Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Cwiara ty masz kogoś od robienia naklejek ? Potrzebuję coś customowego a widziałem że ci przybywa takich

Mam kumpla z Wejherowa. On mi robil wlepy. Musze go zapytac bo nie wiem czy nie sprzedal plotera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Dałem do autoryzowanego serwisu przyjeli na gwarancji, ale pewnie nie uwzglednia, ekran dotykowy jest z wyswietlaczem jako calosc, 650 zł koszt nowego :decayed: Powiedziałem, że myłem pod wodą i pękł :grin: Zobaczymy .... Przynajmniej gwarancja jest dalej jak coś, a w komisach chcą 800-900 zł za wymianę z częścia i jest utrata gwarancji :facepalm:

---------- Post dopisany at 13:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ----------

Co za debil :facepalm:

W tamtym miejscu to normalne :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te uszczelki od tylnych lamp. :)

a uszczelki miałem tak ze spoko ale dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 17:46 ----------

Pany co to może być, ostatnio zauważyłem dziwne wskazania temp, tak jakby skala przesunęła się o 10 stopni. Zimny silnik przekręcam zapłon a tam 70st. Po przejechaniu kilku km zamiast 90st - 100st. Wskazania klimatronika okej, co to może być? Ostatnio wyciągałem zegary jak montowałem ramki ale później było spoko, a tu takie psikusy :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy konektory przy czujniku nie są zaolejone. Ma ktoś 215/17 na zbyciu na lato ? Kompletuje zestaw przejściowy do czasu aż 18 nie kupię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemankoo :decayed:

---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

Maciek coś dla Ciebie :wink:Czarna podsufitka czarny sufit Audi A4 B5 Avant (3944880243) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 10:56 ----------

Pany ma ktoś w rozsądnych pieniądzach manetkę Fis'a do polifta ?:eusathink::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7,50

TO i tak zaszalałeś :decayed: Ja bym powiedział 5zł brutto:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kupiłem za 30 zł

---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ----------

7,50

Przeplacilem :thumbdown: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: czołem załoga

---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ----------

Sprawdź czy konektory przy czujniku nie są zaolejone. Ma ktoś 215/17 na zbyciu na lato ? Kompletuje zestaw przejściowy do czasu aż 18 nie kupię

szczuraz wtyczka jest czysta, więc raczej nie to :facepalm: Zrobiłem jeszcze dzisiaj coś takiego, odpiąłem aku, zdjąłem wtyczkę z czujnika i podłączyłem aku, więc teoretycznie wskazówka nie powinna się podnieść, natomiast u mnie po włączeniu zapłonu wskoczyła na 70st. Gdzie mogę szukać przyczyny? Jak myślicie może być jakiś błąd i podpięcie pod kompa może coś pomóc?

---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ----------

gniady i co kupiłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz wiedział po vagu gdzie szukać. Hornet nie dodzwonilem się do młodego z lubina. Pusc mi sms w piątek to zorganizuje od znajomego jego akt numer i możemy coś powalczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuszczamy bo chłopak ma związane ręce z finansującym stoki :( Nic tam się nie zrobi chyba, że handlowiec wyniesie klienta na lewo poza salon. Będzie tym ryzykował pracę więc to już jego indywidualna decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolek zczytaj błędy, na Vagu wyjdzie czy to błąd wskaźnika czy też czegoś innego. Nie masz czasem skoków napięcia?

Wysłane z monopola 24/7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Ja jestem na bieżąco :decayed: śledzę na FB i temat o S6 :kox: co dzień rano że kawy nie pijam to zaglądam na podniesienie ciśnienia i tylko :slina: dam Ci numer telefonu żebyś dawał znać jak będziesz do domu jechał żebym z pracy wyszedł posłuchać jak grzmi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...