Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Karol u koleżanki syna jak sie urodził zdiagnozowano to samo i wszystko sie pięknie zrasta także bądzmy dobrej myśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

znowu dostałem od miejskich photo gallery:facepalm:

teraz jedź powoli i zapinaj pasy :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za k**wy i złodzieje, znowu dostałem od miejskich photo gallery:facepalm:

Mi wczoraj próbowali yebnąć dowód :thumbdown: pies twierdził, że mi koła wystają...ja się pytam ku@!a gdzie :facepalm: potem, że opony z przodu łysawe...a do ogranicznika jeszcze trochę brakuje :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

We czwartek jechałem popowicką i tam Straż Miejska akurat rozstawiała mobliny foto radar. Jechałem 70 km/h zobaczymy czy coś dostane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj próbowali yebnąć dowód

może to ci sami co trzepali białego golfa po wyjeździe spod milenijnego. On na 90% rozstał się z papierem za szyby. Cieplej sie zrobiło i muszą nadrobić swoje zimowe nieróbstwo grzejąc tyłki na komisariatach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj próbowali yebnąć dowód

może to ci sami co trzepali białego golfa po wyjeździe spod milenijnego. On na 90% rozstał się z papierem za szyby. Cieplej sie zrobiło i muszą nadrobić swoje zimowe nieróbstwo grzejąc tyłki na komisariatach.

To w moich rejonach mnie zatrzymali :wink: Gość nie był zbyt rozgarnięty bo czepiał się o rzeczy które są wporządku a na szyby nie zwrócił uwagi (36% przepuszczalności światła) :whistling: Coś czuje w kościach, że będę miał wzmożone kontrole w przyszłości :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przyzwyczaiłem :wink: W czwartek jadę dowód odebrać:kox:

Tylko, że u mnie Ci idioci z Trzebnicy potrafią nawet jeździć za Tobą chooj wie po co :doh: Kiedyś jeździli za mną po całej Trzebnicy...wjechali za mną na parking Urzędu Skarbowego, specjalnie pojechałem na sam koniec żeby zobaczyć czy pojadą za mną, zaparkowałem...oni stanęli centralnie za mną i wycofali dopiero jak wysiadłem i zamknąłem auto :doh: I weź skumaj ten kraj...inwigilacja na każdym kroku :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narzekałem na moich z osiedla bo mi raz wywalili furę do góry dnem ale widzę że u Ciebie to total hardcore :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzebnica i Milicz są tacy pojebani. Milicz jak mnie pod piekarnią ściągnął, to zenki mi przetrzepali dokładnie, nawet hujce samopoziom chcieli zobaczyć czy działa,nochem kręcili, że działał, bo nie mieli powodu by papier zabrać. W końcu wymyślili, żebym sprysnął lampy, a że wtedy nie miałem płynu, to powiedziałem, że jak naleje, to sprysnę... Nelson, które kierunki? Z tyłu? :decayed: mnie też się podobają, w ogóle całe dupsko mojego wozu wprawia mnie w takie o coś: :banan: wczoraj przed wylotem zaprowadziłem do szprejarza, początek maja orientacyjny termin gotowości... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

We czwartek jechałem popowicką i tam Straż Miejska akurat rozstawiała mobliny foto radar. Jechałem 70 km/h zobaczymy czy coś dostane.

Ja teraz codziennie śmigam popwicką ...wczoraj też rozstawiali. Znak, że może jest fotoradar stoi jak byk:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry! :hi:uuuu dawno mnie nie bylo a ile sie wydarzylo. Hornet, gratuluje syna - i tez rozmawialem z kumplem, jego maly miał to samo. Takze trzeba być dobrej mysli:) i trzymac reke na pulsie (zreszta co ja gadam, ze bede "ojca uczyl dzieci robic") :)

A z tymi mundorowymi, roznie bywa. Czasem trafisz na kumatego goscia, to zaraz Cie pusci jak zagadasz, a inny przepierdzieli sie o wszystko, i wszedzie ;/ znamy to z autopsji...tfu!

qrczak, oferta fajna, tylko ciekawe jak z kosztami :):D chetnie bym takim zajechał pod dom :D

btw, to maserati jest strasznie podobne do tego (moge sie mylic) co w "Zakupie kontrolowany" prawie stracilo drzwi:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam szczęście do tych A6, ostatnio jak wyjeżdżałem ze spota, podjechał za mną gość z degeneracji A6 w budzie C4 2,5 tdi po czipsie z automatem. Coś tam próbował powalczyć, ale automat niestety zadławił auto:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta biała Nelson co podjechaliśmy pieeeękna ssuka :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzebnica i Milicz są tacy pojebani.

Dokładnie... W Miliczu wywinęli mi golfa do góry dnem :facepalm:

A że zawsze mam w aucie kija to zadowoleni nie byli :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak ja replike beretty g10... Nawet jej kiedyś użyłem, we Wrocławiu pod koroną się przydała. Sobota, piękna pogoda, postanowiłem furmane wyglancować. Lakier, szyby, felgi, wiecie... No miód malina. W niedziele młodej zachciało się wybrać na zakupy. OK. Wsiadamy, jedziemy. Światła pod koroną, klima pięknie chłodzi, słoneczko za szybą, na blacie jakieś 28 stopni... Do świateł stałem bodajże czwarty w kolejce. PACZE, łebki chodzą i próbują coś tam dorobić. Uchylam więc lekko szybę i grzecznie proszę, by nie mył, bo jest czysta, co było zresztą widać. I tu nagle łepek leje mi coś brudnego ochydnego na szybę i rozmazuje po całości... :facepalm: Mówie do młodej "OO NIIEEEEE". Otwieram szybę bardziej: "O co Cie kurrrwa prosiłem?!" co słyszę w odpowiedzi? "Daj zarobić"... No to nie wytrzymałem... Panowie... Ten magiczny "KLIK" odpinania pasów... Otwieram schowek, przeładowuje, wychodzę z samochodu, tylko wycelowałem w kierunku gościa... Nie wiem jaki ułamek sekundy minął, ale z całym majdanem i swym wiernym kompanem byli już na drugiej strony skrzyżowania... Mina gościa z passata obok - bezcenna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak ja replike beretty g10... Nawet jej kiedyś użyłem, we Wrocławiu pod koroną się przydała. Sobota, piękna pogoda, postanowiłem furmane wyglancować. Lakier, szyby, felgi, wiecie... No miód malina. W niedziele młodej zachciało się wybrać na zakupy. OK. Wsiadamy, jedziemy. Światła pod koroną, klima pięknie chłodzi, słoneczko za szybą, na blacie jakieś 28 stopni... Do świateł stałem bodajże czwarty w kolejce. PACZE, łebki chodzą i próbują coś tam dorobić. Uchylam więc lekko szybę i grzecznie proszę, by nie mył, bo jest czysta, co było zresztą widać. I tu nagle łepek leje mi coś brudnego ochydnego na szybę i rozmazuje po całości... :facepalm: Mówie do młodej "OO NIIEEEEE". Otwieram szybę bardziej: "O co Cie kurrrwa prosiłem?!" co słyszę w odpowiedzi? "Daj zarobić"... No to nie wytrzymałem... Panowie... Ten magiczny "KLIK" odpinania pasów... Otwieram schowek, przeładowuje, wychodzę z samochodu, tylko wycelowałem w kierunku gościa... Nie wiem jaki ułamek sekundy minął, ale z całym majdanem i swym wiernym kompanem byli już na drugiej strony skrzyżowania... Mina gościa z passata obok - bezcenna :decayed:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że już żadnej czarnej audi nie próbują myć... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...