Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

audi 80 sprzedane :cry: drugiego takiego nie będzie można powiedzieć Polak płakał jak sprzedawał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko wszystkim. Mówią w prognozie pogody że dzisiaj ma być powtórka ze wczoraj. To jak ktoś miał wczoraj pozalewane garaże to radze wyjechać jak ma być tak samo :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wisi kartka u mnie na bramie że jest zakaz używania garażu a na dzisiaj mają wystawić na wjeździe worki z piachem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vacum pompa 1030zł + koszt wymiany:facepalm: wymiana oleju i wszystkich filtrów 400zł:facepalm: w sobotę jedziemy na tydzień do Międzyzdrojów i wczasy będą tańsze od autowych spraw, załamać się można, ale oby to branie oleju zostało dzięki temu wyeliminowane, to będę zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma vacu pompa do brania oleju?:slina:

Ma, bo przeciez napedzana jest walkiem rozrzadu. Jesli bedzie nieszczelna od strony walka to olej bedzie sie przedostawal do paliwa. Po filtrze paliwa najlepiej widac.

---------- Post dopisany at 14:06 ---------- Poprzedni post napisany at 14:03 ----------

Nie zapomnij ze to pompa tandemowa ktora tloczy tez paliwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma vacu pompa do brania oleju?:slina:

Ma, bo przeciez napedzana jest walkiem rozrzadu. Jesli bedzie nieszczelna od strony walka to olej bedzie sie przedostawal do paliwa. Po filtrze paliwa najlepiej widac.

---------- Post dopisany at 14:06 ---------- Poprzedni post napisany at 14:03 ----------

Nie zapomnij ze to pompa tandemowa ktora tloczy tez paliwo.

Wystarczy wymienić oringi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko wszystkim. Mówią w prognozie pogody że dzisiaj ma być powtórka ze wczoraj. To jak ktoś miał wczoraj pozalewane garaże to radze wyjechać jak ma być tak samo :facepalm:

Mi w sumie nie przeszkadza niech leje, moje i tak stoi na dworze... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w sumie nie przeszkadza niech leje, moje i tak stoi na dworze... :polew:

Ale Ci się dowcip wyostrzył sąsiad,boki zrywać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w sumie nie przeszkadza niech leje, moje i tak stoi na dworze... :polew:

Ale Ci się dowcip wyostrzył sąsiad,boki zrywać :polew:

Haha wiedzialem ze nie powstrzymasz się od komentarza:polew:nie martw się dbam lepiej niz o swoje:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz za wyznania zaczynaja się pojawiac na forum:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwagry :decayed:

Ty tutaj nie szwagrój tylko powiedz lepiej mnie czy ogarnąłeś te kantówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo z czasem teraz stałem ale spoko wodza zajmę się tym w przyszłym tygodniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minęły prawie 2 tygodnie i pojawił się tylko jeden telefon:facepalm: Skoda Octavia 1.9TDI 110KM ***pełne wyposażenie*** (4250208815) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

auto jest naprawdę w świetnym stanie, bez żadnej ściemy, czy Waszym zdaniem (ale na poważnie) powinienem coś w tym ogłoszeniu zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minęły prawie 2 tygodnie i pojawił się tylko jeden telefon:facepalm: Skoda Octavia 1.9TDI 110KM ***pełne wyposażenie*** (4250208815) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

auto jest naprawdę w świetnym stanie, bez żadnej ściemy, czy Waszym zdaniem (ale na poważnie) powinienem coś w tym ogłoszeniu zmienić?

ciężko jest sprzedać auto. Niestety. Ja wystawiałem nasze auta po niskiej cenie dlatego szybko zeszły. Z doświadczenia wiem, że tylko cena się liczy raczej.

a tak swoją drogą...

c140ef8ca74f8ffc1d0e04805c48eccb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie cuś? Audi A4 34500.00 PLN. świebodzice - otoMoto.pl

---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

takie cudo z wro? AUDI A4 1.9TDI S-LINE PLUS SEDAN ALKANTARA WROCŁAW (4244942502) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

1.6 tdi ktoś zna? nawet nie wiedziałem, że jest taki silnik:decayed: Audi A3 38900.00 PLN. Złotoryja - otoMoto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...