Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

W piątek mam być pod telefonem także tego...

Jak ostatnio :grin:

Dokładnie. Mogę z prawie czystym sumieniem napic się browara i liczyć ze nie zadzwonia

---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:39 ----------

Ja nie idę bo mi się nie chce

A piwa wieczorem ci się chce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nastała kompletna cisza na nowym zawieszeniu zostaje tylko zbieżność na razie ustawiłęm na elektroniczną suwmiarkę za 500 km olej i spokój takze tego na zdrowie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nastała kompletna cisza na nowym zawieszeniu zostaje tylko zbieżność na razie ustawiłęm na elektroniczną suwmiarkę za 500 km olej i spokój takze tego na zdrowie :decayed:

Tera można otworzyć browarka :naughty: Szkoda ze to już nie piątek :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek mam być pod telefonem także tego...

Jak ostatnio :grin:

Dokładnie. Mogę z prawie czystym sumieniem napic się browara i liczyć ze nie zadzwonia

---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:39 ----------

Ja nie idę bo mi się nie chce

A piwa wieczorem ci się chce ?

Ula chce ze mną drina wypić także odpadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko odebrane :) wsio ładnie pomalowane tylko lekko tylni zderzak źle spasowali ... chamy

( na fakturze widnieje 2022zł za materiały i prace lakiernicze za 3 elementy ) kurwosci tyle biorą lakiernicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na pogodę. Na piątek to nie ciekawie trzeba będzie dużo wódki wypić żeby było. Nam ciepło wszystko okaże się jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko odebrane :) wsio ładnie pomalowane tylko lekko tylni zderzak źle spasowali ... chamy

( na fakturze widnieje 2022zł za materiały i prace lakiernicze za 3 elementy ) kurwosci tyle biorą lakiernicy ?

Licz 1200 za sam lakier. Do tego praca blacharza klepanie, montaż i demontaz elementów oraz pasowanie przed lakierem. Za każda czynnosc liczą osobno. Samo zdjęcie zderzaka to koszt od 50 pln w górę założenie to kolejne 50 a pasowanie elementu na aucie to koszt od 70 pln w górę. Matematyke zostawiam Tobie :wink:

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

Jak patrzę na pogodę. Na piątek to nie ciekawie trzeba będzie dużo wódki wypić żeby było. Nam ciepło wszystko okaże się jutro

Ramy dadę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nastała kompletna cisza na nowym zawieszeniu zostaje tylko zbieżność na razie ustawiłęm na elektroniczną suwmiarkę za 500 km olej i spokój takze tego na zdrowie :decayed:

Tera można otworzyć browarka :naughty: Szkoda ze to już nie piątek :slina:

chyba dobrze, że to dopiero środa, a już jest wolne :) przynajmniej u nas cała firma nie pracuje w piątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko odebrane :) wsio ładnie pomalowane tylko lekko tylni zderzak źle spasowali ... chamy

( na fakturze widnieje 2022zł za materiały i prace lakiernicze za 3 elementy ) kurwosci tyle biorą lakiernicy ?

Licz 1200 za sam lakier. Do tego praca blacharza klepanie, montaż i demontaz elementów oraz pasowanie przed lakierem. Za każda czynnosc liczą osobno. Samo zdjęcie zderzaka to koszt od 50 pln w górę założenie to kolejne 50 a pasowanie elementu na aucie to koszt od 70 pln w górę. Matematyke zostawiam Tobie :wink:

FACT.jpg

TAKI JEST KOSZTORYS ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A idźcie Wy k**wa wszyscy w c**j. Ja zapierdalam do soboty, poniedziałek wolny. Jebać UK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kylomc wrzuć to przez jakiś hosting bo tapatalk nie lubi w tej formie co dałeś

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

witam :hi:

mam pytanko gdzie dokładnie będzie grill :decayed: , bo muszę sobie wpisać w RNS-ie adres do nawigacji

wpisz przy okazji drogę powrotna żebyś nie skonczyl jak jeden z klubowiczy któremu po alko spocie zj***l się kompas i trafił w inną część miasta zamiast do domu :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kylomc wrzuć to przez jakiś hosting bo tapatalk nie lubi w tej formie co dałeś

FACT.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...