Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Wtryski nawet po 600-700 zł bosha używki ostatnio widziałem, turbo seryjne 150km da radę, ale bez sensu je tak męczyć. Poczytaj sobie: http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/all-tdi-podniesie-mocy-1-9-vp-pd-koszty-czesci-efekty-218213/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Wtryski nawet po 600-700 zł bosha używki ostatnio widziałem, turbo seryjne 150km da radę, ale bez sensu je tak męczyć. Poczytaj sobie: http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/all-tdi-podniesie-mocy-1-9-vp-pd-koszty-czesci-efekty-218213/

seria na 150PS to pojeździ ale krótko.... to ciężkie auto a nie A3 :decayed: Używki .. jak sam sprawdzi je najlepiej w boshu to ok. Tak to zaraz cuda mogą się zacząć z nimi dziać. Kupi za 600zł a za pół roku będzie szukał drugich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mocy to musiałem przegapić ale jak rozmawialiśmy to chyba mówiłeś że był nakoksowany..... to teraz nie rozumiem po co go kupiłeś.... tylko ze względu na q ?

był nakoksowany przez właściciela z Bielska ale mój znajomy stwierdził że nie bedzie latał czymś co zadymia pół Wrocławia i pojechał na korektę. Zrobili cywila wedle życzenia 130ps. Teraz jest kwestia ile tam było i co tam siedzi. W poniedziałek powinienem mieć namiary na poprzednika i bede się z nim kontaktował.

---------- Post dopisany at 00:14 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ----------

a kupiłem go tylko ze względu na cenę, stan techniczny i Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko skompletuj najpierw graty i potem hurtem to wp***dol, bo ganiać co chwile na korekte, to też moim zdaniem bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mocy to musiałem przegapić ale jak rozmawialiśmy to chyba mówiłeś że był nakoksowany..... to teraz nie rozumiem po co go kupiłeś.... tylko ze względu na q ?

był nakoksowany przez właściciela z Bielska ale mój znajomy stwierdził że nie bedzie latał czymś co zadymia pół Wrocławia i pojechał na korektę. Zrobili cywila wedle życzenia 130ps. Teraz jest kwestia ile tam było i co tam siedzi. W poniedziałek powinienem mieć namiary na poprzednika i bede się z nim kontaktował.

---------- Post dopisany at 00:14 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ----------

a kupiłem go tylko ze względu na cenę, stan techniczny i Q

no właśnie co siedzi i ile było... ale walić to. Kaju dobrze mówi pozbieraj menele na spokojnie i dopiero ogiiiiiień :decayed: 130ps powinno Ci na jakiś tydzień wystarczyć :grin: zaoszczędzisz na paliwie. Jak celujesz w 150 to turbo od awx poluj. Może ktoś na forum sprzedaje ... Tylko nie bierz od chopina bo dzwonił, że auto mocy nie i nie jedzie... ciekawe czy turbo czy coś innego się wysrało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRD niech bierze, odpuść AWXa, tego już nikt nie robi. BRD wydajniejszy z tego co pamiętam i szybciej wstaje. Poczytaj w wątku o modzeniu, lektura po huju :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od Chopina wziąłem lampe przerobiłem na bebechy na ori ksenon dokleiłem uchwyt i jestem zadowolony :whistling:

---------- Post dopisany at 00:23 ---------- Poprzedni post napisany at 00:22 ----------

właściwie to z lampy od niego została tylko obudowa i klosz :punk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRD niech bierze, odpuść AWXa, tego już nikt nie robi. BRD wydajniejszy z tego co pamiętam i szybciej wstaje. Poczytaj w wątku o modzeniu, lektura po huju :wink:

zamiast BRD niech idzie już w GTB... jeszcze lepiej wstaje niż BRD

Masz szczur dodaj sobie do ulubionych 1.9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj w wątku o modzeniu, lektura po huju :wink:

zagłębiam się noc długa a piwa pod dostatkiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mówisz... przy TDI to gorsze jak narkotyki.. zrobi i dalej będzie mało.... zrobi kolejne mody i znowu mało będzie... aż trzeba będzie kupić 3.0 TDI i rezać aż 3 się pojawi z przodu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mówisz... przy TDI to gorsze jak narkotyki.. zrobi i dalej będzie mało.... zrobi kolejne mody i znowu mało będzie... aż trzeba będzie kupić 3.0 TDI i rezać aż 3 się pojawi z przodu....

Nalać chłopu trzy setki, bo dobrze gada!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mówisz... przy TDI to gorsze jak narkotyki.. zrobi i dalej będzie mało.... zrobi kolejne mody i znowu mało będzie... aż trzeba będzie kupić 3.0 TDI i rezać aż 3 się pojawi z przodu....

Nalać chłopu trzy setki, bo dobrze gada!

Trzeba wiedzieć kiedy przestać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy tą serią 130ps na bank długo nie bede sie bujał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi stary, że tych PSów w dieslu nie czujesz, nawet po paru dniach o nich zapominasz i przestawiasz się na korzystniejszą już na starcie dla diesla jednostkę, czyli niutony... Jebać PS w dieslu, byle niuton był, sprzęgło to wytrzymało i nie było zasłony za Tobą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odklepię co trzeba i będę modził :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mocy to musiałem przegapić ale jak rozmawialiśmy to chyba mówiłeś że był nakoksowany..... to teraz nie rozumiem po co go kupiłeś.... tylko ze względu na q ?

był nakoksowany przez właściciela z Bielska ale mój znajomy stwierdził że nie bedzie latał czymś co zadymia pół Wrocławia i pojechał na korektę. Zrobili cywila wedle życzenia 130ps. Teraz jest kwestia ile tam było i co tam siedzi. W poniedziałek powinienem mieć namiary na poprzednika i bede się z nim kontaktował.

---------- Post dopisany at 00:14 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ----------

a kupiłem go tylko ze względu na cenę, stan techniczny i Q

no właśnie co siedzi i ile było... ale walić to. Kaju dobrze mówi pozbieraj menele na spokojnie i dopiero ogiiiiiień :decayed: 130ps powinno Ci na jakiś tydzień wystarczyć :grin: zaoszczędzisz na paliwie. Jak celujesz w 150 to turbo od awx poluj. Może ktoś na forum sprzedaje ... Tylko nie bierz od chopina bo dzwonił, że auto mocy nie i nie jedzie... ciekawe czy turbo czy coś innego się wysrało.

Spadaj !!! Ja nie handluje częściami tylko miałem jedną lampę z poprzedniego B5 i tyle , a teraz mam B6 AVF to przecież nie za bałdzo :decayed:

---------- Post dopisany at 09:48 ---------- Poprzedni post napisany at 09:46 ----------

:bry:

siema Emay bierz dzisiaj martini na spota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napinaj się tak co Ci pęknie ... :grin: Dzwoniłeś do qrczaka ? będzie dzisiaj ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj motamy się na 17:00 pod MM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj motamy się na 17:00 pod MM ?

Powinienem się wyrobić bo ostatni dzień dzisiaj mistrzostw Polski kadetów w siatkówkę są :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...