Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

w razie jakby co mam jeszcze resory z tarpana :naughty: na tym i wysoko i komfortowo.

jak przyjechali poprawiać jedną hopke to kazał im podwyższać wszystkie, bo za niskie według niego

chcieć to on może jak ktoś miskę urwie to będzie ciągał wykonawcę po sądach.

---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ----------

takie akcje jak dzisiaj dzieją się co tydzień :doh:

jak dobrze pamietam pół roku temu miałeś być z nim u mnie to wymieniłeś wąż od turbo i lata dalej :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

jak dobrze pamietam pół roku temu miałeś być z nim u mnie to wymieniłeś wąż od turbo i lata dalej :whistling:

No miałem być... ale wiesz, ja się bardziej interesuje tym autem niż właściciel (kuzyn mojej młodej) :facepalm: ...Maćku to dzisiaj będę miał kierowcę, można by piwko wypić przy robocie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie zawieszenie do mojej b6? TRW ?

no nie mów, że TRW wsadzisz ?? szukasz amorków czy wahaczy ?

BTW TRW strasznie długo wytrzyma na wrocławskich droga :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:i już jestem opalony upał dziś nie samowity :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i gitara

Ja jeszcze tylko młodego przygotuje do spania i idę na zimne piwko z Paciulokiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie zawieszenie do mojej b6? TRW ?

no nie mów, że TRW wsadzisz ?? szukasz amorków czy wahaczy ?

BTW TRW strasznie długo wytrzyma na wrocławskich droga :grin:

no myślałem nad TRW , ale Emil mówi żeby lemfordera , co bedzie bardziej rozsądne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no myślałem nad TRW , ale Emil mówi żeby lemfordera , co bedzie bardziej rozsądne ?

Ty poważnie pytasz porównując trw do lema czy jajca sobie robisz? :shock3::whistling: Oczywiście, że jeśli stać Cię na lema...to ładuj lema. Trw, połowę tańszy albo i lepiej..niestety jakość idzie z nią w parze :wink:

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ----------

Szczurku podrzuć mi adres gdzie mam Cie szukać w tym jakże wesołym mieście :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze pamietam pół roku temu miałeś być z nim u mnie to wymieniłeś wąż od turbo i lata dalej :whistling:

No miałem być... ale wiesz, ja się bardziej interesuje tym autem niż właściciel (kuzyn mojej młodej) :facepalm: ...Maćku to dzisiaj będę miał kierowcę, można by piwko wypić przy robocie :naughty:

piwka i paciorka nigdy nie odmawiam :wink:

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ----------

poszło pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie zawieszenie do mojej b6? TRW ?

no nie mów, że TRW wsadzisz ?? szukasz amorków czy wahaczy ?

BTW TRW strasznie długo wytrzyma na wrocławskich droga :grin:

no myślałem nad TRW , ale Emil mówi żeby lemfordera , co bedzie bardziej rozsądne ?

:facepalm::facepalm::facepalm:

Tym oto postem zaklepałeś sobie prawo do jakiegokolwiek zabierania głosu w sprawach technicznych :polew::polew:

Jak wsadzisz do A4 jakiś syf i będziesz jeszcze mówił, że to audi i lepsze od ....czegoś.. to natrę ci uszu...

Reasumując... jak mówiłem na wódzie... nie ważne jest wyposażenie ważne na czym jeździsz..... więc nie ważne, że ma RNS-E jak zawieszenie będzie lipa:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie zawieszenie do mojej b6? TRW ?

no nie mów, że TRW wsadzisz ?? szukasz amorków czy wahaczy ?

