Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

TOM77 co o nim powiecie? naprawdę ma konkurencyjne ceny co do sklepów??

Ja osobiscie biore od Dzika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Pany, potrzebuję na już klatkę dla chomika. Ma ktoś?

Też mam klatkę, do tego kółko, poidełko chyba i coś jeszcze. jeśli chcesz to ci to dam. tylko musisz podjechać. bo nie wiem czy będę jechał do wrocka.

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

emay ogarnąłeś temat z tym obszywaniem tapicerki?? koło milicza na wiosce jest gościu co to dobrze robi. widziałem mercedesa SEC'a jak zrobił w granatowej alcantarze normalnie pierwsza klasa

Jak możesz to zapodaj numer do niego.

---------- Post dopisany at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

Będe lał lukoil pb 95 :grin:

W Twoim przypadku to nie zbyt dobry pomysł.... heheheh

Bo ?:decayed:

Proponuję dokształcić się w dziedzinie swojego silnika...... najlepiej zwykłe pb98 bez udziwnień a jak będziesz chciał wiedzieć dlaczego to google się kłania - może się nauczysz czegoś :grin:

Widzę, że instrukcję obsługi samochodu Hornet nie czytałeś, mam jak byk napisane PB95 min 91.:wink:

tylko mi nie mów, że opierasz się na instrukcji hhahahahhahahah no teraz to jebłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emano.....

pewnie będzie...

---------- Post dopisany at 08:54 ---------- Poprzedni post napisany at 08:53 ----------

To może dzisiaj na wódę się ustawimy ??

Ja moge cos tam chlapnąć tylko pytanko gdzie ?

---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ----------

Pany, potrzebuję na już klatkę dla chomika. Ma ktoś?

Też mam klatkę, do tego kółko, poidełko chyba i coś jeszcze. jeśli chcesz to ci to dam. tylko musisz podjechać. bo nie wiem czy będę jechał do wrocka.

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

emay ogarnąłeś temat z tym obszywaniem tapicerki?? koło milicza na wiosce jest gościu co to dobrze robi. widziałem mercedesa SEC'a jak zrobił w granatowej alcantarze normalnie pierwsza klasa

Jak możesz to zapodaj numer do niego.

---------- Post dopisany at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

Będe lał lukoil pb 95 :grin:

W Twoim przypadku to nie zbyt dobry pomysł.... heheheh

Bo ?:decayed:

Proponuję dokształcić się w dziedzinie swojego silnika...... najlepiej zwykłe pb98 bez udziwnień a jak będziesz chciał wiedzieć dlaczego to google się kłania - może się nauczysz czegoś :grin:

Widzę, że instrukcję obsługi samochodu Hornet nie czytałeś, mam jak byk napisane PB95 min 91.:wink:

tylko mi nie mów, że opierasz się na instrukcji hhahahahhahahah no teraz to jebłem

To po co te instrukcje są ? Na bank poprzedni właściciel jeździł na 95 bo czesi się trzymają wytycznych napisanych w instrukcji.

Po za tym Kaju pisał pare postów przed, że 98 jest często z tej samej komory lana co 95. Nie wiadomo czy ta 98 faktycznie ma tyle oktanów jak dystrybutor zapewania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co te instrukcje są ? Na bank poprzedni właściciel jeździł na 95 bo czesi się trzymają wytycznych napisanych w instrukcji.

Po za tym Kaju pisał pare postów przed, że 98 jest często z tej samej komory lana co 95. Nie wiadomo czy ta 98 faktycznie ma tyle oktanów jak dystrybutor zapewania.

nie ma tyle na 100 % nie u nas w kraju :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za tym Kaju pisał pare postów przed, że 98 jest często z tej samej komory lana co 95

Pisałem o vervach i badziewiach na innych stacjach, że niby dwie oddzielne beki, a tak na prawdę, to jedna i ta sama. No z tymi oktanami to by trzeba było zbadać "zawartość cukru w cukrze" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że instrukcję obsługi samochodu Hornet nie czytałeś, mam jak byk napisane PB95 min 91.:wink:

Dobrze prawisz. Dopóki soft nie modyfikowany leje się 95. Często auta robione przez ABT w Hitlerowie mają doklejaną naklejkę na klapkę wlewu że tylko PB98 z racji modyfikowanego softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

98 u nas akurat trzyma normę ponieważ najczęściej podlega kontrolom. 95 to już syf... "szlachetne" typu verva to ściema.

Każdy silnik jest zaprojektowany na konkretną ilość oktanów, co za tym idzie na konkretną temperaturę zapłonu mieszanki i tak dalej. Więc jeśli w instrukcji auta jest Pb95, to 95. A zupełnie inną sprawą jest to, że tej naszej 95ce pewnie daleko jest do takiej liczby oktanowej więc lepiej lać 98... dalej mam tłumaczyć ?

---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

Widzę, że instrukcję obsługi samochodu Hornet nie czytałeś, mam jak byk napisane PB95 min 91.:wink:

Dobrze prawisz. Dopóki soft nie modyfikowany leje się 95. Często auta robione przez ABT w Hitlerowie mają doklejaną naklejkę na klapkę wlewu że tylko PB98 z racji modyfikowanego softu.

