Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Ja to już nic nie będę mówił... rozumiem pracę - musi ktoś pracować ale żeby nie wygospodarować sobie 1-1,5h na męskie pogawędki.... :facepalm:

Tyle w temacie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet u mnie w Jeleniej jest tak samo... paru ludkow jest ale jak trza sie spotkac to kazdy ma pranie sranie malowanie i inne takie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet u mnie w Jeleniej jest tak samo... paru ludkow jest ale jak trza sie spotkac to kazdy ma pranie sranie malowanie i inne takie

Dzisiaj doszliśmy do wniosku, że mamy wyje....ne. Tak czy siak spotykamy się na niedzielną kawkę.. kto będzie chciał może zawsze zadzwonić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to ze 100 mam to bym przyjechal ;P

tez mam wyje...ne Ci co rezaja to maja kontakt i w garazyku spotkania sa ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to ze 100 mam to bym przyjechal ;P

tez mam wyje...ne Ci co rezaja to maja kontakt i w garazyku spotkania sa ;P

Ja mam 80 i jak jestem, to się pojawię w wolnej chwili :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj powrót z zakopanego, na zakopiance 40km w 2 godziny :facepalm::facepalm::facepalm: tyle aut to ja nigdy nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze jadę: Milicz Krotoszyn, Jarocin, Środa wrzesnia gniezno bydgoszcz itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta do Jarocina to bez poboczy ale mało TIRów. Potem lepiej, no i masz tam gdzieś A1 tylko nie wiem gdzie teraz jest wjazd na nią, dawno tamtedy nie jechałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, jeszcze jest trochę czasu na zaplanowanie trasy :wink: bo gps'om to ja nie ufam :whistling: Już kiedyś bym zielonym wpadł w 4metrowy wykop :whistling::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałeś mieć nie aktualną mapę. Od kiedy używam AutoMapę z najnowszą mapą nie ma przygód typu offroad :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałeś mieć nie aktualną mapę. Od kiedy używam AutoMapę z najnowszą mapą nie ma przygód typu offroad :D

Właśnie mapa była świeżutko wrzucona przed trasą i wyprowadziła mnie na drogę która się dopiero budowała... było ciemno, pani kazała skręcić z prawo...a tam kawałek asfaltu i wyebany dół :shock3::grin: a wcześniej na jakiś teren działkowców "sahara" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz wyłączyć drogi gruntowe to nie będzie Cię po takich prowadziła :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet ma rację, musisz ustawienia jeszcze porobić. Ja swego czasu jak ganiałem solówką w krajówce, to zrobiłem sobie pod wymiary auta nawet, wszędzie mnie doprowadziła tak, jak powinna, kilkanaście razy ją brałem pod h*j, żeby zobaczyć, czy sobie da radę i dawała - polecam jak Emil automape :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOkladnie stary po berlinie ganial na automapie EU i dawala rade na 7calowej navi

ja po eu latalem na tomtomie to w hloandi brykla moze ze dwa razy a tak to luzik non stop

teraz po pl latam na nokiowej i tez git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na holenderskich rozjazdach każda navi się potrafi pogubić, ale to też zależy gdzie :wink: bo wiesz... Holandia to taki kraj, gdzie nawet navi lubi przypalić zielska i mieć różne wizje... :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...