Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

a byli ludzie byli :wink4:

2 x 100 C4

1 x A6 C4

1 x A4 B6

1 x A4 B5

było jeszcze jakies OOOO ale nie wiem kto to był i co to za model byl gdyz zajełam sie diagnostyka A4 kolezanki bo ma taki sam problem jak ja miałam :naughty:

widze, ze juz ktos poprawil kolezanke, ta druga B6 to bylem chyba ja, jesli chodzi Ci o ta srebrna... pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem czy moge to napisać w tym dziale, ale stwierdziłem ze tutaj nie będzie problemu ze znalezieniem osób z Wrocławia :) Mianowicie, od wczoraj świeci mi się kontrolka Airbaga. Podlaczenie do VAG'a i diagnostyka w Audi Centrum Wrocław to 250 zł. Czy mógłbym ktoś z was drodzy koledzy i koleżanki pomóc mi w rozwiązaniu tego problemu? Drugi problem to wymiana żarówki prawego światła postojowego, ale z tym to już chyba sobie poradze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie a planujecie jakiś spocik pomiędzy 14 a 17 sierpnia?

Będę wówczas we Wrocku i mam parę pytań odnośnie furmanki?

P.S. Niedzielny spot o 18.00 jak dla mnie jest trochę za późno (w tych godzinach zazwyczaj robię zakupy na Bielanach i potem :audi: po A4 do domu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy moge to napisać w tym dziale, ale stwierdziłem ze tutaj nie będzie problemu ze znalezieniem osób z Wrocławia :) Mianowicie, od wczoraj świeci mi się kontrolka Airbaga. Podlaczenie do VAG'a i diagnostyka w Audi Centrum Wrocław to 250 zł. Czy mógłbym ktoś z was drodzy koledzy i koleżanki pomóc mi w rozwiązaniu tego problemu? Drugi problem to wymiana żarówki prawego światła postojowego, ale z tym to już chyba sobie poradze :)

drogi kolego jestes z Wro a ani razu Cie nie bylo na spocie

odbywaja sie one co niedziela pod mostem MM od godz 18 kolo hali Orbita

jesli sie zjawisz to mozliwe ze bedziesz mial pomoc od reki

wystarczy przyjechac i zapoznac sie z ludzmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

Nie wiem czy moge to napisać w tym dziale, ale stwierdziłem ze tutaj nie będzie problemu ze znalezieniem osób z Wrocławia :) Mianowicie, od wczoraj świeci mi się kontrolka Airbaga. Podlaczenie do VAG'a i diagnostyka w Audi Centrum Wrocław to 250 zł. Czy mógłbym ktoś z was drodzy koledzy i koleżanki pomóc mi w rozwiązaniu tego problemu? Drugi problem to wymiana żarówki prawego światła postojowego, ale z tym to już chyba sobie poradze :)

Jeśli jeszcze jest problem to zapraszam do firmy BoTronic na ulicy Kochanowskiego 24b. Aktualnie tam pracuję. Odczytanie błędu i skasowanie to koszt około 50 zł. W razie pytań wal na gg albo pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi kolego jestes z Wro a ani razu Cie nie bylo na spocie

odbywaja sie one co niedziela pod mostem MM od godz 18 kolo hali Orbita

jesli sie zjawisz to mozliwe ze bedziesz mial pomoc od reki

wystarczy przyjechac i zapoznac sie z ludzmi

Tak się składa że jestem dopiero od niecałych 2 tygodni na forum :) W zeszłą niedzielę nie mogłem się pojawić, ale postaram się przyjechać jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano Romano .........

Jak tam dzisiaj będzie jakiś spocik czy nie dacie rady ??> Jestem obecnie we Wrocku. Dajcie znać na.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jadę (pierwszy raz)

Ile osób będzie.... ja mogę podjechać służbówką. Mam blisko tylko przeskoczyć przez ostatni grosz i jestem.

Deklarować się bo w innym wypadku zabieram się za piwko bo o 3 rano lecę w trasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przejechalem kolo tego parkingu kolo 21:30, zobaczylem tylko jedno audi cabrio (jakis starszy model) i nikogo wiecej z a4 :/ no to pojechalem sobie dalej :(

czy ja nie wyraznie napisalam ze spot jest o 18??????? :wink4:

o 21:30 wszyscy juz siedza na wyzerce :tongue4: gdzies w knajpie albo przenosza sie w inne miejsce, a kolega z cabrio zielonego mocno obnizonego jest ok, mogles zagadac to by powiedzial gdzie ludziki pojechaly :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh w takim razie postaram sie w przyszlym tygodniu podjechac szybciej :) A jezeli mozna wiedziec to gdzie smigacie na jedzonko?

jezdzimy do SAMOSA na gyrosa- boczna Grabiszynskiej

albo do DOBREJ PIZZY na bulwarze Ikara

czasami McDonalds na Legnickiej ale 2 pierwsze pozycje sa najbardziej pewne

kiedys byla jeszcze pizzeria na Borowskiej :tongue4:

ZAPRASZAMY!!!!!! :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...