To samo jest w dieslach... zalecają lanie najlepszego paliwa a okazuje się, że zwykła tłusta gnojówka jest lepsza :grin:

---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:02 ----------

Jeszcze ciekawy jestem jakim cudem palił Ci więcej 98 niż 95......

---------- Post dopisany at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ----------

Emil masz instrukcję w PDF do swojego paździocha ? Wujak kupił takie coś 2.0 i szuka książki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

98 u nas akurat trzyma normę ponieważ najczęściej podlega kontrolom. 95 to już syf... "szlachetne" typu verva to ściema.

Każdy silnik jest zaprojektowany na konkretną ilość oktanów, co za tym idzie na konkretną temperaturę zapłonu mieszanki i tak dalej. Więc jeśli w instrukcji auta jest Pb95, to 95. A zupełnie inną sprawą jest to, że tej naszej 95ce pewnie daleko jest do takiej liczby oktanowej więc lepiej lać 98... dalej mam tłumaczyć ?

---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

Widzę, że instrukcję obsługi samochodu Hornet nie czytałeś, mam jak byk napisane PB95 min 91.:wink:

Dobrze prawisz. Dopóki soft nie modyfikowany leje się 95. Często auta robione przez ABT w Hitlerowie mają doklejaną naklejkę na klapkę wlewu że tylko PB98 z racji modyfikowanego softu.

To samo jest w dieslach... zalecają lanie najlepszego paliwa a okazuje się, że zwykła tłusta gnojówka jest lepsza :grin:

---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:02 ----------

Jeszcze ciekawy jestem jakim cudem palił Ci więcej 98 niż 95......

---------- Post dopisany at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ----------

Emil masz instrukcję w PDF do swojego paździocha ? Wujak kupił takie coś 2.0 i szuka książki

Niestety posiadam tylko w wersji książki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ciekawy jestem jakim cudem palił Ci więcej 98 niż 95......

Mi zawsze pali więcej 98 niż 95 i nigdy nie widziałem w tym nic dziwnego. Nie odcina ci stuków to jedziesz bardziej.

Benzyna Pb95 a Pb98 co tankowai i jaka jest rnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne.. z kim nie rozmawiałem a nie jeździłem całe życie dieslem to wszyscy mówili że mniej pali 98 niż 95 i tak samo miałem.

Ta wypowiedź jest nie na jednym forum.... co innego mówią komentarze innych :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ciekawy jestem jakim cudem palił Ci więcej 98 niż 95......

Mi zawsze pali więcej 98 niż 95 i nigdy nie widziałem w tym nic dziwnego. Nie odcina ci stuków to jedziesz bardziej.

Benzyna Pb95 a Pb98 co tankowai i jaka jest rnica

Będe lał V-power racing :decayed::decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ciekawy jestem jakim cudem palił Ci więcej 98 niż 95......

Mi zawsze pali więcej 98 niż 95 i nigdy nie widziałem w tym nic dziwnego. Nie odcina ci stuków to jedziesz bardziej.

Benzyna Pb95 a Pb98 co tankowai i jaka jest rnica

Będe lał V-power racing :decayed::decayed::decayed::decayed:

:grin: kupuj paliwo rajdowe... może to będzie odpowiednie... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy mówili że mniej pali 98 niż 95 i tak samo miałem.

Mi tam czochra1-2L/100 więcej. Trasę do roboty autostradą mam cały czas taką samą i tankuję zawsze 22 litry. Na 95 robię ok 180km a na 98 potrafię nawet do 160 nie dobić. Inna sprawa że na paliwie z shella robię mniej niż na tym z carrefoura a orlen wypadał coś pomiędzy. Chyba że walą na ilości a nie na jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na paliwie z shella robię mniej niż na tym z carrefoura a orlen wypadał coś pomiędzy.

Zależy jak kto "rozcieńczy" :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z tesco z długiej... podróż do tesco była z przygoda.... jechałem lotniczą i trafiła się honda civic.. ta żabka... gość jechał z d*pą i chyba chciał przykozaczyć... spieliśmy się na wysokości bliskiej.... na światłach ja miałem pole position :decayed: ciśniemy w stronę milenijnego i w prawo na światłach w (chyba) milenijną.... wszędzie sucho więc ogień, szyba redukcja przed skrzyżowaniem i ogień w zakręt a tu qr** nie wiadomo skąd jak po lodzie .... poszedłem bokiem, podratowałem się rękawem i wyprowadziłem.... honda nie dała rady i wy***ała długą przez krawężnik w żywopłot.... to laska pewnie była duma z faceta :polew: dobrze, że jechałem audi a nie peugeotem bo tego złoma jeszcze nie ma tak opanowanego jak andzię:whistling:

Z gościem nie gadałem bo poleciałem dalej ale zdziwiłem się ostro, że tam tak ślisko..... trzeba obadać dlaczego... może jakaś rura idzie ciepłownicza i mokrawo było ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą dzisiaj bo nie wiem czy małżonkę uświadamiać ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...