Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Pjjjiiieeerrrdolisz jak Antoś :kox: Nelson, kiere biere, ale to następnym razem. Wytrzymasz? Pare tygodni i Ci podrzucę moją do obszywania, żebyś mógł fury normalnie używać, bo moja będzie się robiła do projektu :naughty: i jeżdżona nie będzie, więc i kiera nie będzie potrzebna. Zamontujesz, wyjmiesz swoja i prześlesz na wskazany adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Pjjjiiieeerrrdolisz jak Antoś

Zobaczysz - chyba że zrobią na złość i będą pisać o doopie marynie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może ich uprzedźmy...? :gwizdanie: :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może ich uprzedźmy...? :gwizdanie: :nabijasie:

Sam widzisz co się dzieje.. a żeby na wódkę się umówić to już trzeba jak do Papierza na audiencje umawiać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to hoooj, od tego roku spoty robimy przed kompami z flaszkami i zagryską w ręce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i alko festiwale na skype z kamerkami :naughty: Frekwencja byłaby większa niż na spotach :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol by nie miał już wymówki... Chyba, że coś w stylu "Eeee niieee, bo nie uczesany jestem" :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol by nie miał już wymówki... Chyba, że coś w stylu "Eeee niieee, bo nie uczesany jestem" :nabijasie:

Jak nie mam z kim pić to z bratem walimy przez skype :decayed: Ja właśnie sączę łychę na coli....

Skype jak ktoś chce to łapać mnie można...... [br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 01:29_________________________________________________Tylko w tym nowym skype nie zrobimy video konferencji ale to już można obejść.. jest taka łatka do skype :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie mam z kim pić to z bratem walimy przez skype :decayed: Ja właśnie sączę łychę na coli....

Karol. że myśmy się nie zgrali, właśnie leżałbyś na dywanie pijany i śpiewał :polew: Ruda z colą to jest to :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie mam z kim pić to z bratem walimy przez skype :decayed: Ja właśnie sączę łychę na coli....

Karol. że myśmy się nie zgrali, właśnie leżałbyś na dywanie pijany i śpiewał :polew: Ruda z colą to jest to :decayed:

Piję Old Smugglera nalewaj :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwieram nowy dzień :naughty: Gniady moja Ewa ma chyba jeszcze wasze szkło z sylwestra :gwizdanie: Będziesz dzisiaj koło 16 w domu ? [br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 10:37_________________________________________________dobra ogarnąłem skype i kamerke jestem gotowy -> Maciek.szczuraz

1320252066_by_donek15_500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla koleszki i koleżanki :decayed: z niebieskiej B7 spotkanej wzooraj u Was we wszechoobecnym korku :wallbash:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mamy niebieskiej B7 w ekipie :naughty: Kolejny upolowany z ramkami bez kontaktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek bij na skypa. Wysłałem Ci swoje dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to zacznę odkręcać te ramki tym których nie ma na spotach..... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...