Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

gwarancji raczej nie przyjmą bo to raczej nie była wina fabryczna''pękniecie szybki ''

ja mam s3 i tam jak mi szybka pęknie to wymieniam za 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

cwiara, udało Ci się znaleźć ten schemat podsufitki? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, może ktoś z Was będzie w stanie pomóc, mam sony xperia z1, który dzisiaj mi dziecko zrzuciło :facepalm: i uszkodzony jest ekran dotykowy, wyswietlacz caly, telefon jest na gwarancji, ale raczej na gwarancje mi nie przyjma ?? Znacie we wroclawiu jakis serwis który to ogarnie i nie strace gwarancji, czy do sony musze ?:kwasny:

Mi jak pękł w lumii chodziłem po komisach i mówili mi 300 zł ale gwarancja przepada. Oddałem w salonie na gwarancje i odesłali ze to z mojej winy i za 250 zł mi to zrobią . Nie straciłem gwarancji i dostalem nową szybke od nokii :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos potrzebował http://a4-klub.pl/sprzedam-22/ori-znaczki-nowe-zapakowane-panel-oswietlenia-316959/#post4087510

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

jutro dryndnę do obu jak sie cenią :) lampy z 98r

http://s29.postimg.org/vzgu38g8j/3876759616.jpg

jakbyś nie miał dobrych uszczelek to podjedź mam dwie wolne na stanie to Ci dam. to pierwszy lift nie bedziesz musiał instalacji przekładac

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

'

ja mam s3 i tam jak mi szybka pęknie to wymieniam za 200zł

gdzie co za ile i czy z dotykiem czy sama szyba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany to jak to wkońcu jest z tymi oponami bo znalazłem coś takiego z hestii:

"31. Wyposażenie podstawowe pojazdu - urządzenia i elementy

pojazdu montowane fabrycznie lub przez dilera w warunkach

montażu fabrycznego ze względu na przepisy dotyczące zasad

homologacji dla danej marki, typu, modelu oraz urządzenia

zabezpieczające przed kradzieżą, instalacje zasilania gazem,

obręcze kół ze stopów lekkich, hak holowniczy, klimatyzacja,

refl ektory halogenowe i ksenonowe;"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w warunkach

montażu fabrycznego ze względu na przepisy dotyczące zasad

homologacji dla danej marki, typu, modelu oraz urządzenia

znaczy to tyle że jak sam sobie skręcisz BBS z niehomologowanym rantem to możesz mieć problem z AC jak fela ma homologację to mozesz być spokojny. No chyba że chińczyki kupiłeś. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kij tam z felgą. Pytanko bardziej rozchodzi się o inny rozmiar niż jest w homologacji, ale spoko zadałem pytanie w dziale odszkodowań. Zobaczymy może ktoś już miał taki przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kij tam z felgą. Pytanko bardziej rozchodzi się o inny rozmiar niż jest w homologacji, ale spoko zadałem pytanie w dziale odszkodowań. Zobaczymy może ktoś już miał taki przypadek.

Do mnie jak przyjechal likwidator z hestii mierzyl bieżnik . Jak dostałem kosztorys to pisał rozmiar koła jakie miałem i wysokość bieżnika i tak x 4 szt. Jakie z przodu i jakie z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kij tam z felgą. Pytanko bardziej rozchodzi się o inny rozmiar niż jest w homologacji, ale spoko zadałem pytanie w dziale odszkodowań. Zobaczymy może ktoś już miał taki przypadek.

nie jesteśmy w faszystowie a Ty nie jeździsz taryfą... Ludzie latają na lampach home made z chińskimi hidami w lustrze, na wolnych wydechach i szybach o przepuszczalności światła 40% a Ty takimi pierdołami sie przejmujesz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos potrzebował http://a4-klub.pl/sprzedam-22/ori-znaczki-nowe-zapakowane-panel-oswietlenia-316959/#post4087510

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

jutro dryndnę do obu jak sie cenią :) lampy z 98r

http://s29.postimg.org/vzgu38g8j/3876759616.jpg

jakbyś nie miał dobrych uszczelek to podjedź mam dwie wolne na stanie to Ci dam. to pierwszy lift nie bedziesz musiał instalacji przekładac

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

'

ja mam s3 i tam jak mi szybka pęknie to wymieniam za 200zł

gdzie co za ile i czy z dotykiem czy sama szyba ?

Bez dotyku bo z dotykiem 650zl

A te uszczeki to przednie od kierowcy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn ja nie biorę 200zl za to tylko tak krzycza na miescie , ale dobrze wiedziec ze bierzesz 80zl :D wpadne jak mi sie znow zj**ie telefon na glebe :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się bałem jak zobaczyłem miejsce, że może na mnie trafić :-) codziennie tędy do roboty jadę. Potem myślałem że może banan :-P ale blachy nie jego

ufff, ale mi się ciepło zrobiło! moje okolice, jeżdżę tamtędy codziennie, mam czarne audi... ale nie B8 i nie DW :) to B8 jest? dobrze widzę?

o proszę temu ciepło w gaciach co mnie wrzucił :D

ja Cię nie wrzuciłem :D tylko podlinkowałem, ale nie wiedziałem kto to :P na następnym filmiku na pewno Cię już rozpoznam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się bałem jak zobaczyłem miejsce, że może na mnie trafić :-) codziennie tędy do roboty jadę. Potem myślałem że może banan :-P ale blachy nie jego

ufff, ale mi się ciepło zrobiło! moje okolice, jeżdżę tamtędy codziennie, mam czarne audi... ale nie B8 i nie DW :) to B8 jest? dobrze widzę?

o proszę temu ciepło w gaciach co mnie wrzucił :D

ja Cię nie wrzuciłem :D tylko podlinkowałem, ale nie wiedziałem kto to :P na następnym filmiku na pewno Cię już rozpoznam :D

na następnym filmiku to ja podlinkuje Ciebie , bo już teraz stoje na kazdym pomarańczowym :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cwiara ty masz kogoś od robienia naklejek ? Potrzebuję coś customowego a widziałem że ci przybywa takich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem do autoryzowanego serwisu przyjeli na gwarancji, ale pewnie nie uwzglednia, ekran dotykowy jest z wyswietlaczem jako calosc, 650 zł koszt nowego :decayed: Powiedziałem, że myłem pod wodą i pękł :grin: Zobaczymy .... Przynajmniej gwarancja jest dalej jak coś, a w komisach chcą 800-900 zł za wymianę z częścia i jest utrata gwarancji :facepalm:

---------- Post dopisany at 13:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ----------

Co za debil :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...