Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś z was może "naprawiał" skórzaną kierownicę z otarć itp ;d? Bo odkupiłem od ojca A4, i ma nieco przetartą kierownice nie chce jej obszywać ani wymieniać na inną bo jest trójramienna od sline ;d poleca ktoś jakiś dobry preparat ?

Wyślij do obszycia do Reggusia.

http://a4-klub.pl/members/reggi-1987/

Preparaty nic nie dadzą/ Obszyć na nowo i spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Ktoś z was może "naprawiał" skórzaną kierownicę z otarć itp ;d? Bo odkupiłem od ojca A4, i ma nieco przetartą kierownice nie chce jej obszywać ani wymieniać na inną bo jest trójramienna od sline ;d poleca ktoś jakiś dobry preparat ?

Wyślij do obszycia do Reggusia.

http://a4-klub.pl/members/reggi-1987/

Reggi nie obszywa eslajna. Tego się nie obszywa. Tu nie ważne jest, czy wytarta, czy nie - ważna, że eslajn. W tym roczniku to rarytas, więc nie przejmuj się jej stanem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was może "naprawiał" skórzaną kierownicę z otarć itp ;d? Bo odkupiłem od ojca A4, i ma nieco przetartą kierownice nie chce jej obszywać ani wymieniać na inną bo jest trójramienna od sline ;d poleca ktoś jakiś dobry preparat ?

Wyślij do obszycia do Reggusia.

http://a4-klub.pl/members/reggi-1987/

Reggi nie obszywa eslajna. Tego się nie obszywa. Tu nie ważne jest, czy wytarta, czy nie - ważna, że eslajn. W tym roczniku to rarytas, więc nie przejmuj się jej stanem :good:

Dlaczego nie robi ?? przecież komuś robił z tego co mi się wydaje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was może "naprawiał" skórzaną kierownicę z otarć itp ;d? Bo odkupiłem od ojca A4, i ma nieco przetartą kierownice nie chce jej obszywać ani wymieniać na inną bo jest trójramienna od sline ;d poleca ktoś jakiś dobry preparat ?

Wyślij do obszycia do Reggusia.

http://a4-klub.pl/members/reggi-1987/

Reggi nie obszywa eslajna. Tego się nie obszywa. Tu nie ważne jest, czy wytarta, czy nie - ważna, że eslajn. W tym roczniku to rarytas, więc nie przejmuj się jej stanem :good:

Dlaczego nie robi ?? przecież komuś robił z tego co mi się wydaje....

ogarnij się :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was może "naprawiał" skórzaną kierownicę z otarć itp ;d? Bo odkupiłem od ojca A4, i ma nieco przetartą kierownice nie chce jej obszywać ani wymieniać na inną bo jest trójramienna od s line ;d poleca ktoś jakiś dobry preparat ?

Kaju bekę ciśnie, bo w b5 nie ma sline :wink: Kuzyn ostatnio kupił "zestaw naprawczy" na allegro za 20 zł i pomalował. Powiem szczerze, że wyszło naprawdę bardzo dobrze tylko kolor zrobił się matowy. Może są dostępne inne odcienie. W każdym razie za taką cenę warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was może "naprawiał" skórzaną kierownicę z otarć itp ;d? Bo odkupiłem od ojca A4, i ma nieco przetartą kierownice nie chce jej obszywać ani wymieniać na inną bo jest trójramienna od s line ;d poleca ktoś jakiś dobry preparat ?

Kaju bekę ciśnie, bo w b5 nie ma sline :wink: Kuzyn ostatnio kupił "zestaw naprawczy" na allegro za 20 zł i pomalował. Powiem szczerze, że wyszło naprawdę bardzo dobrze tylko kolor zrobił się matowy. Może są dostępne inne odcienie. W każdym razie za taką cenę warto.

właśnie spiertoliłeś mi wieczór :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na profile nie lukam bo o innego mają a co innego piszą.... napisał s-line to pewnie ma. Jak ma B5 to gratuluję s-line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na profile nie lukam bo o innego mają a co innego piszą.... napisał s-line to pewnie ma. Jak ma B5 to gratuluję s-line.

no to o to mi się tnie, że w b5 eslajn to rarytas i nie ważne w jakim stanie, a i tak da +10 do respektu na dzielni. kurde, tato, polej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idę zaraz dusić komara w rękawicach bokserskich. Młody chodzi tydzień do żłoba i coś go bierze już... qr** nie mam sił..... a przyszły tydzień mam zawalony spotkaniami i jak będę musiał z nim siedzieć to powieszę się... stara wolne musi łyknąć a jest co po urlopie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idę zaraz dusić komara w rękawicach bokserskich. Młody chodzi tydzień do żłoba i coś go bierze już... qr** nie mam sił..... a przyszły tydzień mam zawalony spotkaniami i jak będę musiał z nim siedzieć to powieszę się... stara wolne musi łyknąć a jest co po urlopie :facepalm:

to wiesz co - dzisiaj nie polewamy. pierdolniem po kawie i ciastku:

