Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Karwa fa Szczurek to zdjęcie z powiększeniem dałeś

ciesz sie że jesteś na zdjęciu równie dobrze mogłem zrobić zdjęcie ściany i bym się nie zorientował :polew: wysłałem Ci sms bo miałem na pokładzie wasze naczynia i wyjmaki ale nie odpisałeś to poleciałem do domu

Ta ... jak żona tel odbiera po 18 to już patologia z chłopa :polew: :polew: :polew:

Co ty się Landryna tak podniecasz ?

Nie podniecam tylko drę łacha :decayed::polew: qr** ubaw mam po same pachy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

a sam swoich zdjęć z sylwestra nie wrzuciłeś :gwizdanie:

Jak pisałem wcześniej - NIE MA ZDJĘĆ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpisaliście się przez cały dzień.... :gwizdanie: :gwizdanie:

Dobranoc - koniec na dzisiaj pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Wam dam okazję do napicia się. Dzisiaj o 12:05 przyszedł na świat mój drugi syn. 4010gram, 56cm długi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Wam dam okazję do napicia się. Dzisiaj o 12:05 przyszedł na świat mój drugi syn. 4010gram, 56cm długi.

oooo stary gdyby nie to że dzisiaj mam siatkę to piłbym .. ja czekam na moje w marcu... dzisiaj się dowiem ile waży już... na 18 lekarz :good:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 15:00_________________________________________________Jeszcze się zapytam... naturalnie dała Żona radę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Maćku. Karol, pierwsza była cesarska, drugą chcieli lekarze naturalnie, bo miała skurcze i zapowiadało się, że da radę, ale po trzech godzinach powiedziała yyy... Prrr wróć... WYDARŁA się na lekarza "KURRRWA LUDZIE TNIJCIE MNIE BO JUŻ NIE MOGĘ!!" :nabijasie: mina lekarza i położnej - bezcenna :) wiesz, generalnie chcieli spróbować, ale z drugiej strony to było pewne, że nie da rady - raz, że za krótki okres od pierwszego porodu (pierwszy syn 25.06.2010), poza tym drugie dziecko zawsze jest większe, więc skoro nie dała rady pierwszego naturalnie, to było na 99% pewne, że teraz też nie da rady. No ale próbować można, w jej przypadku się nie udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Wam dam okazję do napicia się. Dzisiaj o 12:05 przyszedł na świat mój drugi syn. 4010gram, 56cm długi.

Gratulacje!!!

no i git że już drugi!

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju, moje gratulacje! Nie wiem, jak to jest być ojcem i pewnie jeszcze długo nie będę wiedział, mogę sobie tylko wyobrażać :tongue4:

Gratuluję! :thumbup:

gdyby nie te wszystkie zaliczenia, napiłbym się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon siatkarski 2012 rozpoczęty :good: jutro ani ręką ani nogą nie ruszę :wallbash:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 21:38_________________________________________________Kto jedzie do Bukowiny na zlot ?? Pewnie nikt jak zawsze z Wrocławia..... ja mam poród w terminie zlotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy to i co to? Bo ja nie w temacie... Chociaż jak Ty masz termin w marcu, to mnie raczej też nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju moje gratulacje :> Jak z kierą?:D O co chodzi z Bukowiną?

Jak co roku będize zlot zimowy w Bukowinie... nie wiem kiedy pojawią informacje ale zazwyczaj jest gdzieś marzec/ kwiecień... Tu relacje z poprzednich...http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=101.0, może ktoś będzie reprezentował Dolny Śląsk ??

Siedzicie na tym forum i nie czytacie.. tylko wątki te które się pojawiły od ostatniej wizyty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do spania a nie klepiesz po nocy :naughty: Ja sie nie wybieram po pierwsze nie dostanę urlopu a po drugie siano mi potrzebne na inne wydatki. Najwcześniej w 2013 sie pojawię gdziekolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jak wujek nie pilnuje ładu i składu w wątku to wieje choojem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...