Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

ALEŻ SIĘ TU DZIEJE, AŻ MIŁO POPATRZEĆ :polew:

napisał gość który ma 3 napisane posty :polew: :polew: :polew:

bo niektórzy większość czasu spędzają może na czytaniu?,a nie na głupich komentarzach tego co napisali jego koledzy.

bardzo odważne stwierdzenie...idąc twoim jakże bystrym tokiem rozumowania to wszyscy ci którzy wypowiadają się w tematach technicznych (bo w zasadzie tylko tam włączony jest licznik postów, jakbyś nie wiedział) piszą głupie komentarze...

bystre, nie ma co :naughty::kox:

MIszczu.... jeszcze tu zaglądasz ?? :baseball: Myślę że po nowym roku będę miał więcej czasu i Wrocław się odrodzi.

Jak na chwilę obecną to jest pod respiratorem.

Spokój ma tu być i koniec dyskusji.

Panowie niespokojni odnośnie (że mało się dzieje) - zapodajcie temat co może się coś zacznie dziać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

zapodajcie temat co może się coś zacznie dziać.

dokładnie o to chodzi...nabijać się z tego, że nic się nie dzieje każdy potrafi...ale samemu ruszyć głową żeby się rozruszało to jakoś chętnych brak :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra.....

Robimy zbiórkę w spiżu 29 na piwie ?? Jak wiadomo we Wrocku są lepsze dziewoje niż w Warszfce..... zresztą Poź już wszystkie wystraszył ładniejsze :polew:

Pisywać się kto będzie na miejscu to może pochlamy bo już dawno nie upodliłem się w licznym gronie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLACZEGO MNIE TO NIE DZIWI ŻE TAK ZAREAGOWAŁ POZ

stary naucz się, że nie piszemy na forum wielkimi literami...wielkie litery oznaczają krzyk...a przecież nic złego tutaj się tobie nie dzieje prawda? :naughty:

dwa: na bezsensowne wypowiedzi takie jak twoja wypada zareagować :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek piszę małymi literami :> Jeżeli uważasz za bezsensowne wypowiedzi że się dużo dzieje jeżeli ostatnie posty są z 13 grudnia (i do tego na temat hamowni) a kolejne 19 grudnia to twoja sprawa a MI CHODZI O TO ŻEBY NA SPOT PRZYJEŻDZAŁY A4 (duże litery)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek piszę małymi literami :> Jeżeli uważasz za bezsensowne wypowiedzi że się dużo dzieje jeżeli ostatnie posty są z 13 grudnia (i do tego na temat hamowni) a kolejne 19 grudnia to twoja sprawa a MI CHODZI O TO ŻEBY NA SPOT PRZYJEŻDZAŁY A4 (duże litery)

okej działaj, rozsyłaj tak jak Freon z Seb-K PW do ludzi z twojego miasta, informuj, zagaduj...zapytaj się chłopaków z Wałbrzycha jak rozkręcają spoty właśnie tam...nie psiocz tylko przejmij inicjatywę... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje słowa:

ALEŻ SIĘ TU DZIEJE, AŻ MIŁO POPATRZEĆ :polew:

to dla mnie bez sensu gadanie

A o Wałbrzychu to najpierw poczytaj

czytam codziennie po kilka razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu, o Wałbrzychu to proszę ładnie, bo słyszałem że wygrywa ranking na krainę, przed którym cały naród drży :) Zatem co z Wałbrzychem jest?

Hornet - nie mogę 29ego, nie będzie mnie w PL, ale może kiedyś już w 2009 jakoś się uda obalić ciemne... choć ja tam jestem mistrzem karmelowego. A czy się nie dzieje nic... kwestia rozruszania, Wałbrzych pokazał dużą siłę, Wrocław założę się ma jeszcze większy potencjał. Trzeba chcieć, odświeżyć pierwszą stronę, rozesłać zaproszenia, można zmniejszyć periodykę spotkań i jakoś się potoczy! Może Wojtas powinien oddać wątek komuś, kto jest mniej zajęty (Hornet?) i na bank wypali. A jak nie wypali, to nie wypali, nic się nie stanie jak nie będzie spotkań co niedzielę, bo może patrząc przez mój pryzmat, trzeba być ostro sfanatykowanym i nie mieć obowiązków typu szkoła / praca / rodzina, by spotykać się co bite 7 dni... Wrocław to miasto studenckie, nie każdy może co niedzielę. Ale już śmiem przypuszczać, że raz na miesiąc to owszem.[br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 19:15_________________________________________________

A w pe-esie, dziś w nocy testuję trasę Wrocław - Świnoujście przez... Berlin. Niby 150km dalej ale droga 90% autostradą. Macie jakieś opinie?[br]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też słyszałem takie wypowiedzi, zatem śmigam przez Niemcy.

Choć dziś dzień trzynastek, zaliczenie - 13pkt, płacę w sklepie, 13 PLN, reszta 13, tankuję... 113, wracam z tankowania, czarny kot tuż pod domem, jest ciekawie :) Mam nadzieję do napisania jak wrócę :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w pe-esie, dziś w nocy testuję trasę Wrocław - Świnoujście przez... Berlin. Niby 150km dalej ale droga 90% autostradą. Macie jakieś opinie?[br]

daj sobie spokój - raz jechałem i się nie opłca. Nadrabia się trasę

Znowu się dzisiaj najebułem :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 23:10_________________________________________________

Twoje słowa:

ALEŻ SIĘ TU DZIEJE, AŻ MIŁO POPATRZEĆ :polew:

to dla mnie bez sensu gadanie

A o Wałbrzychu to najpierw poczytaj

czytam codziennie po kilka razy

Spokój mi tu będzie czy mam pojechać do warszafki ?? Spokojnie my się rozkręcimy i jeszcze będzie wpadać na coooool spociki.

Na 1000% zmienimy termin spocików. Niedziela to zły dzień. Spokojnie po nowym roku wezmę się za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na klecinkiej stawiaja swiatla dla pieszych, u gory jest zamontowana kamera czy fotoradar??? rzuca sie z daleka:/ ktos wie cos o tym?

Nic mi na ten temat nie wiadomo. Zerknę jak będę jechał. Zazwyczaj przy światłach i przejściach jest monitoring miastowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje :)

to daj znac bo czesto w tym miejscu susza a to moja trasa do roboty :chytry:

CB na dach. Jak widzę po Wrocławiu mało ludzi śmiga z CB ale są jeszcze duże mobilki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do innego terminu spotów to bym powiedział nie z tego powodu ze w niedziele zbiera sie tez AKP a jak przełożymy termin to jakoś tak mi średnio przyjechać postać 1h samotnie albo w towarzystwie jednej osoby bo to sie mija z celem bo na ta chwile z A4PL przyjeżdża regularnie jakieś 4os a jak ich zabraknie to będzie lipa i znowu zaczną sie posty typu bylem ale nikogo nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do innego terminu spotów to bym powiedział nie z tego powodu ze w niedziele zbiera sie tez AKP a jak przełożymy termin to jakoś tak mi średnio przyjechać postać 1h samotnie albo w towarzystwie jednej osoby bo to sie mija z celem bo na ta chwile z A4PL przyjeżdża regularnie jakieś 4os a jak ich zabraknie to będzie lipa i znowu zaczną sie posty typu bylem ale nikogo nie było

Zajmiemy się tym po nowym roku. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...