Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Tak przy okazji panowie, wpadł mi gwint kw ale tylko na przód. Aktualnie mam amory 1be+ spręzyny eibach - 30, warto wymieniać ? Warto sprzedawać to kw ?

Ja bym szukał tyłu i zakładał komplet na auto :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Doberek!

I jak Nelson, coś się dowiadywałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Dopiero dziś wieczorem wpadnę do Wro. Miałby ktoś czas żeby ogarnąć mi logi dynamiczne w nowym aucie? Mam kabelek jak coś tylko potrzebuję lapka z xp, bo nie mogę vag-coma zainstalować :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Dopiero dziś wieczorem wpadnę do Wro. Miałby ktoś czas żeby ogarnąć mi logi dynamiczne w nowym aucie? Mam kabelek jak coś tylko potrzebuję lapka z xp, bo nie mogę vag-coma zainstalować :facepalm:

Jak masz blisko na oporow to zapraszam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany warto się na to przesiadać ? / Audi A8 LONG 6.0 W12 420KM 2002r. Quattro OKAZJA (2985227640) - motoAllegro z mojego skodillaca ?

Fajna locha...ale wolnossak, ja bym został przy 1.8t :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walić tam te 1.8t 6.0 robi przeciez furore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walić tam te 1.8t 4.2 robi przeciez furore.

Tylko nie trzymają mocy a to o nią chyba się rozchodzi najbardziej :wink:...Jak pierwszy raz wsiadłem za fajere s8 d2 to fakt...robiło mnie to ale choć jeździłem tym autem jedynie kilka razy to już mocy tak nie odczywałem ostatnio :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panie jak 420 KM jest za mało to jak Tobie dogodzić ? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie że za mało, tylko przy jakich obrotach ta moc jest dostępna... a przede wszystkim to przyzwyczaisz się po miesiącu do mocy i co z tym zrobisz...nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omijaj 6,0 W12, są to jednostki bardziej podatne niż osławione strasznie złą sławą 2,5TDI, powiedziałbym, że są jeszcze gorsze od 2,5 z tą różnicą, że 2,5 w porównaniu do 6,0 małymi kosztami postawisz na nogi. Tam awarie zaczynają się powyżej 6-7k dukatów, jak nie lepiej.

---------- Post dopisany at 16:00 ---------- Poprzedni post napisany at 15:57 ----------

Patrząc na te 142kkm przebiegu uwierzę w to, że tyle przejechała, ale założę się też, że historia serwisowa będzie równie długa, albo nawet i dłuższa od historii mojego 2,5 serwisowanego w niemieckim ASO do przebiegu niecałe 500kkm :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omijaj 6,0 W12, są to jednostki bardziej podatne niż osławione strasznie złą sławą 2,5TDI, powiedziałbym, że są jeszcze gorsze od 2,5 z tą różnicą, że 2,5 w porównaniu do 6,0 małymi kosztami postawisz na nogi. Tam awarie zaczynają się powyżej 6-7k dukatów, jak nie lepiej.

---------- Post dopisany at 16:00 ---------- Poprzedni post napisany at 15:57 ----------

Patrząc na te 142kkm przebiegu uwierzę w to, że tyle przejechała, ale założę się też, że historia serwisowa będzie równie długa, albo nawet i dłuższa od historii mojego 2,5 serwisowanego w niemieckim ASO do przebiegu niecałe 500kkm :wink:

Właśnie czekam na VIN i sprawdzę sobie czy to wogole prawda. A cena według Ciebie jest ok ? Coś Ci wpadło w oko niepokojącego ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Generalnie widać, że niedawno wyjechała z detailingu, więc za dużo oznak nie dojrzysz, jednak są. Kierownica, włączniki od pamięci foteli i tylna zapalniczka za h*ja nie potwierdzą tego przebiegu. Po tym ostatnim widać, że w aucie było sporo jarane. Jeśli będzie Ci się przebieg zgadzał, to spójrz mniej więcej na daty w historii. Co dalej, nie wiem, czy to przypadek na fotkach, ale dwa prawe czujniki prawego przedniego PDC nie zgadzają się kolorem do lewych. Szczeliny mniej więcej się zgadzają, ale chętnie przyjrzałbym się jej bliżej. No i poczytał co tam miała ciekawego już robione przy silniku.

