Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

ale Ty masz skrzynię 6-kę

---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:53 ----------

i co widzimy się na mieście gdzieś ... bo suszy mnie strasznie... długo bez alko nie pociągnę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

hehe jadę zobaczyć na AOO może nie bd dużego ruchu to jakąś fote strzele dla niedowiarków :)

Napisz jeszcze rozmiar kół jaki masz w aucie :wink:

---------- Post dopisany at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ----------

w 2,4 też skrzynia nie pozwoli na 250km/h Pewnie licznik oszukuje :facepalm::grin:

No a tam jest 5 czy 6b?

195/65/R15 5b ... 4 próby po 240 za każdym razem łapania za tel ktoś zmieniał pass :kwasny::kwasny: może i przekłamuje ale 250 widziałem :decayed: choć jadąc na nawi pokazuje mi 8km/h mniej niż na zegarach. a jeżeli przekłamuje to jak się tego pozbyć?? żeby było ok? większe kola? przecie mam takie jak podaje producent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi producent niby też ten rozmiar podaje, a z fabryki wyjechała po kodach wyposażenia na 205/55/16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi producent niby też ten rozmiar podaje, a z fabryki wyjechała po kodach wyposażenia na 205/55/16.

a jakie buty teraz nosi?? :D

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

A4 2.4 ť B5 ť A4 ť Dane techniczne ť Audi Klub Polska

Nie ma możliwości, żeby poleciał 250 i koniec.... masz przekłamanie.... musisz się z tym pogodzić.

No cóż jeżeli mnie okłamuje to przyjmuje to na klatę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest w tym właśnie rozmiarze. Lato ma 225/40/18 i niewielkie zaniżanie prędkości, a licznikowe 245 szedłem na fabrycznym setupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak Panowie ogarniamy jakis dzionek u mnie na lotnisku?? :decayed: w soboty tylko trochę tłoczno bo driftuja ludzie z polski :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm na wileńskiej jak się jedzie na Bogusławice Wabienice

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

ja spadam kimać jak coś pogadamy jutro może coś zorganizujemy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, w Oleśnicy, lecisz na starą 8 i lecisz na Wabienice, za kościołem wpadasz na kocie łby, po lewej stronie masz jednostke starą, lecisz dalej prosto, wpadasz na asfalt, po prawej jest cmentarz, za cmentarzem będziesz miał dróżkę w lewo na lotnisko :hi:

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

BTW, Przy 12 sekundzie k**wa jebłem kolacją w matryce!!

Amelinowe życzenia świąteczne - Sadistic.pl

:nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za kościołem wpadasz na kocie łby,

to wystarczający argument żebym tam nie jechał :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: juz we wro, ale pustki dzisiaj na mieście. Szkoda, że tak nie jest po za świętami :decayed:

Nalałem vpower racing i przegoniłem skodillaca po a4 :grin: bo taki zamulony był :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: juz we wro, ale pustki dzisiaj na mieście. Szkoda, że tak nie jest po za świętami :decayed:

Nalałem vpower racing i przegoniłem skodillaca po a4 :grin: bo taki zamulony był :decayed:

Tylko mi nie mów, że wierzysz w legendę o tym, że zalałeś "lepsiejsze" paliwo...? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: juz we wro, ale pustki dzisiaj na mieście. Szkoda, że tak nie jest po za świętami :decayed:

Nalałem vpower racing i przegoniłem skodillaca po a4 :grin: bo taki zamulony był :decayed:

Tylko mi nie mów, że wierzysz w legendę o tym, że zalałeś "lepsiejsze" paliwo...? :facepalm:

Więcej substancji czyszczących posiada i głownie dlatego je zalałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: juz we wro, ale pustki dzisiaj na mieście. Szkoda, że tak nie jest po za świętami :decayed:

Nalałem vpower racing i przegoniłem skodillaca po a4 :grin: bo taki zamulony był :decayed:

Tylko mi nie mów, że wierzysz w legendę o tym, że zalałeś "lepsiejsze" paliwo...? :facepalm:

Więcej substancji czyszczących posiada i głownie dlatego je zalałem.

:polew::polew::polew::polew: jebnij sobie 100-ke to mózg Ci się przeczyści :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może gdzie we Wrocku można oddać fotele samochodowe do obicia skórą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz do regusia ale to będziesz musiał wysłać fotele na lubelszczyznę... więc bez auta jakiś czas będziesz. Miałeś nie inwestować w tego parcha ..... ja bym w pierwszej kolejności trochę posadził bo wygląda jak wóz drabiniasty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...