Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

S3/4 albo odpowiedniki z HTC

Tylko S3 i 4 to już dachówki.. kiedyś chodziło się z cegłami a teraz z dachówkami :grin: Zależy kto co woli. Myślałem nad S3 ale nie potrzebuję takiego czegoś. Sporo zbędnych jak dla mnie funkcji i dlatego podłuuuuuugich doktoryzowaniach się wypadło na leciwe ale poczciwe S2... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

odpowiedniki z htc ? jakie to modele ?

Odpowiedniki którego modelu bo coś się pogubiłem...s2? Bo kolega wyżej podał s3 lub s4.

Jak masz możliwość to bierz któryś z powyższych natomiast to zupełnie inna półka cenowa...choć s3 już dość mocno spadł z ceny i z pewnością zbliżył się cenowo do starego poczciwego s2.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S3 już za 1300-1400 można sobie nowy załatwić :decayed:

Porównanie telefonów : Samsung Galaxy S III / Samsung Galaxy S II :: mGSM.pl

Jest masa testów porównawczych tych dwóch modeli :) (nie patrzeć bo S2 też ma andka 4,1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wezmę nokię 6310i ten pancerny sprzęt nigdy mi się nie zepsuł a bateria trzyma że hoho :decayed:

Odpowiedniki którego modelu bo coś się pogubiłem...s2?

Szymek coś pisał o jakichś odpowiednikach s2 z HTC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze można wziąśc s3 mini ale powiem wam żę coraz więcej ludzi ma większe smartfony takie czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam Ace i d*py nie urywa, bo lubi się przyciąć. Ojciec też miał i parę dni temu kupił właśnie s2 na gwarancji za 7 stówek. Fajny telefonik i funkcje ciut lepsze od s3 mini, bo też był brany pod uwagę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiednik z HTC to One X , dużo lepiej wykonany telefon , bo samsung to niestety dużo plastiku , miałem przez chwile w reku nowe S4 i HTC one x i powiem szczerze że jak bede wymieniał w grudniu to jak nie apple to właśnie cos z HTC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S3 już za 1300-1400 można sobie nowy załatwić :decayed:

Porównanie telefonów : Samsung Galaxy S III / Samsung Galaxy S II :: mGSM.pl

Jest masa testów porównawczych tych dwóch modeli :) (nie patrzeć bo S2 też ma andka 4,1)

Sorry mam s2, wgrałem inny ROM i mam andka 4.3.

Mam cyanogena :-)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:38 ----------

odpowiednik z HTC to One X , dużo lepiej wykonany telefon , bo samsung to niestety dużo plastiku , miałem przez chwile w reku nowe S4 i HTC one x i powiem szczerze że jak bede wymieniał w grudniu to jak nie apple to właśnie cos z HTC

W większości przypadków HTC robi słuchawki lepiej wykonane i z lepszych materiałów.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzcie przykład ze mnie i kupcie Sony Xperia Z jak komuś mało to wersje Ultra. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzcie przykład ze mnie i kupcie Sony Xperia Z jak komuś mało to wersje Ultra. :kox:

Nie, bo jeździsz skodą :bag:

:decayed::decayed::decayed::decayed: jafon panie, ajfon!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze zdrowie Pany. Opierdalam rudą z kumplami gramy w kręgle a nasze żonki pilnują dzieciaki i tak kuuurrrwwaaa do niedzieli w Sandrze w Karpaczu. Pozdro.

A co do telefonów to miałem wszystkie Galaxy i teraz wziąłem HTC. A co do Xperi to miałem przez 2 tygodnie i podziękowałem. Oczywiście zależy wszystko od budżetu ale generalnie zastanów się co ci potrzebne w telefonie. Ja muszę mieć dachowke bo odbieram maile z zalacznikami ktorych nie mam na malym ekranie jak przeglądać. A dodatkowo wygod ie się pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze zdrowie Pany. Opierdalam rudą z kumplami gramy w kręgle a nasze żonki pilnują dzieciaki i tak kuuurrrwwaaa do niedzieli w Sandrze w Karpaczu. Pozdro.

A co do telefonów to miałem wszystkie Galaxy i teraz wziąłem HTC. A co do Xperi to miałem przez 2 tygodnie i podziękowałem. Oczywiście zależy wszystko od budżetu ale generalnie zastanów się co ci potrzebne w telefonie. Ja muszę mieć dachowke bo odbieram maile z zalacznikami ktorych nie mam na malym ekranie jak przeglądać. A dodatkowo wygod ie się pisze.

HTC One naprawde robi robote , jakość wykonania powala , z resztą inne rzeczy też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz w Rzeszowie.droga git z postojem 4,40 h jechalismy...... Na spokojnie. Jeszcze cb padlo i trzeba nowe kupic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz w Rzeszowie.droga git z postojem 4,40 h jechalismy...... Na spokojnie. Jeszcze cb padlo i trzeba nowe kupic....

Siedz tam i nie wracaj :decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz startuje dalej.....ale apokojnie obserwuje wasze poczynania na forum :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz startuje dalej.....ale apokojnie obserwuje wasze poczynania na forum :polew:

Jak już jesteś tak blisko to może jakąś ukrainke byś przytachał na rozkręcenie interesu ? :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się zaraz pakuję i spadam pobiegać pod ziemią. Walim znam już na pamięć dzisiaj Osówka a potem na działeczkę w Sierpnicy. :hi:

Jak ktoś jest zainterere to pisać polecimy na 2 fury :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz jestem w trakcie zmiany telefonu. Wybrałem HTC One:wink:

bardzo dobry wybór :thumbup1: bedziesz zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Kuzyn szuka auta... ma być mocne (200+), nie musi być duże ale rok co najmniej 2005. Budżet ok. 40tyś :wink:

A czy ON czy PB, nie ma znaczenia :wink: Byle nie wolnossak :kox::decayed: Jakieś propozycje? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...