Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiscie opcja nr.1 reklamowac reklamowac i jeszcze raz reklamowac. Jezeli beda sie stawiali to powinienes zrobic im awanture (w najgorszym wypadku pisemna skarga do organu nadzorujacego). Jezeli po 5 km cos takiego sie stalo to ja bym nie odpuscil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Przegub nie był kupiony w firmie, w której dokonywano naprawy. W sklepie, w którym kupowałem oczywiscie moge zwrócić ale oni wysyłaja to dalej i dopiero czeka sie na uznanie badz nie ( wina montażu) reklamacji a ja potrzebuje jeździc autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podawałem niżej ale podam jeszcze raz.

Podjedź do PROMOTORS na ul stalowej 76

Poproś P Jurka (właściciela) i powiedz że jesteś z klubu A4 i powołaj się na mnie Karola Pączkowskiego.

Mają otwarte w sobotę.

numer do Pana Jurka 601-763-549 i do biura (71) 361-70-29

Wczoraj podjechałem z polecenia do Pro Motors wymienić przegub zewnetrzny. Przegub kupiłem chyba najlepszy jaki jest na rynku czyli Lobro w komplecie z cała reszta ... Miła obsługa i po jakiejs 1,5 godzine wymienione. Przejechane 5 km, sprawdzam i widze rozwalona osłone przegubu :confused4: Noi teraz mam 2 wyjścia:

1. reklamować przegub, kupic nowy, znów zaplacić za wymiane i liczyć na to, że gwarancja zostanie uznana i kasa za robocizne zwrócona

2. kupić osłone, zapłacić za robocizne i zapomnieć ...

Co byście zrobili na moim miejscu ?

Jak to co masz robić. Dzwoń do P Jurka i mów co i jak.... może był pęknięty albo oni zawinili. Jak do tej pory było sporo znajomych u nich i nic się nie działo.

Jak będziesz miał jakiś problem to dzwoń do mnie. Załatwię sprawę.

503-158-506

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to co masz robić. Dzwoń do P Jurka i mów co i jak.... może był pęknięty albo oni zawinili. Jak do tej pory było sporo znajomych u nich i nic się nie działo.

Dzwoniłem, jutro mam podjechać. Bez oględzin cieżko cokolowiek wnioskowac ale wg. słów P. Jurka wine ponosi plastikowa osłona przegubu (orginalna Lobro na pierwszy montaż ) :gwizdanie: Na pytanie o koszty wymiany dostałem odpowiedź, iż wiaże się to z tą samą robotą więc taryfy ulgowej nie będzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to co masz robić. Dzwoń do P Jurka i mów co i jak.... może był pęknięty albo oni zawinili. Jak do tej pory było sporo znajomych u nich i nic się nie działo.

Dzwoniłem, jutro mam podjechać. Bez oględzin cieżko cokolowiek wnioskowac ale wg. słów P. Jurka wine ponosi plastikowa osłona przegubu (orginalna Lobro na pierwszy montaż ) :gwizdanie: Na pytanie o koszty wymiany dostałem odpowiedź, iż wiaże się to z tą samą robotą więc taryfy ulgowej nie będzie ...

Daj znać co i jak. Ja może jutro podjadę do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać co i jak. Ja może jutro podjadę do niego.

Mam nadzieje, że załatwia to tak żeby klient chciał powrócić :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać co i jak. Ja może jutro podjadę do niego.

Mam nadzieje, że załatwia to tak żeby klient chciał powrócić :cool1:

Nie miej nadziej tylko trzeba to tak załatwić.

Zaraz o 8 będę dzwonił do niego bo wczoraj mi nie odbierał tel a muszę go mieć dzisiaj w banku na podpisaniu wniocha :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że załatwia to tak żeby klient chciał powrócić :cool1:

Nie miej nadziej tylko trzeba to tak załatwić.

Jeszcze raz skasowano mnie za robocizne i części ... Byłem tam pierwszy i ostatni raz ...

Pan Jerzy widząc, że przyjechałem z własnymi częściami stwierdził, iz zrobiłem wielki błąd bo On ma zniżki i załatwiłby to za spora mnijszą kwotę. Po czym na rachunku cena zakupionej przez Niego częsci była droższa niż w cena sklepie dla osoby bez zniżek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ems jest takie przysłowie czy powiedzenie że najlepiej zarabia się na znajomych ;)

Było kilkanaście osób w promotors i nikt nie miał żadnych problemów.

BTW to nie mój warsztat więc rozluźnij poślady chłopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy co masz na mysli pisząc "tanio", ja robilem swojego avanta b6 za 700, czyli wychodzi po 100 za szybe, bo robilem wszystkie oprocz czolowej, ale bylo to ponad rok temu...[br]Dopisany: 12 Sierpień 2009, 19:30_________________________________________________z tego co pamietam, bylo to na ulicy Czechowickiej (chyba tak sie nazywala), boczna opolskiej... a jesli chodzi o jakosc to jestem zadowolony, ladnie wszystko przylega, nie ma bąbli, gosc robił bez wyciagania szyb, warto zwrocic uwage na plastikowe obudowy lusterek tuz przy szybie, mi troche je potopil jak zgrzewal folie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam potrzebuje kogos z Vagiem,bo dotarlem do PL,ale auto przywiozlem na lawecie-moze polecicie mi kogos znajomego we wroclawiu do naprawy auta-zalezy mi na czasie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, :hi:

Panowie, gdzie można tanio i solidnie przyciemnisz szybki we Wrocławiu?

wyjmuja szybki ale robia to zawodowo w 5min juz 4 autka u nich robiłem folia sungarda czy jakos tak zero bombli jak cos na priv to dam numerek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam zaklad na ul zmigrodzkiej.pelen profesjonalizm i 7 lat gwarancji na folie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam potrzebuje kogos z Vagiem,bo dotarlem do PL,ale auto przywiozlem na lawecie-moze polecicie mi kogos znajomego we wroclawiu do naprawy auta-zalezy mi na czasie :wink4:

Jedź tutaj :cool1:http://www.a4-klub.pl/smf/all_mechanika_diagnostyka_wroclaw-t84737.0.html

Jedna sprawa tylko mnie niepokoi, bowiem od gdzieś tygodnia próbuję się dodzwonić i nie odbierają :confused4: Także nie wiem, może jakiś urlop mają. Lecz jeśli się dodzwonisz, to umawiaj się i jedź do nich bez wahania, naprawdę świetni fachowcy, którzy znają się na rzeczy :) Ceny też nie są wysokie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto dalem na ul.szybowcowa-zna ktos ten zaklad? oddalem,bo mialem najblizej od miejsca,gdzie doholowalem auto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...