Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

nie sprzedałem, cieżko się rozstać :wink: ale ogarnę ją trochę to pójdzie, napalam się teraz na Alfę 159 :jerk:

Błądzisz synu i to strasznie... :facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

napalam się teraz na Alfę 159

ja też miałem tą chorobę :naughty: ale po przeczytaniu alfaholików i porównaniu kosztów eksploatacji wolę zostać przy audi bo wychodzi taniej :whistling:

Maciek, zmotaj mi foty tego gixxa :whistling:

postaram się to ogarnąć do końca tygodnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:dziś wymieniałęm spręzynę z przodu w takim samym jak mój masakra żeby na cztery ściągacze ją ściskać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z nią jest nie tak?

popatrz na ceny części :naughty:

dziś wymieniałęm spręzynę z przodu w takim samym jak mój masakra żeby na cztery ściągacze ją ściskać

ja miałem dwa wysokie od ElMłodego i stykły w zupełności

---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ----------

zapraszam :hi:

ja się zdecyduję w lipcu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z nią jest nie tak?

popatrz na ceny części :naughty:

dziś wymieniałęm spręzynę z przodu w takim samym jak mój masakra żeby na cztery ściągacze ją ściskać

ja miałem dwa wysokie od ElMłodego i stykły w zupełności

---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ----------

zapraszam :hi:

ja się zdecyduję w lipcu :wink:

Nawet jeśli lista będzie pełna, to się nie zrażać, jest kilka miejsc rezerwowych :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaram się to ogarnąć do końca tygodnia

Spoko :thumbup1: Kilka osób się zainteresowało :wink:

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ----------

Kaju, Ja też muszę się wstrzymać jeszcze z decyzją :thumbdown: Wszystko zależy od tego jakie zamówienie dostanę na lipiec/sierpień. W najgorszym wypadku zrobię wypad jednodniowy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: mam kreseczki moje jak by ktoś był zainteresowany :)

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/11096_617376928290087_97853348_n.jpg

co o tym myślicie ?:naughty:

Jak jesteś zadowolony to jeździj :decayed:

Co tam masz zmienione poza wtryskami ?

Tak jak mówiłem wtryski 216 i program i z mojego 90 konnego AHU wyskoczyło kilka koni więcej podobno jest szansa na więcej jak wsadzę zdrowsze turbo bo to już ledwo dyszy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sprzedałem, cieżko się rozstać :wink: ale ogarnę ją trochę to pójdzie, napalam się teraz na Alfę 159 :jerk:

ale tylko JTD 150PS i po 2006r

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

napalam się teraz na Alfę 159

ja też miałem tą chorobę :naughty: ale po przeczytaniu alfaholików i porównaniu kosztów eksploatacji wolę zostać przy audi bo wychodzi taniej :whistling:

Bzdura i nie prawda.... to przed 2006 to się zgodzę. Po 2006 to już inna bajka. Części taniej wychodzą niż do audi - sprawdzałem. Jednostka napędowa ładowana również w dostawczakach, które to tyrają i robią po 500kkm. Rozmawiałem z kilkoma ludźmi od "podnoszenia mocy" i bardzo chwalą te jednostki. To niedocenione auto bo w PL utarło się, że niemieckie najlepsze a tak naprawdę audi po 2004r to kupa gówna. Są wyjątki jak 3.0 ale też od 2007r.

Znajomy ma 159 i jest po programie. Nic się w niej nie dzieje tylko olej co 10kkm i filtry. Tak normalnie zapierdziela.... oczywiście przed softem wymienił sobie wtryski na swoje i turbo lekko większe :decayed:. Mankamentem tego auta jest luk ładunkowy bagażnika... lekko wąski ale można się jakoś przyzwyczaić.

