Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

o prosze, kolega VIP z Wrocławia, moze kiedys sie spotkamy na jakims spocie? bo chyba jeszcze nie mielismy okazji...

Chetnie chetnie, tylko niewiem kiedy, dosyc dawno bylem na spociku :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

a ile was się tam zbiera zazwyczaj .. .. ? .. .. ja tam mogę podjechać .. .. np pod Hale ludową .. :) .. po drodze do Laskowic i znane miejsce .. ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKP ?? audi klub polska .. ? dobrze rozumiem .. .. pogadajcie z nimi .. .. myśle że pomysl sie im spodoba .. .. :) ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo tak zazwyczaj .. jak sie widzicie .. to ile was jest .. 20 aut .. ? wiecej .. .. mniej .. .. ogólnie spociki spod MM .. AKP A4K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuu ... .. myslalem ze cos kolo 30 przynajmniej .. .. jak na caly wroclaw i okolice .. to kompletna kaszana ... .. ale coz .. .. nie kazdy ma czas .. to dom .. odpoczynek .. rodzina .. itp itd .. .. wiadomo .. .. kazdy prowadzi jakies tam swoje zycie prywatne .. .. :) .. .. to zagadaj Kolego z AKP .. i spytaj sie co oni na zlocik nad stawem w Laskowicach ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok w takim razie czekam na info .. co i jak .. .. jak chłopaki z AKP .. .. widziałem ich stronke .. z tego co mi sie wydaje to niezla zgrana ekipa jest .. :) .. ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos mi sie wydaje ze od nich to nikt sie nie zdecyduje, troche inne towarzystwo, nie zebym narzekal albo cos zlego o nich pisal, ale chyba nie to im w glowie... zreszta sam tez sie raczej nie zdecyduje na taki weekendowy wypad bo żonce ciezko bedzie zostac z dwojka maluchow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę pod MM,jednak do Jelcza chyba nie uda mi się wyrwać,moja kobietka pracuje do 18,także nie ma opcji,ma ktoś może nie potrzebną opaskę zaciskową....taką plastikową.Muszę zamocować kratkę halogenu,a zaczepy odeszły sobie wraz z Panem który to postanowił zaje..... sobie ową kratkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...