Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

panowie z Wrocławia :hi:

mam pytanko :)

chcę kupić używane oponki od jednej z firm z waszego pięknego miasta :rolleyes:,byłaby może możliwość,żeby któryś z szanownych kolegów podjechał obejrzeć je,czy nie są klejone,łatane itd...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcę kupić używane oponki od jednej z firm z waszego pięknego miasta rolleyes,byłaby może możliwość,żeby któryś z szanownych kolegów podjechał obejrzeć je,czy nie są klejone,łatane itd...?

Jak od nas to na bank klejone :evil:

Podaj adres na PW a ja zobacze czy to w mojej okolicy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skład Opon Wilkszyn ul.Główna 15

gość mówi żeby przedzwonić i się umówić,bo nie zawsze jest na miejscu 603163197

chodzi o te opony

http://www.allegro.pl/item568987057_bridgestone_potenza_235_45_17_komplet_bdb.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomeks32 daj spokój z używkami:) ja wczoraj odebrałem nowe opony, tyle że leżaki magazynowe, oferta firmy tutaj: http://www.krispol.net/opony-letnie[br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 17:07_________________________________________________Najlepiej zadzwoń do nich, bo nie wszystko mają na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

Dzisiaj ustaliłem z moim klientem iż A4 Klub Polska ma zniżkę na usługi wulkanizacyjne. Mój klient zajmuje się również sprzedażą nowych opon. Rabat jaki będzie obowiązywał to 20-25% w zależności od tego jakiego rodzaju kapcie byście zamawiali. Istnieje możliwość sprzedaży wysyłkowej. Cena wysyłki to ok 16 zł nett za 30 KG

serwis.jpg

Jeżeli ktoś będzie zaintersowany proszę dzownić bezpośrednio do właściciela firmy.

Zniżkę otrzymuje się po uprzednim poinformowaniu iż jest się z A4 Klub Polska

Bzoma Piotr

tel. 695-140-216

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu ktoś mi mówił na spocie, że szuka reflektorów soczewkowych z s4 b5. Proszę o kontakt tą osobę, ponieważ posiadam takie lampki na sprzedaż. Jutro postaram się przyjechać na spota :> pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Wrocławianie mam prosbe czy mial by ktos mozliwosc ochote podjechac ogladnac auto Audi 80 http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8093102 na ulicy Daliowej??Jesli ktos by mógł prosze o kontakt na PW podam dokladne dane tel do komisu itp.....Napewno sie odwdziecze :)Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do osób jadących na zlot ogólnopolski:

Jeżeli będziecie jechać A4 na Kraków (czyli koło Gliwic) dajcie mi znać na PW o której wyjazd planujecie to moglibyśmy się spotkać pod Gliwicami i na Kraków uderzyć większą ekipą (z Gliwic jadą 3 autka) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Na A4 klub jestem nowy więc nie miałem wcześniej zbyt wielu okazji do wypowiadania się , zwłaszcza na spocie Dolnośląskim. Tym bardziej chciałbym się przywitac ze wszystkimi forumowiczami i jednocześnie zapytac cy któryś z kolegów ( koleżanek ) z Wrocka posiada VAG'a ( oczywiście z interfejsem ) z możliwością odczytania przebiegu ze sterownika ECU?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege, na spota oczywiscie zapraszamy, ale z VAGiem moze byc problem, raczej nikt nie przywozi go ze sobą, chyba ze wczesniej sie z kims umowisz, wiem ze chłopaki z AKP tez sie tym zajmują ale rowniez trzeba sie jakos wczesniej z nimi umowic i to zazwyczaj jakos w tygodniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź...osobiście posiadam VAG'a natomiast moja wersja ( interfejs Viakena ) nie pozwala na odczytanie przebiegu z ECU, stąd moje pytanie. Co do "chłopaków z AKP" to nie bardzo wiem o kogo chodzi :/, zapewne musze się wgłębic w lekturę wcześniejszych wątków.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"carnivore1" uważaj bo p. Poziek zaraz ci da bana za wypowiadanie nazwy "AKP" :D

On ma zakaz wstępu tutaj :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro już tych postów nie bedzie :D (nas też) :kox:

Posty są i zostaną :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...