Nawet na forum jest cały wątek o porównaniu A4 i 159:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sprzedałem, cieżko się rozstać :wink: ale ogarnę ją trochę to pójdzie, napalam się teraz na Alfę 159 :jerk:

ale tylko JTD 150PS i po 2006r

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

napalam się teraz na Alfę 159

ja też miałem tą chorobę :naughty: ale po przeczytaniu alfaholików i porównaniu kosztów eksploatacji wolę zostać przy audi bo wychodzi taniej :whistling:

Bzdura i nie prawda.... to przed 2006 to się zgodzę. Po 2006 to już inna bajka. Części taniej wychodzą niż do audi - sprawdzałem. Jednostka napędowa ładowana również w dostawczakach, które to tyrają i robią po 500kkm. Rozmawiałem z kilkoma ludźmi od "podnoszenia mocy" i bardzo chwalą te jednostki. To niedocenione auto bo w PL utarło się, że niemieckie najlepsze a tak naprawdę audi po 2004r to kupa gówna. Są wyjątki jak 3.0 ale też od 2007r.

Znajomy ma 159 i jest po programie. Nic się w niej nie dzieje tylko olej co 10kkm i filtry. Tak normalnie zapierdziela.... oczywiście przed softem wymienił sobie wtryski na swoje i turbo lekko większe :decayed:. Mankamentem tego auta jest luk ładunkowy bagażnika... lekko wąski ale można się jakoś przyzwyczaić.

Nawet na forum jest cały wątek o porównaniu A4 i 159:naughty:

Ty... Tyle to osobówki audi targają bez większych ekscesów :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sprzedałem, cieżko się rozstać :wink: ale ogarnę ją trochę to pójdzie, napalam się teraz na Alfę 159 :jerk:

ale tylko JTD 150PS i po 2006r

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

napalam się teraz na Alfę 159

ja też miałem tą chorobę :naughty: ale po przeczytaniu alfaholików i porównaniu kosztów eksploatacji wolę zostać przy audi bo wychodzi taniej :whistling:

Bzdura i nie prawda.... to przed 2006 to się zgodzę. Po 2006 to już inna bajka. Części taniej wychodzą niż do audi - sprawdzałem. Jednostka napędowa ładowana również w dostawczakach, które to tyrają i robią po 500kkm. Rozmawiałem z kilkoma ludźmi od "podnoszenia mocy" i bardzo chwalą te jednostki. To niedocenione auto bo w PL utarło się, że niemieckie najlepsze a tak naprawdę audi po 2004r to kupa gówna. Są wyjątki jak 3.0 ale też od 2007r.

Znajomy ma 159 i jest po programie. Nic się w niej nie dzieje tylko olej co 10kkm i filtry. Tak normalnie zapierdziela.... oczywiście przed softem wymienił sobie wtryski na swoje i turbo lekko większe :decayed:. Mankamentem tego auta jest luk ładunkowy bagażnika... lekko wąski ale można się jakoś przyzwyczaić.

Nawet na forum jest cały wątek o porównaniu A4 i 159:naughty:

Ty... Tyle to osobówki audi targają bez większych ekscesów :whistling:

to skoro dostawczak, który jest doyebany targa to osobówka w palcem w d..ie to zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzyn rozbił się Wypadek na s22 • Elbląg • Fakty › Elblag24.pl - Elbląg, Braniewo, Malbork :cry: leży nieprzytomny w szpitalu, chyba podróż się szykuje.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzyn rozbił się Wypadek na s22 • Elbląg • Fakty › Elblag24.pl - Elbląg, Braniewo, Malbork :cry: leży nieprzytomny w szpitalu, chyba podróż się szykuje.....

:confused4:

---------- Post dopisany at 08:05 ---------- Poprzedni post napisany at 08:03 ----------

audi po 2004r to kupa gówna

wypraszam sobie :grin:

ależ oczywiście... ja bym jeszcze przebolał 2.0 tdi ale 8 zaworowe i po swapie pompy a tak to reszta padaki.

To jest Twoje pierwsze audi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnia ktoś podpięcie pod kompa mietka w202? Mamy interfejs z alledrogo i carsoft na kompie i c**jnia... :thumbdown: Nie kumam tego sprzętu :facepalm:

porty ok ? widzie je ? komunikacja interfejsu z kompem jest ?

---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ----------

TAK :decayed: a co TDI chcesz kupić ? :polew::polew::polew: będzie Ci śmierdziało :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...