Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Remont hebli: rozebrałem hamulce w każdym kole w niedziele felgi z przodu nie byłem w stanie dotknąć tak mi się zapiekł tłoczek,na przód kupiłem nowe tłoczki + płyn hamulcowy ate,klocki i tarcze mam nowe,z tyłu klocki mi się rozsypały przy demontażu jarzma zapieczone ale tłoczki jak nowe ,wszystko przejechałem szczotką drucianą na gumówce ogólnie było bez zarzutu bo hamowało auto dobrze jak to warto zajrzeć czasami

Tarcze i klocki ATE zakładałeś ?

Płyn kupiłem ATE tarcze brembo a klocki ferodo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Szczuraz a dawno rezerwowałeś? Ja w piątek w nocy też jadę ale dymam w ciemno bo kurde nie udało mi się w necie nic wolnego znaleźć :/

od 5.08-13.08 był wczoraj jeszcze wolny pokój 2 os w Wikoli wiem bo znajoma ma do nas dojechać. 130 pln/ pokój z aneksem i łazienką Apartamenty-Midzyzdroje WIKOLI kwatery pokoje spanie

a u janiny -> midzyzdroje,kwatery,pokoje,domek,do wynajcia kwatery, zachodniopomorskie,miedzyzdroje,wypoczynek był jeden 3 osobowy od 4-13.08 za 130pln pokój ale + parking 15 pln doba. Pokój wolny to ten gdzie jest szafa z lustrem na zdjęciach.

---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:53 ----------

cytując "Paweł "FELIX" Danilczuk, król Julian polskich rajdów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry::kawa:

---------- Post dopisany at 09:05 ---------- Poprzedni post napisany at 09:02 ----------

W pon. do szpitala w końcu ... planowany termin był na 22.07 . Mam nadzieje ze będę mógł normalnie funkcjonować . Na spot zawitam za jakieś 2 miesiące o ile mnie ktoś przywiezie :decayed::decayed: chyba ze będę się dobrze czul to wlecę sam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry::kawa:

---------- Post dopisany at 09:05 ---------- Poprzedni post napisany at 09:02 ----------

W pon. do szpitala w końcu ... planowany termin był na 22.07 . Mam nadzieje ze będę mógł normalnie funkcjonować . Na spot zawitam za jakieś 2 miesiące o ile mnie ktoś przywiezie :decayed::decayed: chyba ze będę się dobrze czul to wlecę sam :grin:

Co sprzedajesz :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Lecę na badania okresowe i za jakieś 2h rozpoczynam urlop :banan:

btw Maćku, gdzie startujesz nad morze?

Miedzyzdroje właśnie wymieniłem olej i zaczynam się pakować :banan:

---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

:bry::kawa:

---------- Post dopisany at 09:05 ---------- Poprzedni post napisany at 09:02 ----------

W pon. do szpitala w końcu ... planowany termin był na 22.07 . Mam nadzieje ze będę mógł normalnie funkcjonować . Na spot zawitam za jakieś 2 miesiące o ile mnie ktoś przywiezie :decayed::decayed: chyba ze będę się dobrze czul to wlecę sam :grin:

Jak Cie dobrze poskładają to za miesiąc już będziesz jak nowy... z resztą kierowcę rajdowego w domu masz to nie widze problemu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry::kawa:

---------- Post dopisany at 09:05 ---------- Poprzedni post napisany at 09:02 ----------

W pon. do szpitala w końcu ... planowany termin był na 22.07 . Mam nadzieje ze będę mógł normalnie funkcjonować . Na spot zawitam za jakieś 2 miesiące o ile mnie ktoś przywiezie :decayed::decayed: chyba ze będę się dobrze czul to wlecę sam :grin:

Co sprzedajesz :whistling:

Nic nie chcą kupić ... reperują kręgosłup :wink:

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

Maćku :whistling: ja myślę ze tak będzie :decayed: ale mój rajdowiec zły bo w pon. jadę i auto do lakiernika :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde i wczoraj człowiek najebwaszy się a miało być kulturalnie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde i wczoraj człowiek najebwaszy się a miało być kulturalnie :facepalm:

Trochę drinów wczoraj wypiłem na szybko i to bardzo męskich drinów a dzisiaj brat przyjeżdża bo do polski zjechał także lecimy na grubo- żona składa ręce i mówi żeby tylko koledzy nie dzwonili:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kiedy ta popijawa u Emila ? bo tak coś się chwalił że na łykend chata wolna ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde i wczoraj człowiek najebwaszy się a miało być kulturalnie :facepalm:

Trochę drinów wczoraj wypiłem na szybko i to bardzo męskich drinów a dzisiaj brat przyjeżdża bo do polski zjechał także lecimy na grubo- żona składa ręce i mówi żeby tylko koledzy nie dzwonili:grin:

zadzwonię koło 20:00 :polew::polew:

---------- Post dopisany at 11:42 ---------- Poprzedni post napisany at 11:41 ----------

a kiedy ta popijawa u Emila ? bo tak coś się chwalił że na łykend chata wolna ? :D

Będzie tylko wóda i kox.....

P.S

Zmniejsz podpis bo Ci mod usunie i będziesz stękał dlaczego.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: bry dzis wymiana przeg zewnetrzny + wew i po problemie

---------- Post dopisany at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ----------

no i po robocie sprzedali mi nie taki przegub wewnętrzny i do poniedziałku stoimy :facepalm: czyli można sie :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja już spakowany startuje w środku nocy tymczasem szybkie dwa i spać. :banan:

dzwoniłem do Bartka (maq203) i jechał 9 godzin :shock3: dobrze że się nie pospieszyłem i zmiana turnusów mnie nie chwyci :whistling:

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

Kaju albo Spartan siedzicie na battalionie to mam prośbę. Będę miał dostep do body RS4 tj: zderzak, przednie błotniki , progi i tylne drzwi. Byłbym wdzięczny gdybyście zorientowali się ile z to można dać. Jak wrócę z urlopu będę negocjował. Tylne ćwiartki i zderzak ma SID więc może będzie komplet. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my pijemy u Emila..... jest kox :kox:

---------- Post dopisany 04-08-2013 at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany 03-08-2013 at 22:22 ----------

Będę dziś na spocie jak ktoś po mnie przyjedzie :decayed:

---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ----------

Co jest najlepsze na kaca ?

DSC_0171.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja o 7 rano walnąłem browarka. Moja nakarmiła mnie i leżakuję sobie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet pijemy jakieś perły wieczorem?

---------- Post dopisany at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:35 ----------

Kto mi zatankuje auto? Ja nie mogę prowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...