Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Spotujecie jeszcze ? Czy już się rozjeżdżacie ?

odezwij się, ale to pooooooootem, bez ciśnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa furmanka żonki, od szwagra pewna a3 1.6 benzyna, godne autko, w sam raz dla żonki...

image.jpg

image.jpg

grill i nie daliście znać? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na glebe ją !

miska olejowa lubi to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry!

Panowie, zmieniłem rozrząd (a przy okazji trzeba było zlać i wymienić płyn wspomagania), zrobiłem 1,5k km i zaczęła coś mi wyć jak ruszam + pompa wyje w skrajnych położeniach. Możliwe, że olej jakaś lipa? Cholera nie pamiętam co tam majster mechanik wlał... na bank jakiś zielony płyn, producent coś na "s". Niestety Febi to nie był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa furmanka żonki, od szwagra pewna a3 1.6 benzyna, godne autko, w sam raz dla żonki...

http://s27.postimg.org/u2xum6qnj/image.jpg

http://s27.postimg.org/6aojanomn/image.jpg

grill i nie daliście znać? :(

Trza bylo na spota przyjechac :decayed:

jak jutro tej klapy nie przymierzysz, to wiesz, że masz jaja z kablami urrrrrwane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry!

Panowie, zmieniłem rozrząd (a przy okazji trzeba było zlać i wymienić płyn wspomagania), zrobiłem 1,5k km i zaczęła coś mi wyć jak ruszam + pompa wyje w skrajnych położeniach. Możliwe, że olej jakaś lipa? Cholera nie pamiętam co tam majster mechanik wlał... na bank jakiś zielony płyn, producent coś na "s". Niestety Febi to nie był.

Znalazłem co to był za płyn.. Kur.. zielony SWAG i tak teraz czytam, ze to syntetyk. A do a4 powinien iść tylko mineralny. Jak sam nie dopilnujesz to zawsze jakaś lipa. Wiecie czy wystarczy teraz zmienic na mineralny i będzie git, czy jakieś większe konsekwencje tego jeżdzenia na syntetyku mogą być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na glebe ją !

żadnej gleby ani innej ściemy nie będzie:wink: i tak szarpnęliśmy się na to wozidło, planowaliśmy wydać 40% mniej, ale taka okazja mogłaby się nie powtórzyć, po pierwsze promocyjna cena, po drugie szwagier dbał o auto i wiadomo, co się kupuje... auto z Włoch było sprowadzone, dopiero przed chwilą to w dokumentach znalazłem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz korek do zbiorniczka? Jak zielony to masz miec zielony plyn. Jak ktos zalal czerwony to znaczy ze pompa lub maglownica sie konczy.

Korek mam szary z napisem, że należy uzywac tylko płynu mineralnego. Na zbiorniczku jest napisane konkretnie, że ma być G 002 000. Ale z tego co wyczytałem to nawet w ASO juz nie ma tego płynu, teraz leją G 004 000 M2 (syntetyk).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na glebe ją !

żadnej gleby ani innej ściemy nie będzie:wink: i tak szarpnęliśmy się na to wozidło, planowaliśmy wydać 40% mniej, ale taka okazja mogłaby się nie powtórzyć, po pierwsze promocyjna cena, po drugie szwagier dbał o auto i wiadomo, co się kupuje... auto z Włoch było sprowadzone, dopiero przed chwilą to w dokumentach znalazłem:wink:

Jakiej sciemy ? Gwint posadzic na odbojach i będzie gitara. Duds Ci wytłumaczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na glebe ją !

żadnej gleby ani innej ściemy nie będzie:wink: i tak szarpnęliśmy się na to wozidło, planowaliśmy wydać 40% mniej, ale taka okazja mogłaby się nie powtórzyć, po pierwsze promocyjna cena, po drugie szwagier dbał o auto i wiadomo, co się kupuje... auto z Włoch było sprowadzone, dopiero przed chwilą to w dokumentach znalazłem:wink:

Jakiej sciemy ? Gwint posadzic na odbojach i będzie gitara. Duds Ci wytłumaczy :wink:

Ktoś mnie wzywał? :decayed:

2014_05_24_17_16_38.jpg

2014_05_24_17_16_44.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież to wygląda jak ta maszyna do polerowania tafli lodu :D

28114922.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ze zdjęcia jest na ori zawiasie. Postaraj się bardziej i znajdz obniżona :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj miałem awarie klapy...w piątek wymieniałem zamek i wczoraj niby wszystko działa a klapa jak przy spawana. Wlazlemun do bagażnika odkrecilem zamek i nic nie pomogło. Okazało się ze za ciasno spasowalem zamek upał był i mi się uszczelki prawie zwulkanizowaly szarpalem klapa aż auto podskakiwalo dopiero kolo 23 jak wystygly to klapa się otworzyła.:decayed: a jeszcze przy okazji chciałem goldikowi podziękować za fachową robotę po wycięciu kata auto pięknie swiszczy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...