Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

tak będę tylko musze Gniademu po drodze oddać szkło z sylwestra :naughty: On ma dzisiaj urodziny córki to sie nie pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, możesz mi nie wierzyć, ale o 9 byliśmy tą T5-tką na odprawie na prom :shocked: gdzieś do 3 z Tomkiem gadałem, mówię do chłopa przekimam się chwile. Budzę się przed 9, a ten już stoi w kolejce do bramek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na to wychodzi. Zbieraj sie na spot a nie klepiesz w klawiature :cool1:

Ty jak zwykle 10 min na spocie bo łańcuch ciągnie :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na to wychodzi. Zbieraj sie na spot a nie klepiesz w klawiature :cool1:

Ty jak zwykle 10 min na spocie bo łańcuch ciągnie :polew: :polew:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na to wychodzi. Zbieraj sie na spot a nie klepiesz w klawiature :cool1:

Ty jak zwykle 10 min na spocie bo łańcuch ciągnie :polew: :polew:

po pierwsze pół godziny a po drugie jak taki cwany jesteś to czemu nigdy swojej żony na spot czy na pizzę/grilla nie zabierzesz ? :gwizdanie: Mogło by wyjść że masz przykrótkawy łańcuch czy jak ? :naughty: Miałbym zimową czapunię to bym dłużej posiedział pod mostem tak nie wieje jak na otwartej przestrzeni :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na to wychodzi. Zbieraj sie na spot a nie klepiesz w klawiature :cool1:

Ty jak zwykle 10 min na spocie bo łańcuch ciągnie :polew: :polew:

po pierwsze pół godziny a po drugie jak taki cwany jesteś to czemu nigdy swojej żony na spot czy na pizzę/grilla nie zabierzesz ? :gwizdanie: Mogło by wyjść że masz przykrótkawy łańcuch czy jak ? :naughty: Miałbym zimową czapunię to bym dłużej posiedział pod mostem tak nie wieje jak na otwartej przestrzeni :disgust:

Bo moja żona twierdzi, że to nudy więc nie jeździ ... po drugie wie, że byłoby jej zimno więc nie jeździ sterczeć na dworze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku, Ty też byś Ewy nie wziął, gdyby była w 7 miesiącu na taką piździawę... Co wcale Cie Karolu nie usprawiedliwia, że na pizze czy grila ze sobą nie zabierzesz. Czy ja wiem czy nuda? Na początku każdemu ciężko się oswoić, bo nowe twarze, o czym tu gadać etc, ale po chwili jest gitara. Moja żona też się krępowała, Andrzelika też w dobrej się krępowała, ale potem widziałem, że coś tam z Ewą zamieniały od słowa do słowa - przy kolejnych spotach już powinno być lepiej. Pogadaj z żoną na ten temat, bo przecież wszyscy jesteśmy "człowiekami" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku, Ty też byś Ewy nie wziął, gdyby była w 7 miesiącu na taką piździawę... Co wcale Cie Karolu nie usprawiedliwia, że na pizze czy grila ze sobą nie zabierzesz. Czy ja wiem czy nuda? Na początku każdemu ciężko się oswoić, bo nowe twarze, o czym tu gadać etc, ale po chwili jest gitara. Moja żona też się krępowała, Andrzelika też w dobrej się krępowała, ale potem widziałem, że coś tam z Ewą zamieniały od słowa do słowa - przy kolejnych spotach już powinno być lepiej. Pogadaj z żoną na ten temat, bo przecież wszyscy jesteśmy "człowiekami" :kox:

eee woli inne tematy... no chyba że będziesz z nią prowadził konwersację prawniczo- finansową :gwizdanie:

Jak ja nie mogę wpoić do głowy piękna RS4 B5 ..... bo stare auto... weź gadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nie mogę wpoić do głowy piękna RS4 B5 ..... bo stare auto... weź gadaj.

Twoja auto to Twoja sprawa nie ma co się ścierać. Kupisz , przewieziesz to powie czy się opłacało czy nie. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nie mogę wpoić do głowy piękna RS4 B5 ..... bo stare auto... weź gadaj.

Twoja auto to Twoja sprawa nie ma co się ścierać. Kupisz , przewieziesz to powie czy się opłacało czy nie. :evil:

aaa tak zapierdzielać to lubi.... jeździ systemem binarnym 0-1 :decayed: ale dobrze jeździ :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogo ale dobrze.

Panowie oglądam konferencje prasową prokuratora generalnego chłop prosi o 5 minut przerwy wychodzi i strzela sobie w łeb ... :blink::shocked: [br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 10:29_________________________________________________http://www.tvn24.pl/12690,1730749,0,1,prokurator-wojskowy-strzelil-do-siebie,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogo ale dobrze.

Panowie oglądam konferencje prasową prokuratora generalnego chłop prosi o 5 minut przerwy wychodzi i strzela sobie w łeb ... :blink::shocked: [br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 10:29_________________________________________________http://www.tvn24.pl/12690,1730749,0,1,prokurator-wojskowy-strzelil-do-siebie,wiadomosc.html

Śledzę na TVN 24..... niezły kozak :blink:

Kto mi może ogarnąć przetarcie na fotelu ?? Gdzie się zgłosić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ostatni grosz podjedź do jamnika na przeciwko kościoła tam jest spec od łatania przetarć i dziurek po fajkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Poszukuje we Wrocku dobrego lakiernika. Mam male wgiecenie i otracie prawego blotnika. Z racji bliskiego polozenia od mojego domu myslalem nad D&W na Borowskiej. Co o tym sadzicie??

mam bardzo dobrego lakiernika, ale w Środzie Śląskiej. Jak Cię to nie przeraża, podeślę kontakt na pw. Robimy u niego już nie pierwsze i nie ostatnie auto, nigdy nie było zastrzeżeń a i cena nie wysoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ostatni grosz podjedź do jamnika na przeciwko kościoła tam jest spec od łatania przetarć i dziurek po fajkach.

Ale że co ...łatkę mi pierdzielnie ? Jakiś dokładniejszy opis która to buda ?? Tam gdzie kobieta ma poprawki krawieckie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...