Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba jestem zobowiązany do pojawienia sie na spocie w niedziele:decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 01:30 ---------- Poprzedni post napisany at 01:29 ----------

jak cos to moge zgarnąć kogoś z pd Wro :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: bry jak wolne do końca tygodnia to pogoda będzie zajefajna a dziś taki pijatyka się szykuje:banan:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pogoda lipa :kwasny:

---------- Post dopisany at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:23 ----------

jak tam możemy się złapać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję przegub zewnętrzny na przód ma ktoś ? Pilna sprawa. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję przegub zewnętrzny na przód ma ktoś ? Pilna sprawa. :facepalm:

co się stało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj jakieś kurwisyństwo na strzegomskiej wkręciło mi się i rozorało osłonę zanim dotoczyłem się do rodziców było już po nim :thumbdown: Jak do ciebie wczoraj dzwoniłem to już miałem wyjęty i potrzebowałem znać cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak od AJM pasuje to mam, ale musisz sprawdzić, bo ja nie mam czasu :decayed: Będę we Wro w niedzielę/poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyś był dzisiaj to ok ale ja jutro w trasę miałem lecieć. Najwyżej z rana zaatakuję jakąś hurtownię na szybko poskładam i w droge. A jak nie to pojadę karnym tata indigo sw :polew:

---------- Post dopisany at 11:42 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ----------

Kaju wrzuć mi na pw jakiś kontakt do ciebie. Muszę wyprostować pewne papiery dopóki jesteś na wyspach. Jaka jest kara za brak taxu i motu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczur zmienił zdjęcie ! nie wierzę :grin::hi:

---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ----------

jakbyś był dzisiaj to ok ale ja jutro w trasę miałem lecieć. Najwyżej z rana zaatakuję jakąś hurtownię na szybko poskładam i w droge. A jak nie to pojadę karnym tata indigo sw :polew:

---------- Post dopisany at 11:42 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ----------

Kaju wrzuć mi na pw jakiś kontakt do ciebie. Muszę wyprostować pewne papiery dopóki jesteś na wyspach. Jaka jest kara za brak taxu i motu ?

Maciek ale jutro wydaje mnie sie że hurtownie wolne mają bo sobie wzieli wszyscy wolne żeby mieć długi weekend :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczur zmienił zdjęcie ! nie wierzę :grin::hi:

Arek mi zrobił :naughty:

wydaje mnie sie że hurtownie wolne mają bo sobie wzieli wszyscy wolne żeby mieć długi weekend

każdy by chciał mieć długi weekend a robić niema komu :thumbdown:

---------- Post dopisany at 12:11 ---------- Poprzedni post napisany at 12:03 ----------

Ile Jacek Evo bierze za korektę ew. postawienie od nowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry! Moze i ja bym sie w koncu pojawil na spocie, jak nic nie wyskoczy w robocie. Jakos tak pare lat na forum peklo, a zamiast pisac czytam tylko :D

BTW: 300pln za malowanie tylnego zderzaka placilem ostatnio w B5, wiec moge sie podzielic namiarem, widzialem, ze ktos pytal o malowanie.

Pogoda dzisiaj luks, jak dluzej popada to...:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś możliwość sprawdzenia czy to 2.5 jest juz poprawione ? I jak ogarnąć temat rejestracji angola który wykechał z uk bez papierów exportowych ale właścicielem jest polak

2013_05_29_190.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku hurtownie pracują :wink: Mam obok siebie hurtownie Harta (mają różnych producentów) i jutro pracują normalnie :wink: Mam nawet na jutro do odbioru szczotkotrzymacz do a80 :decayed:

---------- Post dopisany at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany at 14:41 ----------

Ma ktoś możliwość sprawdzenia czy to 2.5 jest juz poprawione ? I jak ogarnąć temat rejestracji angola który wykechał z uk bez papierów exportowych ale właścicielem jest polak

http://s23.postimg.org/7kw9s0s6v/2013_05_29_190.jpg

Poprawione w sensie wałki? Przeca to AKN :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil co Ty bierzesz ??? Jutro jest czwartek :grin:

Taki zapierdol mam że tracę poczucie czasu.:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawione w sensie wałki? Przeca to AKN :decayed:

ja tam sie nie znam. To kaju na tym silniku robił 180 koni na seryjnych gratach ? ma skrzynie 6 myślałem że to jakiś nowszy jak 2000 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawione w sensie wałki? Przeca to AKN :decayed:

ja tam sie nie znam. To kaju na tym silniku robił 180 koni na seryjnych gratach ? ma skrzynie 6 myślałem że to jakiś nowszy jak 2000 rok

To dokładnie ten sam co u Kaja był :wink: Na tej focie co wrzuciłeś w pozycji P5 masz kod silnika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kolejne klocki do lepienie kupujesz ? czy 2,5 chcesz kupić co byłoby głupotą absolutną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję przegub zewnętrzny na przód ma ktoś ? Pilna sprawa. :facepalm:

Ja mam, jak coś cała ośkę:wink:

Arek byłaby możliwość abyś podleciał ze mną obczaić motoresito?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie znacie jakiś szrot we wro albo okolice?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...