Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

W tym akurat momencie w huju miałem paragrafy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Żaden paragraf... przecież to replika... nikogo latającego z plastikową klamką nie zamykają. Połowa dzieciaków musiała by siedzieć w aresztach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa to już inna bajka :decayed:

---------- Post added at 18:31 ---------- Previous post was at 18:19 ----------

Pany są felgi do zabrania :whistling: Dokładnie te:

http://allegro.pl/felgi-18-flw-s-line-5x112-audi-vw-seat-merc-8jx18-i2251521991.html

http://allegro.pl/felgi-17-rh-5x110-audi-vw-seat-8jx17-opony-215-40-i2251522033.html

i Artec 17" identyczne jak RH zw1 ale jeszcze aukcji nie ma|

P.S. Ceny mogę negocjować :wink:

---------- Post added at 18:44 ---------- Previous post was at 18:31 ----------

W pierwszym linku nawet moje ex się załapały na ostatnim foto :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw, to maserati jest strasznie podobne do tego (moge sie mylic) co w "Zakupie kontrolowany" prawie stracilo drzwi:kox:

Tam to było GranTurismo, moje marzenie :slina: a tutaj QuattroPorte (4-drzwwiowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że dzisiejszą noc spędzę na forum... mały jest od 17 w domu i nie śpi.... co 10min pobudka :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że dzisiejszą noc spędzę na forum... mały jest od 17 w domu i nie śpi.... co 10min pobudka :thumbdown:

Oho... Karolowi się zaczyna :wink: mój starszy po 3 miesiącach zaczął przesypiać całe noce, mniejszy ma jutro trzy miesiące i jak uśnie o 19-20 to budzi się do karmienia w granicach 2. Potem śpi do 6-7, zależy ile pochłonie :wink:

---------- Post added at 21:42 ---------- Previous post was at 21:41 ----------

Zmień teraz podpis... Jak masz możliwość to zmień wyraz "szczęśliwym" na "niewyspanym" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się ... musiałem wkroczyć bo mama przy karmieniu z nim rozmawiały i mały nie skupiał się na jedzeniu... szybka piła.. cisza ma być i jedzenie a nie rozmowy nocą.... młody już śpi :decayed:

Ja tu rygor wprowadzę raz dwa...:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baba jak się nie słucha, to nic ino trza lać w pałe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dopiero początki. Zobaczysz jak zacznie raczkować, potem chodzić, gadać... Mój Konrad w czerwcu 2 latka skończy, a już nie ma z nim co dyskutować, bo Cie przegada :)

---------- Post added at 22:04 ---------- Previous post was at 22:03 ----------

Ale mimo wszystko reasumując... Nie ma większego pocieszenia i nic i nikt nie sprawi większego uśmiechu na twarzy jak taki brzdąc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się ... musiałem wkroczyć bo mama przy karmieniu z nim rozmawiały i mały nie skupiał się na jedzeniu... szybka piła.. cisza ma być i jedzenie a nie rozmowy nocą.... młody już śpi :decayed:

Ja tu rygor wprowadzę raz dwa...:grin:

dobra dobra cała noc na forum a jak oddzwaniałeś to byłeś zarypany mułem jakbyś spał od wczoraj :decayed:

Żaden paragraf... przecież to replika... nikogo latającego z plastikową klamką nie zamykają. Połowa dzieciaków musiała by siedzieć w aresztach :decayed:

Porozmawiaj z moim znajomym i wytłumacz mu że 3 lata siedział za "replikę" i zasłoniętą twarz zarabiając parę złotych :decayed:

Krystiana fura dalej muli posprawdzane prawie wszystko i dalej się nie odpycha :kwasny: Jutro ma kolejny dzień walki u mojego znajomego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. nie wyspany

2. nie zabierać się za naprawę silnika..... jakieś błędy na vag-u ?

tam nie ma co się psuć w tym pażdziochu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak Hornet mówił na spocie.... (...) dziecko się urodzi i wio z domu żona sobie da radę (...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak Hornet mówił na spocie.... (...) dziecko się urodzi i wio z domu żona sobie da radę (...)

Kiedy tak mówiłem ?? Powiedziałem, że będę miał normalne wychodne a nie pod kluczem..... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. nie zabierać się za naprawę silnika..... jakieś błędy na vag-u ?

ja tam teraz rąk nie pchałem. Są ludzie bardziej doświadczeni przy 1.8T i do takich go wysłałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi to mieć jedna osoba a nie 100. co było robione ? Jakie objawy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...