Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Uwaga Uwaga !!!

Jutro koło południa przez Wrocław będzie leciała niebieska strzała :D Prosze mi zrobić miejsce bo będe sie śpieszył hyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem tutaj nowy i mam takie pytanko

czy w ta niedziele takze odbedzie sie spocik ? i w jakiej liczebnosci mam sie spodziewac ? ;]

Oczywiscie niedziela jak co tydzien spocik pod mostem milenijnym we wrocku - a liczebnosc hmm jezeli autka to przynajmniej z 5 :decayed: Zapraszamy serdecznie , moze i mi sie uda wpasc :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem tutaj nowy i mam takie pytanko

czy w ta niedziele takze odbedzie sie spocik ? i w jakiej liczebnosci mam sie spodziewac ? ;]

Oczywiscie niedziela jak co tydzien spocik pod mostem milenijnym we wrocku - a liczebnosc hmm jezeli autka to przynajmniej z 5 :decayed: Zapraszamy serdecznie , moze i mi sie uda wpasc :th:

no ladnie tak Wojtas wprowadzac w blad nowego kolege :tongue4: jak to ostatnio jak zwykle Cie nie bylo a zaluj bo sie dzialo sie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem tutaj nowy i mam takie pytanko

czy w ta niedziele takze odbedzie sie spocik ? i w jakiej liczebnosci mam sie spodziewac ? ;]

Oczywiscie niedziela jak co tydzien spocik pod mostem milenijnym we wrocku - a liczebnosc hmm jezeli autka to przynajmniej z 5 :decayed: Zapraszamy serdecznie , moze i mi sie uda wpasc :th:

no ladnie tak Wojtas wprowadzac w blad nowego kolege :tongue4: jak to ostatnio jak zwykle Cie nie bylo a zaluj bo sie dzialo sie :tongue4:

Jak zwykle, nie pamietam kiedy bylem, czy w tym roku , co tydzien cos wypada niestety, teraz znow wesele szwagierki takze lipa :wallbash:

brakuje czasu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Wrocławskie dziki :decayed:

Jutro pędzę do Was i zostaję do poniedziałku więc jak będę miał chwilę to pojawię się na spociku ale nie :audi: tylko może służbowym.

Zobaczymy jak to będzie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko ziom :th: . przynajmniej kogos poznam priv ze stronki :):P pozdro[br]Dopisany: 20 Maj 2008, 23:14 _________________________________________________kurde codziennie pada :kwasny: mam nadzieje ze pogoda dopisze na spocik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z oleśnicy chyba nie jest daleko :)

Nie wie czy uda mi się Was odwiedzić w niedzielę , narazie dochodzę do siebie po baletach a kolejne się zapowiadają :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:gwizdanie: hohoho baluje sie . heh na spocie tez zrobimy balety :naughty: :naughty: hehe Tom ty jestes z oleśnicy??

ta Virus jestem z O-cy a na spocie raczej niebede, niedam rady.byłem tam pare razy jak golfa miałem na spotach vw :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:gwizdanie: hohoho baluje sie . heh na spocie tez zrobimy balety :naughty: :naughty: hehe Tom ty jestes z oleśnicy??

NIe wiem czy dam radę w takim tempie :kox: skończyłem dzisiaj o 8 balować i już wstałem.

Idę dalej kimać.

Dam znać czy żyję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: dobre dobre :polew: mam nadzieje tylko ze na spot przyjada nie tylko meżczyzni ale i kobiety swomi autkami :D:D:D:D [br]Dopisany: 23 Maj 2008, 19:51 _________________________________________________Niedziela niedziela panie i panowie !!! Zapraszam :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...