie wszystkich stać na krawca za 800zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji - 800 to za dużo. Ten ślub już mnie kosztuje ponad tysiaka...

:polew::polew::polew::polew: kto liczy kasę na ślub... :facepalm:

No tak tylko to chyba nie jego ślub. On tam idzie za świadka.

aaaaaaa to w dresie idź :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no generalnie mogę jechać swoim b7, ale nie chcę do ślubu jechać autem, którym poruszam się codziennie...

myślałem, że mamy jakiegoś klubowicza z ładnym sedanem b7-b8 z okolic Wołowa, to chętnie dam zarobić w zamian za przysługę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...