Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Dobry dzień. Ją się zapisalem niestety sam bo zona będzie wtedy tuż tuż przed narodzinami drugiego pottomka. Jadę z opcja szybkiego powrotu do Wrocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj puszczę zaliczkę, to możemy pogonić razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my z młodym ciśniemy więc lecimy rano żeby młody sie ogarnął jak będziecie się dostosowywać do drogi ( postoje etc) to bardzo chętnie możemy lecieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też z dzieciakami lecę, także postoje wskazane :wink: Szymon, bierzesz Antka z sobą? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie żona mi mówi żebym zabrał go ze sobą ;D ale w sumie nie wiem. Na razie padła propozycja żebyśmy w komplecie się zjawili. Mamy w razie czego jakiegoś doktorka w klubie :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medik na pewno, buba chyba karetką gania, także mamy :wink: byłby totalnie klubowy malec, gdyby się wykluł na zlocie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zgadamy się jeszcze rano. Możemy lecieć.

Najlepiej rano wystartować, tam się zaczyna o 19, więc po drodze można zahaczyć np Kraków i połazić, a potem ruszyć do BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w KRK mam szwagra ale siedzi obok i tankujemy dzisiaj :decayed: rano start i prosto do BT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja najwyżej do Krakowa będę się Was trzymał, a do BT dojade potem, bo po drodze polecę przez Lubień szwagrowi kilka świeczek na grobie zapalić... :whistling: ja do BT tak planuję koło 17 zawitać, ale zobaczę, może zmienię plany i wtedy Lubień i Kraków zostawię na drogę powrotną :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni raz jak byłem na takiej imprezie pod dworcem głównym z pi-jay`em to nam ruskie tupolewa magnesem na brzozę ściągnęli... Tym razem też będę :naughty:

oblukajcie typa z mega fartem :shock3: żeby się 2 razy pod rząd zamachowcowi pistolet zaciął ... :facepalm:

VIDEO Próba zabójstwa lidera opozycji w Bułgarii Ahmet Dogan - HCfor - Brutalne Oblicze Świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dzisiaj się spotykamy.. może jakaś kawa w magnolii ?? Ciepło miło i można posiedzieć a nie stać na zimnie.. tylko się nie mazać, że kot się zesrał i nie możecie przyjechać... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...