1240115_498583160228074_1082708940_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się śmieje z człowieka =.= Nabyłem dopiero to auto więc nie jestem na tyle w temacie obiło mi sie cos o uszy że S line to jednak nie byle gówno ;d Więc nie wiem dlatego tak napisałem. A kaju niech się jeszcze pośmieje z mojego ESLAJNA który wygląda tak i nie wiem ile wspólnego ma z S linem :)AUDI A6 C5 AIRBAG KIEROWCY S-LINE KIEROWNICA (3457318514) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się śmieje z człowieka =.= Nabyłem dopiero to auto więc nie jestem na tyle w temacie obiło mi sie cos o uszy że S line to jednak nie byle gówno ;d Więc nie wiem dlatego tak napisałem. A kaju niech się jeszcze pośmieje z mojego ESLAJNA który wygląda tak i nie wiem ile wspólnego ma z S linem :)AUDI A6 C5 AIRBAG KIEROWCY S-LINE KIEROWNICA (3457318514) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

luźne galoty miszczu, Piotrek wychwycił co jest cięte, ja jeszcze max dwa posty i też bym piał o co idzie, także tego :wink:

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

Ja mam w tym tygodniu ciastko w dżemorem a takich nie tykam :decayed::wink:

ty faktycznie jesteś czeźwy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was może "naprawiał" skórzaną kierownicę z otarć itp ;d? Bo odkupiłem od ojca A4, i ma nieco przetartą kierownice nie chce jej obszywać ani wymieniać na inną bo jest trójramienna od s line ;d poleca ktoś jakiś dobry preparat ?

Kaju bekę ciśnie, bo w b5 nie ma sline :wink: Kuzyn ostatnio kupił "zestaw naprawczy" na allegro za 20 zł i pomalował. Powiem szczerze, że wyszło naprawdę bardzo dobrze tylko kolor zrobił się matowy. Może są dostępne inne odcienie. W każdym razie za taką cenę warto.

właśnie spiertoliłeś mi wieczór :disgust:

:polew:

---------- Post dopisany at 08:25 ---------- Poprzedni post napisany at 08:23 ----------

:bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te misiek ale to miesięczna opłata jest :grin:

a tak na marginesie w niektórych miejscach sprawdzają z dowodem.. np na basenie żeby nikt na czyjąś kartę nie wchodził. Więc gwarancji, że wejdziesz gdzie chcesz nie ma :decayed:

80zł/msc to grosze... Ja za siłkę+sauna płaciłem 170/msc :facepalm: A jeżeli na multisporcie ma nie być mojego nazwiska to perdole, nie chcę :whistling::decayed:

---------- Post dopisany at 09:24 ---------- Poprzedni post napisany at 09:10 ----------

Reakcja dzieciaków na przyspieszenie 550-konnego Nissana GT-R - Joe Monster

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dzisiaj synek był 1 dzień w żłobku ryczał godzinę...

da radę :decayed: Ja z moim właśnie wróciłem z luxmedu i jest zakatorzyny... już coś łapie ale w porę go luknąłem w weekend postawię go na nogi :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dzisiaj synek był 1 dzień w żłobku ryczał godzinę...

da radę :decayed: Ja z moim właśnie wróciłem z luxmedu i jest zakatorzyny... już coś łapie ale w porę go luknąłem w weekend postawię go na nogi :kwasny:

daj mu łyżkę spiryta łyknąć i będzie zdrów jak ryba :grin:

dziadek mojej lubej pije codziennie na czczo i ma 101 lat , a w tamtym roku na 100 jeszcze wywijał na parkiecie jak młody bóg :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te misiek ale to miesięczna opłata jest :grin:

a tak na marginesie w niektórych miejscach sprawdzają z dowodem.. np na basenie żeby nikt na czyjąś kartę nie wchodził. Więc gwarancji, że wejdziesz gdzie chcesz nie ma :decayed:

80zł/msc to grosze... Ja za siłkę+sauna płaciłem 170/msc :facepalm: A jeżeli na multisporcie ma nie być mojego nazwiska to perdole, nie chcę :whistling::decayed:

:grin:

Na Twoje nazwisko nikt nie wystawi ponieważ nie jesteś pracownikiem firmy. Teraz tego pilnują ale i tak rynek odsprzedaży kart jest zapełniony.Jeden mój znajomy wchodził na kartę innego znajomego dopóki nie sprawdzili go na basenie i wyszła chryja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...