Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Szczurek w jakiego Niuta celujesz u siebie ?

na razie badam ceny tajli wtryski 216 mogą być niedługo w dobrej cenie a co do pompy to zastanawiam się nad taką hybryda jak ma mój kolega w ibizie czyli transito-audi. Do wiosny pozbieram zabawki i załaduję przed następnym sezonem. Wtedy będę wiedział w co celuję. :wink:

---------- Post dopisany at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ----------

No to Maćku ja jutro bede we wro ( jade zdjac szwy ) :decayed: jak masz wolne to może sie spykniemy na momenta ? :naughty:

dzwoń generalnie powinienem być wolny

---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ----------

Heloł ja już we Wro. Karol mam dla Ciebie zdemontowane kierunki :decayed:

---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ----------

nelson jakie ty masz sprzęgło u siebie ?

Tak jak Karol prawi jednomas od radzika, zbliża mi się wymiana i zastanawiam się nad sprzęgłem od AWX/AVF.

będziesz zakładał dwumase ?

Zobaczę jak to będzie wyglądać jak zdejmę skrzynie:wink:

Pytam się bo ta tarcza praktycznie niema tłumika drgań skrętnych to może być twardy start na jednomasie

Będę na spocie, zobaczysz jak u mnie pedał chodzi:wink: Z tym, że masz komfort wrzucania biegów, na dwumasie już tak szybko wyższego biegu nie wrzucisz:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, byłby ktoś chętny do pomocy w diagnozie problemu z klimą u mnie? Nie mam nawet kabla do sprawdzenia błędów... Dzisiaj cieplej się zrobiło i bez klimy lipa jest:kwasny: Jakieś piwko czy cuś gwarantuję, np. wódeczkę weselną:dancing: Dla przypomnienia: nie działa mi klima, w trakcie jazdy econ sam się włączył, po resecie auta na kilkadziesiąt minut zadziałała, później aż do teraz nie działa, ciągle econ się świeci, nawiew normalnie hula. Tydzień temu byłem na pełnym serwisie klimy, może coś tam nababrali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko chopin może ci sprawdzic błędy on ma kabel do szyny can reszta z nas ma pełne wersje 3.11 ale obsługują tylko do modelu b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysrał mi sie telefon. Ma ktoś coś godnego polecenia w rozsądnych pieniądzach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam teraz galaxy S2 ale ciężko złapać... jak zmienię to będę miał albo samsunga wave albo nokię E72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko chopin może ci sprawdzic błędy on ma kabel do szyny can reszta z nas ma pełne wersje 3.11 ale obsługują tylko do modelu b6
Ile razy mam pisać... Dlaczego nie uderzacie do cwiary? Swój chłop z Żernik, ma serwisowe VASy i inne programy, chłopak oblatany, na warsztacie robi i wszystko. Jego numer 505313122, powiedz, że dzwonisz od jego pana i władcy króla kaju, a jak będziesz do niego jechał, to weź sobie kierowcę, bo trzeźwy nie wyjedziesz. Chociaż legenda głosi, że komuś się to udało :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba z c**ja spadłes:grin::grin: mojego znaczy sie.

Ahhh te marzenia :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Cwiara - gdzie i kiedy mogę wpaść? ;) oprócz klimy prawdopodobnie mam jeszcze problem z EGR-em i warto byłoby ustalić, co się stało z olejem, którego nagle zabrakło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po weekendzie najszybciej bo jade na wesele w ten week. Tak jak Ci napisałem w pw pod kompa moge podłączyć bez problemu, natomiast na mechaniczne roboty nie mam miejsca. Chyba że podstawisz auto do warsztatu gdzie pracuje to mozna cos porobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam teraz galaxy S2 ale ciężko złapać... jak zmienię to będę miał albo samsunga wave albo nokię E72

a ten galaxy ace jest coś warty ? S2 z tego co widzę trzymają cenę dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam teraz galaxy S2 ale ciężko złapać... jak zmienię to będę miał albo samsunga wave albo nokię E72

a ten galaxy ace jest coś warty ? S2 z tego co widzę trzymają cenę dobrze

Mimo, że leciwy ten S2 to i tak bije niektóre nowe smarty... ace nie chce.... słabszy jest. Oczywiście S2 ma lepsze wsparcie :decayed: Ciężko upolować a muszę ustrzelić dwa biały dla mojej i czarny dla mnie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja nokia poszła wczoraj na gwarancję i jak wyjdzie że jest nienaprawialna bede musiał coś zanabyć. Wziąłem przed chwilą od brata tego galaxy ace ale widzę że d*py nie urywa. Najgorsze że numery poszły w piz*u z telefonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja nokia poszła wczoraj na gwarancję i jak wyjdzie że jest nienaprawialna bede musiał coś zanabyć. Wziąłem przed chwilą od brata tego galaxy ace ale widzę że d*py nie urywa. Najgorsze że numery poszły w piz*u z telefonem.

Galaxy ace to budżetowy telefon który tak naprawdę może tylko człowieka zrazic do dotykowych telefonów typu smart. Jaki masz budżet na telefon?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie myślałem nad budżetem. Niedługo mam wymianę w abonamencie i chyba będę sieć zmieniał bo orange mnie tymi konserwacjami nadajników i cenami lekko wk***ia. Zastanawiam się co brać następne tyle że na tymczas muszę coś ogarnąć dopóki moja nokia z gwarancji nie wróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...