Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja swoje mogę odsprzedać, bo i tak przyjdą nowe blachy niedługo... A dam je na klej, więc ramki szkoda, żeby się kurzyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Browar :) jedynie odbiór osobisty najlepiej na spocie, bo przesyłka wyniesie więcej, niż dałem za ramki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry :hi:

Ja chcę ramki ! :kox:

kupiłem jasne wnętrze (boczki plastiki itp ) + tylną kanapę z s4,tylko,że z kombiaka... będę teraz czytał czy to dużo rezania jest aby do sedana paowało :cool1: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mamy niebieskiej B7 w ekipie :naughty: Kolejny upolowany z ramkami bez kontaktu

to była niebieska b7 na glebie z ciemnymi szybami :kox:

blachy DW....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry :hi:

Ja chcę ramki ! :kox:

kupiłem jasne wnętrze (boczki plastiki itp ) + tylną kanapę z s4,tylko,że z kombiaka... będę teraz czytał czy to dużo rezania jest aby do sedana paowało :cool1: :gwizdanie:

Jak tylko będę w Polsce to je wezmę na spota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kupisz mi balonówę ? :naughty: pokryję wszystkie koszta tylko mi kup. 2 pudełka mile widziane. :gwizdanie: albo mi napisz czy to można dostać w PL a jak tak to gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

California Scients, sprzedają to na terenie Archimedesu po 18zł szt. Oczywiście guma balonowa też w ofercie, lecz proponowałbym zakupić przez sklep internetowy. http://www.shiningcar.pl/pl/p/California-Scents-Air-Fresheners-Balboa-Bubblegum-/353

Daj znać jak się zdecydujesz, ja mam jeszcze kilka rzeczy do zamówienia, wtedy wskoczy moja zniżka, za przesyłkę zrzucimy się po połowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

dawno mnie tu nie było :gwizdanie:

a kim jesteś tajemniczy nieznajomy ... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelson, ja jestem zdecydowany, ale na razie nie mam nawet jak Ci tej kiery podrzucić, jutro do wieczora będę samochodem jeździł, a potem będzie stała i będę kolekcjonował graty na projekt. W Polsce powinienem być pod koniec miesiąca na jeden dzień, ale to nic pewnego, wtedy bym Ci ją podrzucił. Maciek, ja balonówy zamawiałem na tej aukcji http://allegro.pl/organic-zapach-samochodowy-w-puszce-guma-balonowa-i2016318788.html

Ja oczywiście zamawiałem od razu 4 puszki, jak narazie tylko dwie otwarte, a w aucie nie pachnie, tylko KURRRWI zapachem balonówy :kox: :kox: :kox: i wspomnienia z dzieciństwa jak pierun...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy orientujecie się gdzie we Wrocławiu można kupić w miarę tanio zestawy Xenonowe HID, oraz czy ma ktoś namiary gdzie bym dostał przetwornice KOITO pod D2S w dobrej cenie :gwizdanie:

Bo na allegro powariowali z tymi cenami, kiedyś można było dostać Koito komplet za 150-200zł a teraz tyle wołają za sztukę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja brałem od tego jest solidny i ceny ma ok http://tnijurl.com/abef1203d449/

mają też black classic :slina: pewnie poleci do hujdaja :naughty:

California Scients, sprzedają to na terenie Archimedesu po 18zł szt. Oczywiście guma balonowa też w ofercie, lecz proponowałbym zakupić przez sklep internetowy. http://www.shiningcar.pl/pl/p/California-Scents-Air-Fresheners-Balboa-Bubblegum-/353

Daj znać jak się zdecydujesz, ja mam jeszcze kilka rzeczy do zamówienia, wtedy wskoczy moja zniżka, za przesyłkę zrzucimy się po połowie.

nie lepiej zamówić przez internet a odebrać osobiście ? daleko do archimedesu nie mamy :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 11:36_________________________________________________był u mnie Kaju odebrałem go z dworca :naughty: ogarneliśmy prawie na gotowo dolot na stożku jutro skończę go odseparowywać od turbo i można latać :evil: Posłałem chłopa o 23 do Anglii ale obiecał że jak wróci to się jeszcze z nami napije :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

kto dzisiaj będzie? ja postaram się być

Ja postaram się być..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre :polew: i jakie tanie w budowie :naughty:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 12:01_________________________________________________68e0dcb101e13dc7a36eb362bb1c283e.jpg?1325881518

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...