Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuje kierowce na ciężarówkę we Wrocławiu na budowę obwodnicy.Pilne!!!!! Więcej info na priv :)

Ja mogę Wam leasingować sprzęt :gwizdanie: i wszelkiego rodzaju maszyny.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Poszukuje kierowce na ciężarówkę we Wrocławiu na budowę obwodnicy.Pilne!!!!! Więcej info na priv :)

Ja mogę Wam leasingować sprzęt :gwizdanie: i wszelkiego rodzaju maszyny.

A ja mogę serwisować centralne smarowanie na tych maszynach :hi:

Opublikowano

Poszukuje kierowce na ciężarówkę we Wrocławiu na budowę obwodnicy.Pilne!!!!! Więcej info na priv :)

Ja mogę Wam leasingować sprzęt :gwizdanie: i wszelkiego rodzaju maszyny.

A ja mogę serwisować centralne smarowanie na tych maszynach :hi:

A ja moge załatwic papiery na maszyny... :evil:

Opublikowano

Czyli firma będzie miała osoby odpowiedzialne za połowę sukcesu :polew: :polew:

Opublikowano

Czyli firma będzie miała osoby odpowiedzialne za połowę sukcesu :polew: :polew:

To ja moge byc odpowiedzialny za druga polowe sukcesu! :evil:

Opublikowano

:hi:

czy jest ktoś kto będzie jechał NA zlota autostradą A4 przez Gliwice około godz. 10-11 w piątek ?

Miałbym kogoś do zabrania

Ktoś pomoże ?

Opublikowano

:hi:

czy jest ktoś kto będzie jechał autostradą A4 przez Gliwice około godz. 10-11 w piątek ?

Miałbym kogoś do zabrania

Ktoś pomoże ?

Stary tydzień temu jechałem. W tym tygodniu pędzę w inną stronę wiec nie pomogę.

Opublikowano
  • Autor

Witajcie panowie :notworthy: Części z Was jestem znany z AKP ( wcześniej miałem czarne cabrio po lifcie ) Jakie miłe zeskoczenie mnie spotkało ... wchodzę na spoty Wrocław a w podwieszonym poście JA jarający kapcie warczyburem wożenie Kobusza na dachu i nieszczęsna akcja z wyciąganiem Czaka z błota :polew: już poczułem się jak u siebie :kox:

Opublikowano

Hehe, siema szczuraz :> Witamy w klubie A4 :kox:

Opublikowano
  • Autor

czy ktos z Wro ma opanowanego vaga na dynamicznym ? :mysli:

Opublikowano

Krzysiek wklejam twoje błedy;p

00561 - Mixture Adaptation

15-00 - Adaptation Limit (Add) Not Reached

17734 - Knock-Control: Cylinder 2: Regulation Limit Exceeded

P1326 - 35-10 - - - Intermittent

Opublikowano

jakie to szczęście ze nie wykryło błędu mojej głowy:D

ps: Dzięki;]

Opublikowano

Czy coś się dalej dzieje we Wrocku jakieś zloty grupowe tuningowania itp piszcie podsylajcie linki gdzie mam szukac

Opublikowano
  • Autor

zasadniczo łączone spoty coniedzielne z Audi Klub Polska 18:00 pod Milenijnym 1 parking za żywopłotem .

Wojtas masz jakąś koncepcję na to :

Address 01 -------------------------------------------------------

Controller: 8D0 907 557 T

Component: 1.8L R4/5VT MOTR HS D05

Coding: 04001

Shop #: WSC 06335

2 Faults Found:

17967 - Throttle Valve Control part (J338): Fault in basic settings

P1559 - 35-00 - -

17967 - Throttle Valve Control part (J338): Fault in basic settings

P1559 - 35-00 - -

Readiness: N/A

bo już mi ciśnienie rośnie od samego patrzenia na te cyferki :wallbash:

Opublikowano

17967 P1559 Błąd podstawowego ustawienia przepustnicy, uszkodzona

Opublikowano
  • Autor

THX ustawiłem się dzisiaj z Mallorquinem (S-service z Nowodworskiej :decayed: ) na przyszły wtorek . Ma ogarnąć wydech przeczyścić przepustnice i zrobić adaptację . Zobaczymy co z tego wyjdzie :cool1:[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 00:41_________________________________________________wpadacie dzisiaj pod MM o 18 ? pogoda wyjątkowo spotowa :good:

Opublikowano

zasadniczo łączone spoty coniedzielne z Audi Klub Polska 18:00 pod Milenijnym 1 parking za żywopłotem .

Będzie jutro ktoś? Może wpadnę mam kilka pytań co do mojej A4 ;-)

Opublikowano

zapraszam napewno ktoś będzie ;]

Opublikowano
  • Autor

Ja będę jak co tydzień :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.