Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, bylem jakies 15 min po 18 przy hali orbita tam pod mostem milenijnym i widzialem pare aut w tym jeden audi wiec tylko luknełem i odjechałem bo zgupiałem czy to tam. W przyszłą niedziele przyjade tam, bo z tego co widza na tej mapie zamieszczonej to dobzre trafiłem tam pod hale orbita. :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorka Panowie ale nie dotarlem, "zdrowie" mi nie pozwoliło :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no lol wydawało mi sie ze to spot audi :mysli:

no bo to byl spot audi juz Ci wymieniam jakie autka byly:

A6 C4 mojej milości :naughty:, A6 C4 AVANT x 2, A3, 2 x Cabrio, A4 B5 AVANT x 2 :naughty: aaaa no i Koru swoja wypasiona A80 :naughty:

a Ty jakie tam auta widziałes???

w drodze ścislosci w tym terminie spotyka sie degeneracja w ktorej tez jest pare OOOO ale to nie AKP :tongue4:

my zawsze jestesmy na samym poczatku w takim zakolu, jak krzaki maja listki to moze nas nie byc widac i trzeba tam samemu zajechac w drodze ciekawosci :>

za tydzien bedzie bardzo malo ludzikow poniewaz ekipa Wro wybiera sie na zlot do Kronach w czwartek w nocy, powrot jest przewidziany na niedziele wieczor ale o ktorej to nie wiem i watpie ze po takiej trasie i przebojach nocnych ktos bedzie mial sily zajechac na spota pod MM :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzialem jedne audia byłem 15 min po 18tej. Przyjechałem tam swoja A4 B6 Avant Gratanatową. Może ktoś mnie widział. A mówisz że gdzie jedziecie? do Kronach? to miejscowość ?? 24. maja skończył sie zlot europejski VW i audi w austrii. Ja mam nadzieje ze w przyszłym roku pojade. moze namówie pare ziomków z worcka aby tez jechali. A co do pytania to gdzie jedziecie na ten spot? Tak z ciekawosci pytam bo i tak sie nie zabiore bo mam pełne rece roboty w tym tygodniu ze masakra. Nawet niemam czasu na jakes balety pójsc :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy na zlot do Niemiec do miejscowości Kronach. Od piatku od 16 godz do niedzieli do 12 bedzie tam jubileuszowy zlot milosnikow AUDI z calej europy :dance:

Ale przed zlotem jedziemy do muzeum i fabryki AUDI w Ingolstadt :dance:

Niestety nie widział nikt Ciebie, moze za dwa tyg sie uda jak bedziesz mial ochote oczywiscie to zapraszamy, tylko tym razem pozadnie zwiedz parking i jego zakamarki :naughty: i poczekaj dluzej jak 15 min bo czasami ludziki zjezdzaja sie przed 19 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam !!!

na zlocie bylo miodzio, nasi zostali wyroznieni. Było 2 miejsce dla Heveliusza z AKP za jego V8 i dla kolegi z anglii za najdluzsza droge na zlot 1400 km w jedna strone :>

jest masa zdjec:

http://picasaweb.google.pl/gszymczuk/XXAudiTreffenKronach

http://www.sendspace.com/file/8edker

http://www.akp.toms001.superhost.pl/kronach2008/

http://cs1.kuznia.net.pl/kronach2008/

http://picasaweb.google.pl/MarekTKA/TkAudiNiemieckaWyprawa2008

beda jeszcze interesujace filmiki :naughty::kox:

Ogolnie zlot jest mega, naprawde zachecam wszystkim do wziecia udzialu w takim zlocie bo to sa wrazenia nie do zapomnienia :)

We Wrocławiu bylismu przed 19 i podjechalismy pod MM ale nikogo nie bylo :cool1:

meldujemy sie za to w ta niedziele w pelnym skladnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, super fotki, ja dzisiaj tam zawitam tylko prośba , nie chowajcie sie ! :D:D jakiego auta mam szukac aby sie nie pomyslic przypadkiem, bo jak 2 tyg temy bylem bo tam przyjezdzaja tez jakies inne auta troche po tuningu itd inne marki itd itd itd:DD::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie co sie z Wami dzieje???

w niedziele o godz 14 byl grill, nikogo nie bylo bo mecz i Kubica :angry: jesli dobrze widzialam i pamietam to najpierw Kubica spokojnie dojechal do mety po czym dopiero pozniej zaczal sie mecz :angry: ktory i tak zchrzanili :angry:

ja bylam na spocie i czekalam na Was pare chwil po czym pojechalam do domu i zobaczylam caly wyscig Kubicy

Dla chcacego nic trudnego, jak sie chce to na wszystko mozna znalezc czas!

Za tydzien znowu bedzie spot i jesli macie tylko pisac ze bedziecie to lepiej nie piszcie, bo ostatnio to sie tylko na checiach konczy!

AWE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze ciezko sie dogadac. Ja i alien bylismy na spocie od 18.00 do 19.30 aż, a o grilu nic niewiedzialem. na forum nic nie pisaliscie. NIUNIA o kótrej teraz w niedziele bedziecie ? o którj godzinie !!!! na wszelki wypadek napisze CI na priv wiadomosc mója komórke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze ciezko sie dogadac. Ja i alien bylismy na spocie od 18.00 do 19.30 aż, a o grilu nic niewiedzialem. na forum nic nie pisaliscie. NIUNIA o kótrej teraz w niedziele bedziecie ? o którj godzinie !!!! na wszelki wypadek napisze CI na priv wiadomosc mója komórke.

gdzie staliscie???

ja bylam z chlopakiem zielona A6 : http://www.akp.toms001.superhost.pl/AEL

tak to auto wyglada

spot byl nie kompletny bo ludzie byli na tuningowisku :przebiegly:

w niedziele jestesmy od 18 czasem od 19 pod MM i NAS WIDAC!!!!

mnie teraz nie bedzie w niedziele bo siedze caly dzien w pracy, ale chlopaki beda na 10000...% :naughty:

tak wiec zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...