Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Hornet mylisz się, wiem do czego shifter służy. Po za tym mam prawo wypowiadać swoje zdanie i tak samo mogę sobie pisać, że to zawiewa wiejskim tuningiem. Jeśli Ci nie pasuje moje zdanie to go po prostu nie czytaj. Nie musze się tłumaczyć dlaczego ten shifter nie będzie pasował do reszty auta. Każdy ma swoje gusta i upodobania. Jesteś moderatorem tego tematu, że nie pozwalasz mi się wypowiadać ? Nie rozumiem Twojego chamstwa.

Zacznijmy od tego, że shot shifter jest po montażu niewidoczny :whistling:

ale wiejski :polew:

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ----------

piękna !!!!!!:slina:

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ----------

bry:hi:

Koledzy nie długo zaczynam pranie dywanów,wykładziń i samochodów gdyż zainwestowałem w sprzęt to tego typu prac także jak ktoś będzie chętny pisać PW jak sie ociepli można wpadać

podeślij mi pw jak się bedziesz cenił :wink:

---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ----------

:hi:Witam

tak sie zastanawiam myślicie że takishort shifter podejdzie do mnie i czy to wgl dobry pomysł go montować ?

SHORT SHIFTER AUDI A4 1996-01 SKLEP TUNING : najlepszy sklep z czciami do tuningu, filtry, halogeny, kierunkowskazy, lampy, rozprki, produkty najwyszej jakoci!

miałem podobny w sierze i całkiem nieźle to pracowało tyle że biegi wrzucają się bardziej twardo. Jak zaczynają Ci sie problemy z synchronizatorami to z góry odradzam bo bedziesz szukał nowej skrzyni jak ja. :decayed: Generalnie bajer dobry jest pytanie na ile Ci się przyda. Jak robisz nocne przeloty i killujesz bezbronne E36 to lepiej zostań przy serii. Jak dojdziesz do setupu Nelsona to wtedy inna bajka. :whistling:

---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

Ej chłopy widzę że pół forum leje a wy nawet linka nie podrzucicie :decayed:http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-aps-czorny-213218/index34.html#post3472440

Pierwsze słyszę.... chyba, że ktoś naprawdę katuje skrzynię. Przy umiejętnej zmianie zyskuje się na szybkości.

---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

No ja swoją wstępnie na 16 wyceniałem poskładaną i tak przy tym chyba zostanę, bo raczej jej opłacał na siebie nie będę, żona na początku była przeciwna, to teraz się uparła... :facepalm:

Moja kiedyś chciała żebym 307 kupił :shock3::polew: Udałem, że nie słyszałem :grin::decayed:

Znajomy kupił bo żonie się podobał i to jeszcze 1.6 PB...bez klimy etc..... :facepalm: nie wie jak się teraz tego pozbyć :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

O ya yebie, jak ja kocham francuzy... :facepalm:

Nooo :naughty: Kiedyś wymieniałem babce w C5 zaciski przednie bo zapomniała ręczny spuścić a tam na 4 tarcze łapie i zapiekło :grin: Na wstępie połamałem torxa przy odkręcaniu tarcz a poxniej ukręciłem srubę przykręcając tarcze :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła osobiście tak doyebałem ręcznie przy zmianie na zimówki :doh::thumbdown: ...mam zdolności do ukręcania śrub i łamania kluczy także tego :whistling::grin:

A b6 to było 1.9 130ps... z niemiec przytargaliśmy to za 3k Euro :whistling: Coś tam z wtryskami było nie tak chyba... ale nie pamiętam co... Na allegro wylądowała za 21k oczywiście do opłat i rej. Ogłoszenie wystawione wieczorem, a rano o 7 już jej nie było :whistling:

No ja swoją wstępnie na 16 wyceniałem poskładaną i tak przy tym chyba zostanę, bo raczej jej opłacał na siebie nie będę, żona na początku była przeciwna, to teraz się uparła... :facepalm:

Już sprzedajesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chłopy słuchajcie tego :whistling:

Tego co odyebał mój szefo to nikt go nie pobije :shock3: W berlingo pękła mu głowica, chciałem mu to zrobić po godzinach za 400,- + naprawa głowicy to niieee... Oddał auto do warsztatu, wymienili mu CAŁY silnik, zostawil im stary i zapłacił jeszcze 2k :shock3::polew: O jak to usłyszałem :shock3::nabijasie: ale najlepsze teraz... minęło pół roku... i co... i pękł blok! :polew::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chłopy słuchajcie tego :whistling:

Tego co odyebał mój szefo to nikt go nie pobije :shock3: W berlingo pękła mu głowica, chciałem mu to zrobić po godzinach za 400,- + naprawa głowicy to niieee... Oddał auto do warsztatu, wymienili mu CAŁY silnik, zostawil im stary i zapłacił jeszcze 2k :shock3::polew: O jak to usłyszałem :shock3::nabijasie: ale najlepsze teraz... minęło pół roku... i co... i pękł blok! :polew::grin:

:polew::polew::polew::polew:chytry dwa razy traci :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła osobiście tak doyebałem ręcznie przy zmianie na zimówki :doh::thumbdown: ...mam zdolności do ukręcania śrub i łamania kluczy także tego :whistling::grin:

A b6 to było 1.9 130ps... z niemiec przytargaliśmy to za 3k Euro :whistling: Coś tam z wtryskami było nie tak chyba... ale nie pamiętam co... Na allegro wylądowała za 21k oczywiście do opłat i rej. Ogłoszenie wystawione wieczorem, a rano o 7 już jej nie było :whistling:

No ja swoją wstępnie na 16 wyceniałem poskładaną i tak przy tym chyba zostanę, bo raczej jej opłacał na siebie nie będę, żona na początku była przeciwna, to teraz się uparła... :facepalm:

Już sprzedajesz ?

Nie, oddałem żonie. Niech sobie w d*pę to wsadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę.... chyba, że ktoś naprawdę katuje skrzynię. Przy umiejętnej zmianie zyskuje się na szybkości.

katuje nie katuje synchronizator ma mniej czasu na reakcję :wink:

czy to jest katowanie ? :naughty:

81ebb5cb12aaffe4med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to było zeszperowane bydle z hasłem albo bokiem albo wcale :naughty: mój BIS też :decayed:

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

ten to dopiero siedział :naughty:

ba40e54ab8587131med.jpg

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

f7e2bb5209ed313cmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry:hi:pranie siedzęń wykładzina i bagażnik 70 zł ale bez podsufitówki bo potrafi się odkleić chyba że ktoś sie uprze to na jego odpowiedzialność za dodatkową opłata

dywany takie rzeczy 5 zł od m2 reszta do dogadania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry:hi:pranie siedzęń wykładzina i bagażnik 70 zł ale bez podsufitówki bo potrafi się odkleić chyba że ktoś sie uprze to na jego odpowiedzialność za dodatkową opłata

dywany takie rzeczy 5 zł od m2 reszta do dogadania

Można dziś podjechać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: bry :)

reasumując dość mieszane zdania na temat short`a wydaje mi się że mam ochotę się skusić na to a dlaczego ? hmmm no z 2 powodów często szybko zmieniam biegi (z short`em też będzie możliwość wmiarę powolnej - normalnej zmiany biegów ) po 2 jako że short jest z kulką i koszem to zredukuje luzy na drążku zmiany biegów które doskwierają mi a short jest znacznie tańszy od oryginalnego:wink:zestawu więc mamy przyjemne z pożytecznym :naughty: Problem teraz zrobił się następujący że ten sklep nie ma już short-ów a nie mogę nigdzie znaleźć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdyby ktoś coś potrzebował to zapraszam na PW ze zdjęciem, czyszczenie magazynów :decayed: Oprócz tego mam też inne rzeczy, pytać :wink:

Postimage.org / gallery - 2013 04 12 10 23 07, 2013 04 12 10 23 14, 2013 04 12 10 23 41

Postimage.org / gallery - 2012 12 27 13 45 42, 2012 12 27 13 45 48, 2012 12 27 13 45 54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: bry :)

reasumując dość mieszane zdania na temat short`a wydaje mi się że mam ochotę się skusić na to a dlaczego ? hmmm no z 2 powodów często szybko zmieniam biegi (z short`em też będzie możliwość wmiarę powolnej - normalnej zmiany biegów ) po 2 jako że short jest z kulką i koszem to zredukuje luzy na drążku zmiany biegów które doskwierają mi a short jest znacznie tańszy od oryginalnego:wink:zestawu więc mamy przyjemne z pożytecznym :naughty: Problem teraz zrobił się następujący że ten sklep nie ma już short-ów a nie mogę nigdzie znaleźć :(

Dobra decyzja... ja też szybko zmieniam biegi i czasami brakuje tej szybszej zmiany. Ciężko ustrzelić shorta ale na spokojnie poszukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...