BTW TRW strasznie długo wytrzyma na wrocławskich droga :grin:

no myślałem nad TRW , ale Emil mówi żeby lemfordera , co bedzie bardziej rozsądne ?

najbardziej rozsądne będzie oddanie mi jej za dychę a ja już się bedę dalej martwił jak to obniżyć i czy cos stuka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej rozsądne będzie oddanie mi jej za dychę a ja już się bedę dalej martwił jak to obniżyć i czy cos stuka :wink:

O to, to, to :decayed:

Nie chcę nic mówić...ale przebijam na 10 099,- i mogę być w ciągu 3minut :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

a ja w stolicy siedzę do soboty, na Elektrociepłowni Siekierki i jutro się na Żerań przenosimy. Mają tutaj turbinki o 3m średnicy :kox: ciekawe ile by mocy wyciągnęło to z tego mojego 1.9 tdi :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że prędzej silnik by jajko zniósł niż napędził takiego potwora :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

a ja w stolicy siedzę do soboty, na Elektrociepłowni Siekierki i jutro się na Żerań przenosimy. Mają tutaj turbinki o 3m średnicy :kox: ciekawe ile by mocy wyciągnęło to z tego mojego 1.9 tdi :whistling:

Dowiem się w końcu jaki motor tam siedzi... a nie tylko 1,9

za doradzenie ibi nie musisz dziękować,... podobno miała być mała :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się trafiła to wziąłem :decayed: ale podoba się: czujniki cofania, komputer pokładowy, panorama, el skł. lusterka, grzane d*py, klimatronik, bix, doświetlanie zakrętów, tempomat, 4 szyby w prądzie i pełny serwis do samego końca. No i nieśmiertelne 1.9 tdi :banan:

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

Panowie, szukam kół na lato. Potrzebuje 5x100 (seat ibiza 2009r) i letnie opony, ma ktoś coś? aktualnie stoi na nowych zimówkach i mi ich szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie zawieszenie do mojej b6? TRW ?

no nie mów, że TRW wsadzisz ?? szukasz amorków czy wahaczy ?

BTW TRW strasznie długo wytrzyma na wrocławskich droga :grin:

no myślałem nad TRW , ale Emil mówi żeby lemfordera , co bedzie bardziej rozsądne ?

:facepalm::facepalm::facepalm:

Tym oto postem zaklepałeś sobie prawo do jakiegokolwiek zabierania głosu w sprawach technicznych :polew::polew:

Jak wsadzisz do A4 jakiś syf i będziesz jeszcze mówił, że to audi i lepsze od ....czegoś.. to natrę ci uszu...

Reasumując... jak mówiłem na wódzie... nie ważne jest wyposażenie ważne na czym jeździsz..... więc nie ważne, że ma RNS-E jak zawieszenie będzie lipa:decayed:

a co ma kur... piernik do wiatraka ??? zamiast odpowiedzieć rzeczowo to musisz sie jak zawsze popisywać :facepalm:

jak mam ładować kase na zawieche która i tak kosztuje w granicach 1500 - 2000 zł to sie zastanawiam bo czy części byłyby złote czy platynowe to i tak na dziurach wszystko jebnie i pytanie czy jest sens pakować lema skoro i tak dziury zrobią swoje ! Tak ciężko pomyśleć ?:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak na dziurach wszystko jebnie i pytanie czy jest sens pakować lema skoro i tak dziury zrobią swoje

Ja do B5 zapakowałem jakieś tanie na próbę i o dziwo zrobiłem na nich ponad 50kkm chyba i nadal jeżdżą u mrogala :whistling: 450zł/komplet płaciłem chyba, coś koło tego.

---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

a co ma kur... piernik do wiatraka ???

Aaaa widzisz ma! Wiatrak da się wypierniczyć, ale piernika nie wywiatraczysz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe najlepiej sprzedać to w piz*ziec :) poki tylko troche stuka

wczoraj ogladalem passata 2003r, kumpel mowi no chodz chodz cos czuje ze igła ma w koncu 340tys moze prawdziwy, na pewno serwisowany niam niam.

a tu sie okazało że skrecony z 570tys :D hehe ale ponizej 10kzl idzie, ale ja wiem jakos to jechało i zawias nei stukał i hamowalo i przyspieszało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam MS 550 zł kpl 30kkm już przejechane . Nic nie puka nie stuka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...