Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Szymeniu Ty też tak zabawiasz swoje pociechy ? :decayed::decayed::decayed:

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie zastanawiam się czy nie zamówić :grin: jak by ktoś był chętny :polew:

Dywaniki Welur AUDI A4 B5 SLINE1996-2000 +stopery (3904166676) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sytuacja niezwykle dynamiczna. Zauważyłem, że mam ukręconą gumę od przegubu wewnętrznego w skrzyni. Oczywiście mowa o czarnej suce. Skoro skrzynia się zblokowała podczas uderzenia, o czym świadczy ukręcona guma na przegubie. Mógł jednocześnie przeskoczyć rozrząd?

Jutro przyjeżdża rzeczoznawca już na 3cie oględziny i mam mentlik w głowie.

raczej masz sieczke w piecu paniczu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A8 long TDI nie awaryjny silnik 1.9 130KM++ Bieruń Ściernie ? Tablica.pl

To jedzie przy tej masie? :facepalm:

---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:33 ----------

Szymeniu Ty też tak zabawiasz swoje pociechy ? :decayed::decayed::decayed:

A może tak? Ale to chyba każdy, nie tylko pociechy, by tak reagował :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymeniu chyba tak na 90% widziałem Cie w banku z bratem koło 11stej :whistling: wypatrywałem na wszelki wypadek S6-tki na parkingu ale niestety tylko biały AMG stał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymeniu chyba tak na 90% widziałem Cie w banku z bratem koło 11stej :whistling: wypatrywałem na wszelki wypadek S6-tki na parkingu ale niestety tylko biały AMG stał .

no byłem, byłem tej oczojebnej kurtki nie da się nie widzieć :grin: ale esa jeszcze w Wawie :wink:

A co do zabawy to dopiero teraz będzie prawdziwa, w końcu teraz to coś jedzie i gada :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damiandix to z Tobą się mijałem na karłowicach przed 16?

---------- Post dopisany at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany at 18:08 ----------

Oca, są złe wieści... ktoś mi wysprzątał mój grajdołek i wyebał adapter dla Ciebie. Będę rezał raz jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Ano byłem w tych godzinach tam w okolicy, gadałem przez telefon i pewnie dlatego Cię nie widziałem :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może vaga w okolicy Gaju? Nie ma ciśnienia, ale chętnie bym sobie sprawdził czy nie wyskoczył jakiś błąd, bo dzisiaj mała przygoda była :whistling: Jak nie to sprawdzę sobie po powrocie do domu w weekend, więc bez ciśnienia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może vaga w okolicy Gaju? Nie ma ciśnienia, ale chętnie bym sobie sprawdził czy nie wyskoczył jakiś błąd, bo dzisiaj mała przygoda była :whistling: Jak nie to sprawdzę sobie po powrocie do domu w weekend, więc bez ciśnienia :decayed:

prawdziwy chłop zawsze ma ciśnienie na vagine :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko! Zakładał ktoś z Was 17' calowe felgi do standardowego zawieszenia? Będzie mega koza czy jakoś to będzie wyglądało:)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko! Zakładał ktoś z Was 17' calowe felgi do standardowego zawieszenia? Będzie mega koza czy jakoś to będzie wyglądało:)?

U mnie na 17" 8j et30 i 1BE było tak

DSC02255.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle razy mówię... zakrywać tablice bo nie wiadomo kto luka forum. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko! Zakładał ktoś z Was 17' calowe felgi do standardowego zawieszenia? Będzie mega koza czy jakoś to będzie wyglądało:)?

Nie radzę :whistling:

20120426674.jpg

:polew: Ja jebie, jak ja tym jeździłem :polew: Tak wyglądało na -30:

DSCF0479.jpg

Mam też 18" na -30 jak chcesz :decayed: Nie wygląda to ogólnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko! Zakładał ktoś z Was 17' calowe felgi do standardowego zawieszenia? Będzie mega koza czy jakoś to będzie wyglądało:)?

U mnie na 17" 8j et30 i 1BE było tak

http://s9.postimg.org/wbant4z57/DSC02255.jpg

No właśnie na 1BE to wygląda dobrze, a ja mam standard. Nie zmienię na nic niższego bo do garażu nie wjadę, a 17tka kusi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może vaga w okolicy Gaju? Nie ma ciśnienia, ale chętnie bym sobie sprawdził czy nie wyskoczył jakiś błąd, bo dzisiaj mała przygoda była :whistling: Jak nie to sprawdzę sobie po powrocie do domu w weekend, więc bez ciśnienia :decayed:

jak będziesz w mojej okolicy to możesz zajechać tylko daj znać chwilę wcześniej żeby padalstwo podładować. :decayed:

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ----------

Tyle razy mówię... zakrywać tablice bo nie wiadomo kto luka forum. :facepalm:

w tych rocznikach złodzieje już nie ruszają... no chyba że jacyś desperaci :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech ruszają :decayed: jestem pewny że dnia następnego cudownie by się odnalazło :wink:

Btw zielonego pilnuje bardzo agresywny pies bydlak... Szczur go poznał :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech ruszają :decayed: jestem pewny że dnia następnego cudownie by się odnalazło :wink:

A zagłuszacze sygnału GPS? 50zł na allegro...

w tych rocznikach złodzieje już nie ruszają... no chyba że jacyś desperaci :decayed:

W mojej okolicy golfy III znikają, więc nic nie mów. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...