Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: porażka na całej lini ... Wracając z Kłodzka stwierdziłem ze przegonie trochę Andzie , przy 200+km/h wypadł mój super zamienny kierunek i poszedł w hu... razem z oprawką :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ----------

Siemanko, mam prośbę i pytanko kto z okolic Wrocławia , Oleśnicy ma vaga do audi i mógłby mi pomóc ? Dzięki

Wal do Maćka , dobry człowiek z niego :decayed::wink:

Jeśli zaczynasz gubić tajle w czasie jazdy... To wiedz, że coś się dzieje :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie mamy jakiegoś szpeca od foto? Szukam lustra dla siebie...pojeździłem trochę po sklepach i sam już zgłupiałem, za dużo tego wszystkiego :whistling:

Chcesz nówkę, czy używany?

Jak chcesz nowy, to kup sobie canona 1100d z podstawowym obiektywem. Porób nim zdjęcia, naucz się go obsługiwać. Wtedy stwierdzisz czego Ci w nim brakuje (a zapewne bedzie to jakiś obiektyw) i sobie go dokupisz. Niestety gotowej recepty na lustra nie ma. Kazdy chce coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się trochę pobawić i zagłębić w temacie...nie będę cykał kwiatków czy ślimaków, raczej akcja więc na szybkości mi zależy. A $$ 2-2,5k max chciałbym przeznaczyć tak na samo lustro i obiektyw na start, chociaż już widziałem zestawy za takie pieniądze z dwoma obiektywami

Na początek proponowałbym nikona D90 albo serię D3200

np coś takiego... tylko jeszcze jakaś stałka (obiektyw) przydałby się z lepszym światłem. Nikon D90 18-105VR, statyw, plecak, pilot (3533078658) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

widzę, że 3200 potaniały.... APARAT NIKON D3200 + 18-105VR _WROCŁAW _od ręki (3518657941) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Do tego fitr, statyw, dobra torba, i zamkniesz się w budżecie. Z czasem jak poćwiczysz to kupisz lepsze szkło. Bo szkło to połowa sukcesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 09:09 ---------- Poprzedni post napisany at 09:08 ----------

Jeśli zaczynasz gubić tajle w czasie jazdy... To wiedz, że coś się dzieje :grin:

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że wolałbym nowy sprzęt :wink: sklepowi doradzcy najczęściej doradzali właśnie d3200 + obiektyw kitowy 18-105 albo Sony A58... Nikon bardziej do mnie przemawia ale jeszcze oblukam tego Canona. Torbe, karty pamięci i statyw już mam.

---------- Post dopisany at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ----------

Zapomniałem dodać... super by było gdyby była opcja video w full hd :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z d3200 będziesz zadowolony. Na początek to dobry sprzęt. Jak go ogarniesz to zdjęcia będą mega... polecam robienie w raw-ie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 09:09 ---------- Poprzedni post napisany at 09:08 ----------

Jeśli zaczynasz gubić tajle w czasie jazdy... To wiedz, że coś się dzieje :grin:

:grin:

A mówiłem trytką go do pasa przedniego :grin:

---------- Post dopisany at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ----------

Siemanko, mam prośbę i pytanko kto z okolic Wrocławia , Oleśnicy ma vaga do audi i mógłby mi pomóc ? Dzięki

Wal do Maćka , dobry człowiek z niego :decayed::wink:

Myślisz że ma tyle piwa na stanie ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 09:09 ---------- Poprzedni post napisany at 09:08 ----------

Jeśli zaczynasz gubić tajle w czasie jazdy... To wiedz, że coś się dzieje :grin:

:grin:

A mówiłem trytką go do pasa przedniego :grin:

---------- Post dopisany at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ----------

Siemanko, mam prośbę i pytanko kto z okolic Wrocławia , Oleśnicy ma vaga do audi i mógłby mi pomóc ? Dzięki

Wal do Maćka , dobry człowiek z niego :decayed::wink:

Myślisz że ma tyle piwa na stanie ? :naughty:

Oj tam oj tam trytką , już jest założony nowy i ładnie leży :grin:

No przysługa na sucho to nie przysługa :naughty::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 09:09 ---------- Poprzedni post napisany at 09:08 ----------

Jeśli zaczynasz gubić tajle w czasie jazdy... To wiedz, że coś się dzieje :grin:

:grin:

A mówiłem trytką go do pasa przedniego :grin:

---------- Post dopisany at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ----------

Siemanko, mam prośbę i pytanko kto z okolic Wrocławia , Oleśnicy ma vaga do audi i mógłby mi pomóc ? Dzięki

Wal do Maćka , dobry człowiek z niego :decayed::wink:

Myślisz że ma tyle piwa na stanie ? :naughty:

Oj tam oj tam trytką , już jest założony nowy i ładnie leży :grin:

No przysługa na sucho to nie przysługa :naughty::whistling:

Ty lepiej kurna powiedz kiedy robisz impreze z hajsu za kręgosłup :D:D:D bo trzeba przecie lato jakoś godnie pożegnać :decayed::drinks::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty lepiej kurna powiedz kiedy robisz impreze z hajsu za kręgosłup :D:D:D bo trzeba przecie lato jakoś godnie pożegnać :decayed::drinks::drunk:

Za jakie pieniądze? :decayed: Jak człowiek nic nie dostał :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a audi za co się wyklepało i pomalowało ? za snickersa ? :decayed:

Oj tam oj tam :decayed: ta kasa już wyparowała :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goldik będziemy z Andrzejem chwile po 18 bo z dojazdem do Wro mogę się nie wyrobić :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopcy , pytanko, kuzynka jechała pół godziny temu z nysy i za obwodnicą grodkowa wyskoczyła jej sarna , potrąciła ją , zbity refletor prawy , cały błotnik i chłodnica (honda civic)

jade ją holować - pytanie czy wzywać policje i czy da rade za tą sarne jakieś odszkodowanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopcy , pytanko, kuzynka jechała pół godziny temu z nysy i za obwodnicą grodkowa wyskoczyła jej sarna , potrąciła ją , zbity refletor prawy , cały błotnik i chłodnica (honda civic)

jade ją holować - pytanie czy wzywać policje i czy da rade za tą sarne jakieś odszkodowanie ?

zapomnij

WITAM, potrzebuję jakiegoś dobrego elektryka samochodowego z Wrocławia albo okolice lub Oleśnica. PILNE Dzięki

cwiara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...