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:24 ----------

Prawe i lewe drzwi przednie uchwyty, gdzie łapiesz podczas zamykania drzwi - od wewnątrz po prostu zmasakrowane... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany warto się na to przesiadać ? / Audi A8 LONG 6.0 W12 420KM 2002r. Quattro OKAZJA (2985227640) - motoAllegro z mojego skodillaca ?

warto :decayed:

---------- Post dopisany at 17:24 ---------- Poprzedni post napisany at 17:23 ----------

Nie że za mało, tylko przy jakich obrotach ta moc jest dostępna... a przede wszystkim to przyzwyczaisz się po miesiącu do mocy i co z tym zrobisz...nic.

Dokładnie. moc w górnym zakresie. Z resztą nie samymi koniami samochód żyje.... auto 300km może dostać baty od 250km :decayed:

Tak samo zobacz sobie w jakim zakresie masz te 170km u siebie..... jak rozkłada się moment .... a i jeszcze jedną z najważniejszych rzeczy to łącznik między kierą a pedałami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet kiedy jedziemy po te a8 ? :decayed:

---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:51 ----------

Koleś ma jeszcze drugą ale lekko pukniętą /// Audi A8L 6.0 W12 420KM 2002r. Quattro OKAZJA (2995061744) - motoAllegro sprawdze obie po VINie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet kiedy jedziemy po te a8 ? :decayed:

---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:51 ----------

Koleś ma jeszcze drugą ale lekko pukniętą /// Audi A8L 6.0 W12 420KM 2002r. Quattro OKAZJA (2995061744) - motoAllegro sprawdze obie po VINie

jak to handlarz to nie bierz

---------- Post dopisany at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany at 17:58 ----------

jak ta kiera ma nalatane 142 tysie to chyba ktoś ją musiał papierem ściernym potraktować, jak sie przyjżysz bliżej zdjęciom to widać wyraźnie, ja w b5 przy przebiegu 334 tysie miałem mniej pofatygowaną jak sprzedawałem niż ta. Jak została skręcona na ten przebieg i koleś pojechał do aso na jakąś wymianę czegokolwiek i mu wbili przegląd przy tym nowym skręconym to Ci wyjdzie po winie że obecny stan jest taki jak koleś podaje 140 tys. Oglądałem na TVN turbo o tym jak handlarze kręcą liczniki i je legalizują właśnie w taki sposób :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że te 142 tysie to jakieś cuda na kiju. Sprawdzę obie i ewentualnie tą drugą z pogiętą maską jeszcze obada. Patrzyłem za częściami i w 5 k powinienem się zmieścić z lakierowaniem.

---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ----------

Kaju jesteś w PL ? Mam auto do oblukania i koleś będzie w ostrowie we środe. Oferta - Audi S8 - Super silnik V8 4.2 40V 400 PS w automatycznej skrzyni TIP TRONIC z opcja manualnych przełożeń również w kierownicy (reaguje i zm Jutro się dowiem co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w PL, do OSW mam 30km, mogę Ci podskoczyć to obejrzeć, podpiąć kompa, przekopać wzdłuż i wszerz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet kiedy jedziemy po te a8 ? :decayed:

---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:51 ----------

Koleś ma jeszcze drugą ale lekko pukniętą /// Audi A8L 6.0 W12 420KM 2002r. Quattro OKAZJA (2995061744) - motoAllegro sprawdze obie po VINie

jak to handlarz to nie bierz

---------- Post dopisany at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany at 17:58 ----------

jak ta kiera ma nalatane 142 tysie to chyba ktoś ją musiał papierem ściernym potraktować, jak sie przyjżysz bliżej zdjęciom to widać wyraźnie, ja w b5 przy przebiegu 334 tysie miałem mniej pofatygowaną jak sprzedawałem niż ta. Jak została skręcona na ten przebieg i koleś pojechał do aso na jakąś wymianę czegokolwiek i mu wbili przegląd przy tym nowym skręconym to Ci wyjdzie po winie że obecny stan jest taki jak koleś podaje 140 tys. Oglądałem na TVN turbo o tym jak handlarze kręcą liczniki i je legalizują właśnie w taki sposób :facepalm:

i tak po sprawdzeniu historii wyjdzie poprzedni przebieg. Trzeba byc idiota zeby tak robic.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...