Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mi się właśnie przypomniało... Teściową Gniadego przepraszam za nadgryzioną szklankę. Pamiętajcie jak w prawej drin to w lewej zakąska. :facepalm: nigdy na odwrót.

7f12a5c389e53ca5m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie dzisiaj nie ma... dzisiaj drugie święto :decayed: czekam na taxi i pędzę do mojej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu sie nie spotkamy... A ja przyjade z żoną i flaszka Balasia będzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu sie nie spotkamy... A ja przyjade z żoną i flaszka Balasia będzie :decayed:

Innym razem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Pany znacie jakiegoś dobrego blacharza i lakiernika? matka ma golfa i chciałaby porobić progi i nadkola..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

test fonu ;)

---------- Post added at 13:38 ---------- Previous post was at 13:37 ----------

czemu u mnie sie nie pojawia dopisek że wysłano z czegoś tam jak u innych z telefonu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Pany znacie jakiegoś dobrego blacharza i lakiernika? matka ma golfa i chciałaby porobić progi i nadkola..

U mnie jest dość solidny blacharz/lakiernik :wink: zaraz poszukam jakiegoś numeru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra moje Panie... Do zobaczenia pod mostem :banan::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

test fonu ;)

---------- Post added at 13:38 ---------- Previous post was at 13:37 ----------

czemu u mnie sie nie pojawia dopisek że wysłano z czegoś tam jak u innych z telefonu ?

Ten dopisek robi aplikacja która jest zainstalowana na phonie.

Ja dzisiaj przyjade gulfem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zobaczenia pod mostem

mam nadzieję że zabrałeś wszystkie manele i nie będę musiał Cie skarcić :decayed:

Ten dopisek robi aplikacja która jest zainstalowana na phonie.

Może dlatego że mam symbiana a nie androida

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Pany znacie jakiegoś dobrego blacharza i lakiernika? matka ma golfa i chciałaby porobić progi i nadkola..

http://www.zumi.pl/130482,Bobola_Jozef_Auto_Service,Sroda_Slaska,firma.html

ten, o którym mówiłem na zlocie. Jeśli Cię nie przerazi odległość, to do gościa warto oddać. My tam robimy od 10 lat chyba i nigdy nie było najmniejszego problemu, a byliśmy u niego już z 10 razy chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem ze szpitala... wieści nie ciekawe... u młodego wykryto wadę serca a raczej dwie... najprościej mówiąc to ma dwie dziurki w sercu przez, które przelewa się krew z jednego przedsionka do drugiego i tak samo w komorach. Na chwilę obecną kolejne USG za 3 tyg i zobaczymy czy zarastają czy trzeba będzie wykonać zabieg na brzdącu. Gdyby nie znajomości to w życiu nie zrobiliby USG na życzenie dopiero jak się postraszyło to ruszyli d*py i biegali już do samego końca. Powinno się tych wszystkich starych ze służby zdrowia zwolnić i uśpić. Młoda doktorka usłyszała szum przy sercu a dla starej dziecko było ok.....

Ręce opadają czasami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*wa nieciekawie :kwasny: Wiem jak było z Julką Ewy. Bez znajomości to jest pełen hardcore i każdy ma cie w d*pie. Nie wiem na co ida moje składki. :thumbdown: Masz jakiegoś ogarnietego kardiologa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*wa nieciekawie :kwasny: Wiem jak było z Julką Ewy. Bez znajomości to jest pełen hardcore i każdy ma cie w d*pie. Nie wiem na co ida moje składki. :thumbdown: Masz jakiegoś ogarnietego kardiologa ?

Tak - zastępce ordynatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolu, trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku. A raczej chyba jako pierwszy Cie pocieszę. Mój Konrad miał to samo, Marcel miał to samo, chrześniak mój miał to samo, chrześnica żony... Po prostu każde maleństwo ma szumy na serduszku po urodzeniu. To się z czasem zrasta, u jednego brzdąca szybciej, u drugiego później, więc troszkę uspokój siebie i żonkę. Rozmawiałem z moją kardiolog i to są jego słowa, a ja jej ufam i wierzę w to, co mówi. Przytul żonkę, ucałuj malucha i się uśmiechnijcie, wszystko będzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolu, trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku. A raczej chyba jako pierwszy Cie pocieszę. Mój Konrad miał to samo, Marcel miał to samo, chrześniak mój miał to samo, chrześnica żony... Po prostu każde maleństwo ma szumy na serduszku po urodzeniu. To się z czasem zrasta, u jednego brzdąca szybciej, u drugiego później, więc troszkę uspokój siebie i żonkę. Rozmawiałem z moją kardiolog i to są jego słowa, a ja jej ufam i wierzę w to, co mówi. Przytul żonkę, ucałuj malucha i się uśmiechnijcie, wszystko będzie OK.

My jesteśmy w pełni świadomi co to jest. Na kolejnym USG będziemy widzieli czy zmiany idą na + czy na -. Jak nie będzie się zrastało to zastosuję się parasolkę, która później zarośnie i śladu nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za k**wy i złodzieje, znowu dostałem od miejskich photo gallery:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...