Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

na poczatku myślałem że spali sprzęgło... a tu tłoki aż się wyrywały do roboty :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

na poczatku myślałem że spali sprzęgło... a tu tłoki aż się wyrywały do roboty :whistling:

Ty Majster, to o której tam będziesz? Widziałem już chłopaki zjeżdżają pomału :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może na 17:00 żeby jeszcze ciepło było

Na glebowisku

nie wiem czy się wyrobię bo musze jeszcze do rodziców zajechać. Będę dzwonił w razie czego spotkamy się pod MM

---------- Post dopisany at 14:59 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ----------

Spot 17:00 pod mostem pierwszy parking tam gdzie zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może na 17:00 żeby jeszcze ciepło było
Na glebowisku

nie wiem czy się wyrobię bo musze jeszcze do rodziców zajechać. Będę dzwonił w razie czego spotkamy się pod MM

---------- Post dopisany at 14:59 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ----------

Spot 17:00 pod mostem pierwszy parking tam gdzie zawsze

OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje, byłeś słyszany aż z rędzina :grin:

---------- Post dopisany 15-04-2013 at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2013 at 22:07 ----------

Emil z trollingu masz chyba doktorat... Wypakowuję plik od Ciebie na pulpit i nagle okazuje się że nie zapakowałeś tego w folder :facepalm: chwile mi zajęło posprzątanie. Dzięki za dużo fotek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje, byłeś słyszany aż z rędzina :grin:

---------- Post dopisany 15-04-2013 at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2013 at 22:07 ----------

Emil z trollingu masz chyba doktorat... Wypakowuję plik od Ciebie na pulpit i nagle okazuje się że nie zapakowałeś tego w folder :facepalm: chwile mi zajęło posprzątanie. Dzięki za dużo fotek :decayed:

:nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje, byłeś słyszany aż z rędzina :grin:

Co Ty mówisz, to nie Ja :whistling::grin:

Myślę, że jakbym jeździł na samych kolektorach to różnicy dużej by nie było :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje, byłeś słyszany aż z rędzina :grin:

---------- Post dopisany 15-04-2013 at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2013 at 22:07 ----------

Emil z trollingu masz chyba doktorat... Wypakowuję plik od Ciebie na pulpit i nagle okazuje się że nie zapakowałeś tego w folder :facepalm: chwile mi zajęło posprzątanie. Dzięki za dużo fotek :decayed:

Taki z Ciebie informatyk, że nawet nie jesteś w stanie sprawdzić zawartości archiwum. Następnym razem wyślę Ci każde zdjęcie w odrębym katalogu :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: mam kreseczki moje jak by ktoś był zainteresowany :)

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/11096_617376928290087_97853348_n.jpg

co o tym myślicie ?:naughty:

Jak jesteś zadowolony to jeździj :decayed:

Co tam masz zmienione poza wtryskami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki z Ciebie informatyk, że nawet nie jesteś w stanie sprawdzić zawartości archiwum. Następnym razem wyślę Ci każde zdjęcie w odrębym katalogu :grin:

ze mnie taki informatyk że jak mi Piotrek E9matic składał nowego kompa to powiedziałem mu ze ma mi działać W7, winamp, WMM, i firefox a do tego ma mieć duży dysk. Reszta mnie nie interesuje :decayed:

---------- Post dopisany at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany at 17:20 ----------

Pany potrzebuje alufelgen 16 cali 5x112 co by podeszly do passata b5fl na wczoraj!

mam wolne 17 z S6 w awangardowym kolorze za dobrą cenę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: mam kreseczki moje jak by ktoś był zainteresowany :)

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/11096_617376928290087_97853348_n.jpg

co o tym myślicie ?:naughty:

moim zdaniem za szybko niuton urósł i później tylko opada

---------- Post dopisany at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany at 18:08 ----------

zna ktoś tych ludzi??? Auto do ślubu

albo czy znacie kogoś z białym audi (oprócz qrczaka itp :P)

właśnie, kurak, sprzedałeś furmankę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sprzedałem, cieżko się rozstać :wink: ale ogarnę ją trochę to pójdzie, napalam się teraz na Alfę 159 :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...