Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli to wygląda na jakąś średnią chwilową? Jak dojechałem do domu (jakieś 7-8 km) to spadło do 11,6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli to wygląda na jakąś średnią chwilową? Jak dojechałem do domu (jakieś 7-8 km) to spadło do 11,6.

Ta, po prostu nie dostał FIS "aktualnej" informacji z ECU i polegał cały czas na poprzedniej przy okazji zawyżając Ci średnie :wink: zupełnie normalne zjawisko :wink: Mi np przy rozpędzaniu cały czas pokazuje 40/100 (mam multitronica) bo cały czas trzyma jedne obroty, chyba, że sam przełącze, no to inne "stawki" już określa, ale przez to pokazywanie czterech dych to mi kuźwa pod 10 podchodzi średnie na FISie, muszę siąść kiedyś i pogrzebać, żeby to zaniżyć trochę. Jeszcze jej nie weryfikowałem z dystrybutorem, bo tylko żona tym jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też do wykalibrowania pewnie będzie, ale trzeba tym trochę pojeździc zeby wybadac... może i ten czujnik od spryskiwaczy się zamontuje, bo póki co jest zmasowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bardzo chciałbym się z Wami spotkać... muszę być bardziej czujny, żeby nie przegapić Was jak w tą niedzielę.

dzwoniłem do ciebie to nawet nie odebrałeś.

tel w aucie miałem co chciałeś ?

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

a na .../h to nawet nie patrzyłem, ważne że na 100 pokazał 22,9:) jak jeszcze wiecej pasów wymalują to się skala skończy... to jest dopiero spalanie w 1.9:)

Ale swoja droga jak porównam do poprzedniego 1z bez klimy to trochę inne spalanie jest...

Normalne zachowanie FIS-a w koreczku i upale z klimą :decayed:

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

około 17-tej na strzegomskiej,

gdzie ?! jechałem i nic nie widziałem :decayed:

na 19 jechałem na siatkę to jeszcze policmajstry kierowali ruchem wahadłowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A była już druga strona pomalowana? Jak nie to jutro jadę o 6 i wracam o 14, pitole tyle czasu stac jak wazon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Przed chwila do biura mi wleciał szerszeń, zabawa przednia ze skurwielcem:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Przed chwila do biura mi wleciał szerszeń, zabawa przednia ze skurwielcem:grin:

Jak to z hornetem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Przed chwila do biura mi wleciał szerszeń, zabawa przednia ze skurwielcem:grin:

Jak to z hornetem :polew:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wieczorem z racji pięknej pogody zacząłem ukrywać się w garażu bo tam super chłodno i poszły w ruch ostatki meguiarsa :) i sie teraz lala świeci jak psu jajca :)

także jak się hornet chcesz komisyjnie odlać na maske to wpadnij na spota w niedziele :grin::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wieczorem z racji pięknej pogody zacząłem ukrywać się w garażu bo tam super chłodno i poszły w ruch ostatki meguiarsa :) i sie teraz lala świeci jak psu jajca :)

także jak się hornet chcesz komisyjnie odlać na maske to wpadnij na spota w niedziele :grin::polew:

Challenge_accepted.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wieczorem z racji pięknej pogody zacząłem ukrywać się w garażu bo tam super chłodno i poszły w ruch ostatki meguiarsa :) i sie teraz lala świeci jak psu jajca :)

także jak się hornet chcesz komisyjnie odlać na maske to wpadnij na spota w niedziele :grin::polew:

Psie jajca na lakierze będą u mnie po korekcie:kox:

Tymczasem idę walczyć z filtrami:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę w niedzielę... teraz kibluje z młodym bo akiegoś virusa wyrwał i ma 39 stopni i walczymy... wczoraj wieczorem lekarz był w domu ale tylko znalazł zapalenie dróg oddechowych...

Poszedł do znowu do żłobka i znowu coś wyłapał :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

micz z bejłocza i jego czerwone spodenki - normalnie dzieciństwo przwinęło mi się przed oczami :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwa miłość - Sadistic.pl

rozmowa kwalifikacyjna bułgarki u naszego króla złomu :grin:

:polew:

Daj mi znać na PW ile dokładnie na fakturze wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...